Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Sprawdź na innym magu.

 

Też ze swoim nie mogę dojść do ładu, musi być bardzo ciepło żeby jakoś strzelał, a i tak wtedy nie jest tak jak być powinno. Podejrzewam górny zawór, bo jakoś tak dziwnie chodzi.

 

Skończy się podejrzewam na magu CO2 Starka, wtedy to już mu chyba mocy nie braknie...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie 3 różne magi, na wszystkich to samo :icon_biggrin: W tym na jednym "zmodyfikowany" górny zawór na taki o wysokiej przepustowości :icon_biggrin: Nie wiem właśnie czego to wina, mój też potrzebuje stopni. Strzela dobrze w zakresie tak stawiam 15+ stopni.

 

Jeszcze mam taki pomysł żeby zmienić gumki w magazynkach na takie:

http://shop.ehobbyasia.com/fe-glock-magazine-nozzle-rubber-for-marui-amry-meister-ca-gbb.html#.VKxFySuG-Ao

I dysze na taką : http://shop.ehobbyas...ml#.VKxD1SuG-Ao

 

Im prostrze tym lepsze, może tam jest problem.

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Ten cylinderek Army Force to nawet mam, ale jeszcze nie montowałem. Niestety w najbliższym czasie nie ma na to szans.

Chociaż nie sądzę, żeby to była kwestia górnej uszczelki, wtedy rzygało by gazem do tyłu. Dawałem tam smar i wydawało się być ok, ale dalej nie strzelało tak jak powinno. Bardziej mi się wydaje, że to kwestia zaworka w cylindrze, albo nieszczelnej głowicy tłoczka.

 

Jakbyś coś osiągnął, to daj znać :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam mam ciągle problem z glockiem. Zamek nie pozostaje w tylnym położeniu oraz często nie pobiera następnej kulki dopiero po przeładowaniu. Gdy strzelam w domu to wszystko jest ok czyli klamka pobiera wszystkie kulki ale zamek i tak nie pozostaje w tylnej pozycji po opróżnieniu maga. Jest możliwe ,że ten gaz http://gunfire.pl/product-pol-1132504871-Green-Power-Gas-300g.html jest za słaby? Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

U mnie podobnie było po zaliczeniu błotnej kąpieli. Rozbierz wszystko, przeczyść dokładnie i sprawdź. Jak dalej to będzie się powtarzać to sprawdź czy ten cylinder jest cały, u mnie był pęknięty i (chyba przez to) za słabo odrzucało zamek, nie był wtedy wstanie cofnąć się na tyle daleko, żeby się zablokować.

 

Co wy tak jedziecie te klamki? Chłopak potrzebuje pomocy a wy mu polecacie kupić coś innego. Jeśli nie macie pomysłu to lepiej byłoby zostawić to bez komentarza. Super, że markowe są zajebiste, super, że army są zjebane, super rozwiązanie problemu, super Polska, super Polacy, super forumowicze. Jak wam się auto popsuje to mechanik też Wam mówi kup sobie nową toyotę?

Link to post
Share on other sites

TM kupi się od ręki, co prawda nie w Polsce ale jednak.

Oczywiście polecamy mu inną replikę a najlepiej nie słuchać tego, że chińczyki są dobre bo nie są i tutaj wchodzi tylko procent osób co chwalą, reszta siedzie w dziale jak naprawić bo mi się zepsuło. Serwisant weźmie min 50zł plus części co biorąc pod uwagę cenę repliki nie jest tego warte i taniej wyjdzie kupić kolejną, chyba że kolega posiada wiedzę i smykałkę do grzebania to zapewne sam znajdzie przyczynę i policzy co się opłaca, a jak nie umie to co.

No mi kiedyś mechanik powiedział "nie opłaca się naprawiać tego paścia kup pan coś lepszego" (miał rację, a ja rozebrałem dzięki temu swój pierwszy silnik i teraz dużo potrafię dzięki temu), polecił mi niestety tylko BMW więc od kilku lat doceniam te 3 litry w benzynie xD

Link to post
Share on other sites

A do kogo macie pretensje? Kupujecie najgorszy chiński syf, który psuje się od samego patrzenia. Co najlepsze, na internetach dostępne są negatywne opinie, pomagające przy zakupie. No tak, my Polaki lubimy najtańszą chińszczyznę i taką kupujemy. Bo przecież można coś kupić za 200zł zamiast 400 a za jakiś czas ponowić zakup. Lubimy kupować w Biedronkach i innych dyskontach gdzie oferowane są produkty niskiej jakości ale przecież jest tanio. Tak właśnie my Polaki tacy jesteśmy. Na szczęście nie wszyscy...

 

P.S: Żeby nie było samego OT łapcie poradę: klamkę rozebrać, porządnie wyczyścić, złożyć, delikatnie przesmarować.

Link to post
Share on other sites

TM kupi się od ręki, co prawda nie w Polsce ale jednak.

Od ręki to się kupi wszystko, ale bądźmy realistami. TM jednak trochę kosztuje, więc nie każdy akurat chce się pozbywać gwarancji, nawet krótkiej. Wiem, TM się nie psuje.

Chce kupić Glocka, nawet za 600-700 zł. Nie kupię. Pewnie nawet z wszystkimi opłatami zakupu za granicą wyjdzie drożej.

 

A.... Bo przecież można coś kupić za 200zł zamiast 400 a za jakiś czas ponowić zakup.....

Proszę podaj mi źródło, gdzie można kupić porządną klamkę za 400 zł.
Link to post
Share on other sites

Co jeśli ktoś dostał prezent? Prosto z pudełka do kosza? Gdzie widzisz pretensje? Gościu prosi o radę, nie użala się. Nie płacze, że stracił miliard złotych. Wiadomo, że lepiej jest kupić od razu coś dobrego, nie sprzeciwiam się temu, sam bym sobie kupił, ale 400 zł boli, tak samo jak psująca się klamka za 250 zł, którą nie wiadomo jak naprawić, ale jak już naprawisz... to uczucie, bezcenne.

Takie polecanie to już musztarda po obiedzie, przecież jest już spłukany, kupił army. Chce naprawić. Sądzę, że gdyby miał kupę kasy to kupiłby majbacha wśród gaziaków, a tego byłoby mu wstyd zostawić na półce. Niestety jednak go posiada. I cały czas chce go naprawić i prosi o radę. Jedną głupią albo mądrą radę, jeden pomysł - jak naprawić, nie co ma kupić.

Link to post
Share on other sites

Proszę podaj mi źródło, gdzie można kupić porządną klamkę za 400 zł.

 

Podawałem już nie jeden raz, trzeba tylko przysiąść i poczytać.

 

 

I cały czas chce go naprawić i prosi o radę. Jedną głupią albo mądrą radę, jeden pomysł - jak naprawić, nie co ma kupić.

 

Jak już wcześniej pisałem: klamkę rozebrać, porządnie wyczyścić, złożyć, delikatnie przesmarować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...