Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj na nowym gazie UltraAir po pełnym naładowaniu maga wystrzeliłem dzisiaj 90 (!) kulek, a BlowBack cofał zamek do końca, dopiero później zaczęło to słabnąć. Coś rewelacyjnego... Co prawda chyba gumka się przetarła bo zasięg efektywny spadł do ok. 20 metrów (max ~30-35), ale na kulkach 0.20 da się strzelać normalnie. Poza tym muszę zauważyć że pistolet jest bardzo celny.

 

BTW - Nie kupujcie gazu ToyJack (taki biały w szare łaty) - w porównaniu do UA na wagę jest go ze 4 razy mniej w butli i wystarcza na bardzo mało - 35 pln w błoto... :/

 

Pozdrawiam, Lewar

Link to post
Share on other sites

Ja swojego Glocka odebrałem dzisiaj 8)

 

Co mogę powiedzieć:

Wykonanie bardzo solidne,

Zasięg ok 40m, skuteczny do ok 30m.

Moc ok 280FPS :ok: (mierzony na chrono na 0.20 Excel)

Metalowy zamek Rulez! :wink:

Hopek działa bardzo przyzwoicie (testowałem tylko na 0.2 Excel)

 

Co do ilości kolek na 1 ładowaniu gazem to nie wiem, bo mam w butli mało gazu (ok 1/5), i przy takim ciśnieniu wyciąga ok 1,5 maga :???:

 

Co do ogółu to IMO raczej jedyny słuszny wybór wśród 17'stek do 200zł (i pewno więcej) 8-)

Link to post
Share on other sites

Mój kolega Omen-25, jako pierwszy kupił te replikę, troszkę się nią pobawiłem i tak mi się spodobała, że właśnie dzisiaj przyjechał do mnie ten Gloczek w paczuszce. Wszystko jest tak jak opisujecie wyżej. Póki co sam nie widzę żadnych wad, prócz tego, że po wolnym odciągnięciu zamka i puszczeniu go zatrzymuje się w połowie. Ale to chyba wszyscy tak mają, na szkoleniach z posługiwania się bronią ostrą szkolą, żeby szybkim ruchem odciągać zamek, bo inaczej może też się tak zatrzymać w połowie.

Wcześniej miałem Colta National Match, firmy CyberGun i nie dorównuje temu Glockowi.

Przetestuje go na poważnie dopiero w sobotę.

Jak na dzisiaj polecam go wszystkim :)

Edited by 35groszy
Link to post
Share on other sites

To i ja coś o tym glock-u napisze. Na razie nie robiłem żadnych większych testów, co najwyżej parę strzałów w metalową puszkę. Plastik troszeczkę się świeci ale nie aż tak jak na krakmanowych zdjęciach. W każdym bądź razie nie drapie po oczach. Wykonanie zamku (zamka?) jest świetne. Wszystko chodzi w miarę ciężko. Zwalniacz zamka trzeba faktycznie docisnąć żeby zaskoczył. Jedyny problem jaki napotkałem to z ściąganiem i wkładaniem zamka. Robi się to cholernie trudno, ale jakoś daje rade :) Co do BB to mogę porównać go w miarę obiektywnie tylko z berretą 93 KJW. Glock ma nieco mocniejszego kopa. Ile szama gazu jeszcze nie wiem bo dopiero wystrzeliłem parę magazynków i jakoś nie miałem głowy tego liczyć :) Jutro jadę na całodzienny kombat wiec po powrocie zdam relacje i może pokoszę się o większą recenzje z fotkami.

Pozdrawiam

Edited by hegemon
Link to post
Share on other sites

Jeżeli butla jest nowa można na jednym nabiciu wystrzelać nawet 80-90 kulek. Gdy poziom gazu w butli spada poniżej połowy to jest problem żeby wystrzelić chociaż jednego maga :roll: P-8 kolegi było w stanie wystrzelić na tym gazie 2 magi...

 

I Lewarek ma rację, ten gaz ToyJack to porażka...

Link to post
Share on other sites

Ja mam ten gaz. Generalnie muszę zdementować to co napisałem wcześniej, berreta93 z KJW ma większego kopa :/ Ale dziś na kombacie troszkę z niego postrzelałem i muszę przyznać ze jestem strasznie mile zaskoczony. Przy bardzo szybkim strzelaniu nie syfonuje wogóle a specjalnie naładowałem maga na full i strzelałem jak najszybciej moglem. Gazu starcza mniej więcej na 4-5 magów. Jest celny. 30 metrów i bez problemu można trafić w znak około 60x60. Hopek kreci kulki 0.25 ale nie regulowałem go jeszcze tak na stałe. Co mnie zmartwiło że od samego noszenia w ładownicy zdarła się farba :/ Mi to osobiście nie przeszkadza bo jestem fanem broni która "swoje już przeszła" :D ale sam fakt ze tylko od noszenia odpadła farba nie jest zadowalający.

Tyle w miarę użytkowania będę pisał więcej.

Edited by hegemon
Link to post
Share on other sites

Mam parę pytań do użytkowników:

 

Jaka jest moc sprężyny powrotnej? (ktoś pisał, że zamkowi trzeba pomagać w dotarciu do przedniego położenia, co mnie zaniepokoiło)

Jaki jest spust (twardy, miękki)?

Czy pistolet ma wymiary dokładnie takie jak ostry odpowiednik (czy będzie pasował do kabury Fobusa?)

 

Pozdrawiam

Edited by Szwagier33
Link to post
Share on other sites

Nie ma problemów przy przeładowaniu bo zamek się nie zablokuje. Dopiero kiedy przesuwamy go trzymając nadal palcami...wtedy się przy końcu zablokuje. Ale z tego co ostatnio słyszałem to w oryginałach tez się tak dzieje ale nie wiem dlaczego i po co?? Spust jest miękki. Wymiarów nie sprawdzałem.

 

Ps. Ostatnio mój glock strzelił serią 3 kulkową O_o. Komuś się tez tak działo??

Link to post
Share on other sites

Ja nie miałem takiego problemu, żeby pluł 3kulkami natomiast, u mnie kulki lubią się zaciąć w magazynku, rzadko bo rzadko ale muszę wyciągnąć magazynek i popchnąć kulki, żeby się przesunęły.

Co do gazu, to i green gas i power gas 1100ml i żadnej różnicy.

 

Uważajcie na uszczelki w magazynku, gdzie ładujecie gaz, ja już ją zgubiłem, ale pasują uszczelka od zwykłej zapalniczki.

Link to post
Share on other sites

No to ja muszę się pochwalić że całego maga wywaliłem serią :D Dziwne bo jak by przełączył się na auto i troche śmiechu było :P U mnie hop po wystrzeleniu 150 kulek nadal nie podkręca i nie wiem co z tym zrobić ,jakieś pomysły? Narazie gazu starcza mi na 2 magi. Wykonanie bdb. Też czasami się zablokują 2 kulki w komorze i dupa :D Spust miękki ale wyczuwalny jest jego skok.

Link to post
Share on other sites

hehe zdarzyło mi się to pare razy jak strzelałem w ziemie to normalnie jak g18c. Czasami potrafi przy normalnym strzelaniu puścić 3 strzałowego bursta :D Właśnie zamontowałem gumkę guardera ,troche nie pasuje ale co tam. Podkleiłem podciąłem i gra, jutro zobacze czy podkręca i czy nie stracił glockek na mocy :P

Link to post
Share on other sites

Przetestowałem gumkę guardera i wogóle nie zdaje egzaminu. Sporo gazu ucieka szczelinami i zasięg oscyluje w granicach 20m. Na dodatek zgubiłem część która blokuje spust po strzale i teraz mam auto pełną gębą którego nie da się zatrzymać :D

Link to post
Share on other sites

da się tylko nie masz kontroli nad ilością strzałów. Potrafi strzelić sam po przeładowaniu lub zrzuceniu maga. Nie polecam tego robić :D Nadal nie moge poradzić sobie z hopem cały czas wali w glebe po 20metrach :?

Edited by eso
Link to post
Share on other sites

nie to wina słabącej z czasem blokady która za zębia się na kurku po przeładowaniu. Efekt drażniący bo pistolet potrafi sam strzelić bez ostrzeżenia. Sprężynke tą należy odgiąć aby wywierała większy nacisk na blokadę. Tą operację zalecam wszystkim użytkownikom glocka.

 

Poniżej daję nr części i sprężynki

 

r17-52 blokada

 

r17-53 sprężynka

 

Pozdrwaiam

eso :P

 

PS. Odgiąć należy w stronę do blokady te krótsze ramię sprężynki

Edited by eso
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...