Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

to raczej ztarta farba :P

 

też tak myślę - wyłazi metal. W takim razie czym jest ten metalowy zamek powleczony, Mam kilka pistoletów metalowych i nie spotkałem się czymś takim. Jeżeli ten Glock 17 ARMY tak się zdziera, to jest to jego podstawowa wada w porównaniu do innych producentów - w końcu jedyna jego zaleta - opócz ceny :wink: - to wygląd (oznaczenia ostrego). Ale jak ma to tak wyglądać po niedługim w końcu czasie,... to :wink: No, chyba, że właściciel tak się nad nim znęcał (nie wygląda to na naturalne otarcia).

Edited by happy
Link to post
Share on other sites
  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pisałem o tym wcześniej. Farba zdarła się przy pierwszym kombacie od noszenia w ładownicy na magi ( bo na kaburę mnie jeszcze nie stać :/)

 

 

nie doczytałem - wybacz. Jest to jednak dość rzadkie zjawisko. wygląda na to, że wystarczy lekko uszkodzić tę farbę, aby dalej odchodziła już płatami (no płatkami). Zazwyczaj się to wyciera na krawędziach lub w miejscach najbardziej narażonych na kontakt (z dłonią, kaburą itp.) i wtedy dodaje to tej "broni" urody. Sam czasem taki proces "przyspieszam".

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

W prawdziwym Glocku tez moze zaistniec sytuacja, ze zamek przeladowany zbyt lagodnie nie dociera do konca prowadnicy, i nalezy go dopchnac.

 

Sluchajcie, ale bardzo sie zdziera? Bo nawet metal body KWA sie rysuje od noszenia i dobywania z kabury. Nie ma chyba stalowego oksydowanego body do Glocka, zeby wygladalo jak prawdziwe.

Link to post
Share on other sites

 

 

Sluchajcie, ale bardzo sie zdziera? Bo nawet metal body KWA sie rysuje od noszenia i dobywania z kabury. Nie ma chyba stalowego oksydowanego body do Glocka, zeby wygladalo jak prawdziwe.

 

Glocka może nie ma, ale np. znalowe repliki WE anodowane, a nie malowane (np. COLT 1911 i Hi Capa) sprawiają wrażenie oksysowanej stali i podobnie się zachowują. Znalu chyba się nie oksyduje (może na zimno - są takie preparaty - ok. 40 zł za opakowanie -na pistolet wystarczy. Należałoby jednak wcześniej usunąć z całości fabryczną farbę i oznaczenia diabli wezmą - chyba, że są solidnie grawerowane). Nie wspomnę już o wiatrówkach CO2 nielubianego w airsofcie Umarexa. Tego nawet nóż się nie ima - lekkie zmatowienie a powłoka, robiona np. na chrom, zostaje, anodowanie natomiast rysuje się podobnie jak WE, czyli wygląda naturalnie. Niezależnie od firmy (WE, KWA, KJW, ARMY, Bell czy Umarex) to i tak Made by Chińczyk.

Link to post
Share on other sites

pomimo trudnych warunków jakie przechodzi mój glock ,farba trzyma się i nadal jest zajeb.. matowa :D

 

Dokładnie. Dzisiaj Glock przeżył 2 strzelankę. Na pomieszczenia jest boski i jak już ktoś napisał cholernie celny. Myślę, że takie otarcie farby to jednostkowy przypadek. Mój Glock, pomimo tego że poślizgał się po cegłach jest w stanie nienaruszonym. I póki co przebija KSC/Kwa (z plastykowym zamkiem) pod każdym względem. Ale gaz żre strasznie...

Link to post
Share on other sites

Porównując mojego Klocka(army) z klockiem kumpla (KSC-KWA)doszliśmy do wniosku:

-zasięg mniej więcej taki sam

-zużycie bardzo podobne z małą przewaką na KSC KWA (ale to kwetia około 10kulek)

-Army ma metalowy zamek KSC KWA nie (mówię o wersj z zamkiem z ABSu za podajże 280zł)

-Army ma oznaczenia czego brakuje KSC

To tak ogólnie wychwycone różnice.

PS Magazynki od ARMY wchodzą spokojnie do GLOCKa 23 KJW i działają (mankamentem jest to że wystają jakiś 1cm)

Link to post
Share on other sites

nie to wina słabącej z czasem blokady która za zębia się na kurku po przeładowaniu. Efekt drażniący bo pistolet potrafi sam strzelić bez ostrzeżenia. Sprężynke tą należy odgiąć aby wywierała większy nacisk na blokadę. Tą operację zalecam wszystkim użytkownikom glocka.

 

Poniżej daję nr części i sprężynki

 

r17-52 blokada

 

r17-53 sprężynka

 

Pozdrwaiam

eso :P

 

PS. Odgiąć należy w stronę do blokady te krótsze ramię sprężynki

 

Można by prosić o jakąś fotkę/rysunek/cokolwiek :mrgreen: ?

Link to post
Share on other sites

Mnie z kolei zaczyna wariować zawór w magu... Na razie jest to rzadkie, ale potrafi syczeć.

Sprawdziłem systemy konserwacji i użytkowania: ten Glock najlepiej funkcjonuje gdy jest bardzo, bardzo lekko nasmarowany. Ja swojego wręcz trzymam na sucho, tylko czasem kapnę smarowidła w zespół kurka.

Link to post
Share on other sites
Sprawdziłem systemy konserwacji i użytkowania

Panie Spock, proszę sprawdzić systemy konserwacji i użytkowania! :-F

 

Wychodzi na to, że magazynki Army są raczej marnej jakości (i nie jest to opinia tylko z tego forum), czy się mylę?

Link to post
Share on other sites

Miałem na myśli różne warianty "dbania" o swoją zabawkę, tzn. smarowanie grubą warstwą, cienką warstwą, różnymi rodzajami olejów i smarów oraz trzymania na sucho. Z moich obserwacji wynika, że ten pistolecik nie lubi być za bardzo nasmarowany i ja polecam psiknąć leciuteńko silikonem na prowadnice oraz bijnik. Nie może to być zwykły olej sylikonowy, bo ten jest już zbyt gęsty.

A poza tym, british - czepiasz się. ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...