Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No nic poczekamy, pożyjemy, pośledzimy wątek i wypowiedzi użytkowników co do ew. awaryjności po dłuższym czasie użytkowania i wtedy trzeba będzie się zdecydować. Ciekaw jestem czy rozszczelnianie się magów będzie nagminne. No i kwestia tej nieszczęsnej blokady i "niekontrolowanego auto". Co do zdzierającej się farby to wygląda to jak na razie na jednostkowy przypadek.

 

PS. Eso , wrzuciłbyś fotki tej blokady ? Chciałbym podejrzeć u znajomych jak to w ich KWA(kach) wygląda (pewnie jedyna różnica w materiale)

Edited by shaw
Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu miałem pierwowzór Marui, a na ostatniej potyczce miałem możliwośc potrzymania chińczyka.

 

Pierwsze wrażenie jakie zrobił na mnie Army, to oznaczenia. Rzucają się w oczy. Są wyraźne, malowane na biało.

Po chwilowych oględzinach, mozemy wyczuć metalowy zamek, a także niedoskonałości- polimer z jakiego jest wykonany dolny korpus jest kiepskiej jakości. Czuć plastik, nie jest matowy odbija światło. Co jest w przeciwieństwem do innych modeli KWA czy TM.

 

Jakie wrażenia ze strzelania?

Ciężko powiedzieć. Temperatura na dworzu z 15 stopni, na optymalnym podkręcieniu Hopka(nie wiem jakiej wagi były kulki) można trafić człowieka na dystansie ~~20m. Na więcej bym nie liczył, strasznie rzuca kulkami na końcu dystansu.

 

Praca zamka przy strzale jest ładna, lekkie "pyrknięcie" i kulka leci.

testowany model zacinał się przy powrocie zamka, gdy miał podać kulkę(zamek zacinał się w połowie drogi do powrotu- podobna sytuacja występowała w moim KWA 19, ale wystarczyło minimalnie rozwiercić gniazdo w magazynku(podajnik).

 

Ogólnie w moim odczuciu GGlock od Army robi dobre wrażenie i sprawdzi się jako sidearm do budynku, w terenie otwartym może być już gorzej szczególnie przy niższych temperaturach.

Po rozpakowaniu i kilku strzałach do kartonu można na początku sprawdzić czy zamek podczas powrotu się nie zacina- blokowany przez kulkę, która zacina się w podajniku.

 

Niestety nie posiadam zdjęć porównawczych, lecz pierwsze wizuwalne wrażenie jest b.dobre. Jednak polimer z którego jest zrobiony chwyt- jest daleko w tyle od np. KWA i TM

Link to post
Share on other sites

To pytanie o gaz wyszło tak przypadkiem. No i jest związane z Glock'em 17. Przepraszam za porzednie posty. Poprawię się, chodź nad nie którymi błedami zapanować nie umiem.

Zaczyna mnie martwić ten glock. Tu ktoś pisze, że materiał nie za dobry, tu, że magazynki się rozszczelniają.

 

Pytanie jeszcze odnośnie niepowracającego zamka. Da się to jakos naprawić?

Edited by Belliar
Link to post
Share on other sites

wystarczy przesmarować prowadnice zamka i wszystko gra. Co do magów to odkręcamy tą dolną zaślepkę i zdejmujemy. Wewnątrz komory na gaz widać mały występ biegnący po wewnętrznym obwodzie maga. Na nim to właśnie zatrzymuje się ta pokrywa. Bierzemy jakiś silikon i kładziemy go na ten występ następnie wkładamy pokrywę i odczekujemy 12 godzin i mamy maga szczelnego.

 

Pozdro

eso

Link to post
Share on other sites

Pisałem do krakmana. Gwarancja jest na 6 miesięcy i obejmuje także magazynek. Więc jeżeli komuś mag popuszcza (:D) może się ugadać z nimi, wysłać i zapewne naprawią/wymienią na nowy. No chyba, że wolicie sami uszczelnić i nie bawić sie w wysyłkę. To już zależy od użytkownika. No, tyle ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...