Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] L85 [ICS]


Recommended Posts

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej,

Orientuje się któryś z kolegów (koleżanek?) gdzie można by nabyć komorę hop-up do eLi? Tą nowszą, pod standardowe lufy?

Bo moja stara ma szczelność durszlaka.

Pozdrawiam

 

Spróbuj zrobić teflonfixa. Albo innej gumki. Moja zarówno po zamontowaniu niebieskiego madbulla jak i zrobienia teflo na czarnej systemie robi próżnię po zassaniu. Nie widziałem niestety nigdzie innych komór niż te stockowe. Najbliżej są na wojskowe.eu

 

Żeby nie dublować postów. Rozwiązaliście może probem z komorą? Ktoś kiedyś pisał o pracy u podstaw. Problem generalnie polega na tym, że zakres regulacji jest praktycznie zerowy. Mam lufę promyka, gumkę niebieską madbulla i dystanser typu H. Próbowałem szlifować powierzchnię w której porusza się ramię dystansera, smarować, wstawiać dłuższe sprężynki i nic nie zdaje egzaminu. Zagraniczne internety też milczą.

Edited by Yurij
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Wybaczcie panowie za odkop, ale doszedłem do tego co było powodem moich problemów. Okazało się, że najzwyczajniej w świecie komora ze starej serii była do niczego. Po wymianie na nówkę śmiga aż miło. Na zwykłej czarnej systemie, dystanserze H i lufie promyka 510 zasięg jest taki, że fpsów zaczyna już brakować na końcu :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Dobrze pamiętam, że ten sklep to "dziecko" madoniona?

 

Drodzy Państwo, awaria. Coś się porobiło z kostką stykową. Nie zwiera styków, spust nie odbija do końca. Efekt trochę jak przy zepsutym semi, z tym, że zepsute semi zwierało styki (na jeden strzał, ale zawsze). Będę kombinował żeby to naprawić (szkoda tych 130 zeta na nową kostkę) i przy tej okazji korci mnie naprawić też semi. Niestety imageshack się sprzedał i nici z fotek. Jakby ktoś posiadał zdjęcia łamiącego się elementu X bardzo bym prosił :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

gdzie można zaopatrzyć sie w części do L86A2 ICS? komora hop up, styki??

 

Szczerze? U czechów albo dalej. Z wysyłką wyjdzie cię w sumie tak samo jak w Polsce, a przynajmniej będą dostępne- nie jak w wojskowych: koszyk silnika był, później znikł, miesiąc czekania i gnębienia o odpowiedź na mailu i fejsbuku, a w finale dostawa 15zł droższa niż wcześniej.

 

Co do styków: Ragi dasz radę konkretniej o co biega? Jakbyś chciał to mogę rozebrać swoją i zrobić ci to foto- tylko daj znać o które części ci chodzi.

 

Swoją drogą polecam pocynować dolne i dać kulkę cyny na górne styki. Niby nic, ale rozwiązuje część ewentualnych problemów :3

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 years later...

Co do zepsutych styków: połamał się jeden z plastikowych elementów w środku po prostu. Dwa kawałki plastiku pracują trochę jak zapadka i urwał się jeden ząbek. Jeśli kiedyś będziecie rozbierać kostkę to pęka przy lekko mocniejszym dokręceniu.  

 

Mam bardzo wielką prośbę bo już nie mam siły. Szukam sprawdzonego zestawu części w sensie:

- preckę 

- gumie HU i dyntanser (jakikolwiek pasuje?)

- dysze

- tłok

- głowice tłoka 

- ewentualnie cylinder ale chyba temu co mam nic nie ma

dobrze współpracujące w bodajże pierwszą wersją (o ile coś się zmieniało na przestrzeni lat). Jak coś mam pudełko.

Dysze kupiłem niby dedykowaną ale nie jestem do końca pewny czy to był dobry wybór. Może po prostu gumka jakąś za krótka?

GB w środku wygoda jak nowy. 

Próbowałem już różnych rzeczy. Czasem ktoś ją poskładał dobrze, czasem średnio. Często był problem z doborem dystansera, potem było dobrze ale mieliła tłoki co kilo kulek. Ogarnąłem już sam co to AOE, przypiłowałem chyba 2 zęby na tłoku. Eksperymentowałem z flathopem, ale coś nie wyszło jeśli chodzi o spasowanie. Ogólnie chodzi już całkiem fajnie, tylko jest raczej mało szczelna.

Na ten moment bardzo bym prosił o podanie zestawu precka + gumka + dystanser dobrze pasującego do komory przy SP120. 

Czy w leciwej już replice warto wymienić coś jeszcze np. łożyska?

Wrzucę zdjęcie komór które mam, może jest do wymiany? Kolega wyżej w 2016 pisał coś o nowej. 

Edited by Ragi
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...