Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Smycz do pistoletu.


Recommended Posts

Używacie smyczy do pistoletu? Markowych, tańszych kopii, czy może samoróbek? Przydają się, czy może przeszkadzała i się pozbyliście?

 

 

Ja chciałem kupić smycz gem-tech - http://www.gem-tech.com/trl.html , zauważyłem że na gunfire jest taka smycz , ale w rubryce producent wpisali Madbull. To lipa jakaś jest? Bo jak na kopię to drogo jak jasna cholera (Ba! Nawet jak na oryginał.).

Link to post
Share on other sites

Oo... to wyjątek, nie przefirmowali tego na GFC Tactical ;]

Mój instruktor na obozie surwiwalowym używał takiej do telefonu. Myślę, że jednak to na Gunfire to troche drogie jest jak za "gumową sprężynkę z zatrzaskami".

A właśnie, jeśli chce się wyjąć pistolet i strzelać, to czy ta smycz przypadkiem nie za bardzo ciągnie do dołu, bo jak rozumiem to to sprężyniaste coś trzeba naciągnąć ?

Link to post
Share on other sites
A właśnie, jeśli chce się wyjąć pistolet i strzelać, to czy ta smycz przypadkiem nie za bardzo ciągnie do dołu
Nie.

 

bo jak rozumiem to to sprężyniaste coś trzeba naciągnąć ?
A kto powiedział, że to sprężyna? Jak rozmawiasz przez telefon (taki zwykły ;)) to słuchawkę Ci ciągnie w dół?

 

Ja używam ale tylko w czarnej, w zielonej czepia się wszystkiego. W lesie wolę mieć solidniejszą i "wolniejszą" kaburę.

Link to post
Share on other sites

Ja używam tej http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=908 przydaje mi się zarówno w czarnej i jak i zielonej ostatnio 2x zapobiegła zgubieniu mojego klocka. Co do celowania nie przeszkadza w nim wogóle.

 

Widziałem nowy model, z kevlarem. fastexem do wypięcia z pasa i klamrą do wypięcia z pistoletu. Całość na poliamidzie.

 

@Wukasz: Ja tam uważam że smycz trzeba mieć zawsze jeśli coś robisz w terenie a nie tylko na strzelnicy.

Link to post
Share on other sites
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...