Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbrojownia.com.pl


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dobry sklep, zaopatruje się tam w kulki magazynki akcesoria można także kupić repliki Aeg te tańsze i te droższe. Sklep mieści się w Kielcach można wpaść. Jeżeli ktoś jest dalej sklep bardzo szybko realizuje zamówienia.

 

Gorąco polecam, zapomniałem o najważniejszym o bardzo niskich cenach!

 

 

Ja tam kupuje jest OK! 8)

Link to post
Share on other sites

Również polecam ten sklep. Odbierałem towar osobiście i nie było żadnych problemów. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Narazie sklep się rozwija ale ma ceny godne uwagi. Koledzy zamawiali w tym sklepie towar i też bez żadnych problemów!

Link to post
Share on other sites

I ja równiez polecam gorąco!

Doskonały asortyment w przedziale cenowym dla każdego maniaka ASG, barzdo dobre ceny kulek pistoletów jak i oporządzenia itp. Tak jak wspomniane- miła obsługa, szybka realizacja zamówień, nie spotkałem się z żadnymi problemami ze strony zbrojowni.

 

polecam!

Link to post
Share on other sites
Uchylę rąbka tajemnicy... :mrgreen:

 

Serwisem zajmuję się ja' date=' a zboczenie mam takie, że jak tylko ktoś mi daje replikę do naprawy to rzucam wszystko i zabieram sie do roboty :wink: [/color']

 

I to mogę potwierdzić, ba nawet polecić :)

Link to post
Share on other sites
Czy przeprowadzacie przegląd zerowy?

Każda replika, która do nas dociera jest przestrzelana.

Przegląd zerowy tylko na wyraźne życzenie klienta.

Na jaki okres wystawiacie gwarancje?

Każda replika objęta jest gwarancją producenta (sprężyny i gaziaki - 6 miesięcy, AEGi - rok).[/color]

Link to post
Share on other sites

No naprawde musze ich pochwalić. Doskonały kontakt, miła obsługa, szybciutka wysyłka. Widać, że dbają o klienta :)

Polecam

 

edit

 

Jedyny zgrzyt to ten, że ekhm...zostałem troszke w jajo zrobiony :). Otóż gwarancja na produkty Cymy (wella chyba też, sądząc z odpowiedzi sklepu) trwa tylko 6 miesięcy. Nie zeby cos ale Krakman daje na 12 :).

 

Dobra, i tak was lubie ;)

Link to post
Share on other sites

Chciałbym polecić serwis w zasadzie to serwisanta sklepu zbrojownia użytkownika forum niejakiego OLO. Generalna renowacja mojego aega zmiana okablowania w niecałe dwie godziny. Wyregulowanie silnika podrzucenie i realizacja kilka przydatnych pomysłów w pracy AEGa. Podanie sposobu na dobre ulepszenie body w mp5 CA. Posiadanie całego potrzebnego sprzętu wszystkie możliwe naprawy. Polecam Polecam jeszcze raz polecam!

Link to post
Share on other sites

No i znowu udana transakcja... ehh, to sie robi nudne :lol: a serwis dziala bez zarzutow, kilka razy juz dawalem replike OLOwi do serwisu i zawsze wracala w lepszym stanie niz byla pierwotnie, nie bylo z nia juz wieceje problemow :wink:

 

jednym slowem- goraco polecam

 

P.S. sprzedawca ma niesamowite poczucie humoru- tylko raz go widzialem powaznego :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sklep zasługuje na pochwałę. Kontakt przez email jest bezproblemowy. Zamówiłem w środe wieczorem, w piątek(dzisiaj) o 17 doszło. Ogólnie sklep jak dla mnie jest bardzo fajny, oferta bez zbędnego badziewia. Teraz produkt :D Zamówiłem M4A1 Well'a. Na styropianie widnieje napis "Replika sprawdzona i przestrzelana". Tu pojawia się niespodzianka. Replika rzeczywiście musiała być przestrzelana bo z 200 kulek zostały ... 2 :P (były luzem, nie było żadnego opakowania). Kulki zamówiłem w innym sklepie bo teraz w Zbrojowni nie ma ich za dużo w ofercie. Dojdą w sobote( przy DUŻYM szczęściu :D ) bądź w następnym tygodniu. Jak narazie nie ma sensu nawet baterii ładować. Kulki mam tylko z dawnych czasów pistolecików z bazaru, ale dopiero teraz zauważyłem jak bardzo te kulki są zdeformowane i szwowe :P

 

Sklep oceniam na 5/6, gdyby nie wpadka z kulkami to spokojnie dałbym szósteczke. A w sprawie wyparowania kulek wysłałem mejla.

 

Edit:

Jeszcze tego wieczoru dostałem odpowiedź. Kulki zostaną wysłane w poniedziałek. Z tego względu oceniam na 6- :) Minusik tylko za to, że nie będe mógł w weekend postrzelać :D

Polecam ten sklep i życze im jak najlepiej.

Edit 2:

W rekompensacie dostałem 500 kulek :D

 

[ Dodano: 15 Sie 2006 00:52 ]

Sklep do 21 sierpnia jest nieczynny więc może jakoś tu uzyskam odpowiedź: Moja replika doszła w firmowym pudle Well'a. Jeśli będe musiał kiedyś tam odesłać ją na gwarancji to te pudło jest konieczne?

Może śmieszne pytanie ale niepotrzebne mi ono bo i tak w nim repliki nie trzymam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...