Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbrojownia.com.pl


Recommended Posts

Wątpliwy przegląd

W replice zostało przesmarowane to co być powinno, czyli zawory i cylinderek od blowbacka. Wszystkie ruchome zewnętrzne elementy zostały sprawdzone i działały przed wysyłką.

 

Jeżeli replika ocieka smarem to jest to oznaką nieumiejętnego smarowania ;)

Dziwne komunikaty typu "dostarczono" a repliki nie ma?

Już to kiedyś wyjaśniałem... Dostarczono oznacza, że paczka została wysłana, a pieniądze wpłynęły na nasze konto. W przypadku wysyłek za pobraniem kolej rzeczy jest oczywista, jednak przy płatnych przelewem zmieniamy odrazu (ponieważ pieniądze są już na naszym koncie, a nie mamy jak śledzić przesyłek pocztowych).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

spons-zbrojownia.png

Polecam Zbrojownie, bo:

Aega, który miał już kilka lat, ale to m15a4 CA, dałem do reinkarnacji do zbrojowni, Olo się pobawił i Aeg wrócił do sił i ma ponad 400fps :twisted:

Wypas! Dokupiłem jeszcze kilka rzeczy i wszystko jest bardzo dobre, sprawne i nawet nie mam się do czego przyczepić.

Sklep działa świetnie, ceny ma przystępne i z tego co widzę, będzie jeszcze lepszy!

Pozdro!

Edited by loopack
Link to post
Share on other sites

O sklepie mogę powiedzieć tylko tyle: Rewelacja ;)

Zamówiłem parę rzeczy (w tym ostatnio AEG`a), oddawałem repliki na serwis, zasypywałem pytaniami i nigdy nie było żadnego problemu.

Ceny przystępne, powiększający się asortyment, jeden z najlepszych serwisantów w Polsce to tylko niektóre plusy, które można tu wymienić.

 

Ze swojej strony jak najbardziej polecam.

Link to post
Share on other sites

Na przesyłkę oczekiwałem dni 6 więc na prędkość nie narzekam (mieli stacjonarkę zamkniętą do 15, tylko co to ma do wysyłek internetowych).

 

Przecież na ich stronie był czerwony napis, że do 15 jest nieczynny stacjonarny, a zamówienia internetowe będą realizowane po 15... :roll:

 

A co do sklepu, ostatnio przegląd i mała wymiana organów w m14 bez problemowo i fachowo ;-)

Link to post
Share on other sites

Zamówienie złożyłem 7.10 wieczorem. 8.10 około 14 dostałem że paczka już została wysłana. 9.10 listonosz przyniósł paczkę.

Otrzymałem wszystko tak jak prosiłem, nawet nie zapomnieli o karteczce z wykazem z chrono z przestrzelania repliki przed wymianą i po wymianie gumki hopka (po kilka przykładów).

To już moje 4 zamówienie w tym sklepie i jak dotąd jestem w 100% zadowolony.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Lukaso a może weźmiesz pod uwagę że dostawy towaru nie są automatyczne?? Naprawde trudno jest sklepom (zwłaszcza internetowym) przewidziec jak będzie towar schodził. raz rozejdzie się w 5 minut innym razem będzie zalegał kilka miesięcy. A z samymi dostawami też nie jest różowo, że myk i już wychodzi paczka z Honk Kongu czy innego Pekinu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

długo by pisać ale przytoczę cytat z mojego furum

 

Witam,9to odp ze zbrojowni)

 

W systemie istnieje tylko jedno zamówienie złożone 12.11.2008 o godzinie 15.14. Podczas składania zamówienia zamawiający widzi cenę modelu, system nie nalicza żadnych dodatkowych opłat, jedynie uwzględnia rabaty.

12 listopoda cena promocyjna na modele SIG 552 została zakończona.

 

Nie rozumiem natomiast po co wypisywac takie brednie. Zamówienie zostało zrealizowne zgodnie z cenami obowiązującymi w sklepie w dniu zamówienia. Replika była dostępna w skepie i jest w specyfikacji zamówienia. Nie było żadnych interwencji poprzez e-mail ze strony zamawiającego. Nie było anulowanych zamówień. Jest to nieprawda.

 

Jeśli Pan Dariusz poprosiłby nas

 

14:45:20 o sprzedaż repliki jeszcze w cenie promocyjnej przed złożeniem zamówienia zapewne nie było by problemu ze sprzedażą po takiej cenie.

 

Pozdrawiam,

Łukasz Salwa

 

a to im odpisałem

 

to wasza odpowiedz na moje zamówienie które dostał kolega,ładnie sie wykrecacie ,mam zrobioną kopie zamówienia z datą 10.11.08 którą zreszta Wam wysłałem tez na gg.Ja widze to tak że nie mieliscie juz replik sig w promocyjnej cenie i po prostu je anulowaliscie ,jak zobaczyłem ze zamówienie jest w koszyku(mysląc ze w pon mieliscie zamkniete bo taki chyba info mieliscie na stronie) i zamówiłem jeszcze raz,nie wiedząc o zmianie ceny na siga .Ale cały problem w tym że cena siga sie zmieniła i kosztował juz o 50 zł wiecej.Pomimo usilnej prosby o nr tel kontaktowego lub kontaktu telefonicznego nic nie otrzymałem.

Najlepsze ze zamówienie opiewało na ponad 900zł a dzis dostałem koperte z małym pakunkiem od Was za pobraniem 92 zł-i co Wy na to !!!! nawet nie odp na gg a sklep który boi sie podac tel. kontaktowy dla klienta raczej ma cos do ukrycia i boi sie chyba opinii.Ale wcale sie nie dziwie jak tak prowadzicie interesy.Nie omieszkam opisac przygody z Wami w portalach o tematyce ASG.Jestem klientem i wymagam odpowiedniego traktowania według obowiązujacego prawa klient

 

Wiec normalne że zamówienie anuluje w takiej firm ie nigdy nic nie kupię i bedę wszystkim odradzał ten sklep(trafi u nas na czarna listę ) w pon zrobimy zamówienie w innym sklepie

i moja nast odp

oni jacys nie teges chyba bo dzis paczka od nich dotarła hehe :o :o :o zanik kontaktu,pisałem tez ze rezygnuje z zamówienia a oni po tygodniu paczke przysłali(zreszta juz 2 nie licząc juz małej kopert z ,,czymś tam"która przyszła predzej ) nie no tym mnie to normalnie rozbroili hehe zbrojownia rozbraja :lol: oczywiscie paczki nie przyjąłem bo zamówionko poszło do bardziej profesjonalnego sklepu .

Link to post
Share on other sites

Ja sie zgadzam z Darkomem, gdyz to o moja replike chodzilo. Sprawa przedstawia sie nastepujaco: Zamowienie zostalo zlozone 10.11.08. Wsrod calej masy rzeczy znalazl sie moj SIG :-P Nagle w srode(zamowienie skladane w poniedzialek) zdarzyl sie cud i cale zamowienie wyparowalo w tajemniczych okolicznosciach. A ze to Darkom skladal zamowienie, napisal do sklepu z zapytaniem o to zamowienie. No i cisza. Wiec poszlo kolejne zamowienie ale z adnotacja, ze jezeli wczesniejsze zamowienie jest realizowane to te automatycznie ma byc anulowane. No i wtedy pojawilo sie owe zamowienie... ale juz bez SIG-a. A reszte juz znacie, wiec nie bede sie rozpisywal. Fakt bylo to okres bodajze remanentu, ale na stronie sklepu nie pojawila sie zadna informacja o jakichkolwiek trudnosciach z realizacja zamowien w tych dniach. Moim skromnym zdaniem zostalo to zalatwione nieprofesjonalnie, gdy mozna to bylo bardzo latwo wyjasnic. No ale trudno. Bylo - minelo, jednak opinia o sklepie zostala juz niestety wyrobiona :killer:

Link to post
Share on other sites

Witam!

Czytam sobie opinie o sklepach i co widzę przeważnie wazelina a jak ktoś ma inne zdanie to heretyk jakiś! Ludzie! Przecież wiadomo jest, że jak idzie z górki to jest wszystko Ok, ale jak jest pod górkę to się dopiero zaczyna. I tak jest w przypadku opisanym przez Darkoma. Po UWAŻNEJ lekturze, moim zdaniem zawiódł sklep.

Prowadzę interesy z wieloma firmami i często się zdarzają pomyłki zarówno moje jak i moich kontrahentów. W takich sytuacjach biorę telefon do ręki i wyjaśniam problem, ponownie negocjuję warunki lub szukam wspólnie rozwiązania. Słowem ROZMAWIAM a tu, co? No właśnie nic, zero kontaktu. Dla mnie całkowicie nie zrozumiałe jest, dlaczego sklep nie chce podać numeru telefonu! Przecież wtedy na pewno udałoby się rozwiązać ten problem 8)

Właśnie w takich sytuacjach widać czy firma szanuje klienta, czy jest solidna i godna zaufania. Uważam też, że zadaniem dobrego menadżera jest wysłuchać negatywnych opinii w pokorze i przedsięwziąć właściwe kroki w celu poprawy sytuacji. Dla mnie osobiście cenniejsze są opinie negatywne, bo na ich podstawie łatwiej podjąć decyzję ten czy inny sklep ASG.

Jeszcze jedna smutna sprawa zdawało mi się, że na tym forum chwalimy lub krytykujemy sklepy oferujące artykuły ASG. O czym najwyraźniej zapomniał szanowny AnR personalnie atakując Darkoma. W życiu tak często bywa, że uczestnik sporu, nie posiadając argumentów w sprawie atakuje swoich oponentów. Tak nie przystoi panie AnR i raczej taką postawą również sobie wystawia pan złą opinię.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...