Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbrojownia.com.pl


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli będe musiał kiedyś tam odesłać ją na gwarancji to te pudło jest konieczne?

 

Tak' date=' to jest jeden z warunków gwarancji.[/color']

 

Sklep nie ma prawa żądać od Ciebie oryginalnego opakowania, nawet jeśli tak napisał sobie w gwarancji. Już kilka firm - nie związanych z ASG, wprowadzała takei przepisy i przegrywała w sądzie np. Philips żądał aby monitory były oddawane na gwarancji w oryginalnych pudłach. Pamiętaj też, że zazwyczaj lepsza od gwarancji jest rękojmia sprzedawcy(teraz to się fachowo już inaczej nazywa) która jest ważna przez rok. Ogólnie jeśli kiedyś będziesz musiał coś oddać na gwarancji/rękojmi to lepiej poczytaj sobie wcześniej przepisy i prawa konsumenta :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Złożyłem właśnie u nich zamówienie :D Ciekawe jak się sprawdzą.

Jak na razie sklep mi się bardzo podoba szczególnie ceny niskie (przebijają Krakmana o jakieś 10 zł w większości produktów 8) )

Poczekamy zobaczymy. i pytanie do właścicieli sklepu - macie jakieś zniżki?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No sorry ale jechać tam tylko po to żeby sobie fps zmierzyć według mnie jest bez sensu. W każdym razie każdy posiadacz ak cymy mówi mi że z moim ak jest coś nie tak i że słabszy jest .

 

Edit :

Byłem w asg shopie (w celu ftk) i na chrono było 165 fps , a replika podobno była "Sprawdzona i przestrzelana" i strzelała cały czas tak .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

recenzja mocno spóźniona, ponieważ replikę mam juz ponad miesiąc, ale dopiero dzis byłem na pierwszej strzelance.

jelśli chodzi o sam sklep to jak najbardziej wart polecenia. dwa dni po zamowieniu dostałem paczkę do domu. poza tym świetny kontakt mailowy.

sama broń tez bez większych wad.

polecam

Link to post
Share on other sites
replika podobno była "Sprawdzona i przestrzelana"

Jak nie mieliśmy chrono to innego sposobu jak przestrzelanie na semi i auto nie było, i na takiej podstawie określaliśmy, czy replika jest sprawna czy nie.

Teraz każdą replikę sprawdzamy na chrono,. Jeżeli znacząco odbiega od standardów to jest rozbierana i modyfikowana w celu poprawienia osiągów (nie, nie wkładamy podkładek pod sprężynę ;)).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Super mówicie?

 

Zamówiłem uradowany u nich replikę za 450zł (Hi-Capa 5.1 WE), czekam czwarty dzień myśląc, że po powrocie do domu napewno już jest, a co się okazuję? A to, że dopiero w czwartek(czyli dziś. Zamówiłem w niedzielę) wysłali mi e-mail z wiadomością że nie mają hi-capy a dostawa będzie dopiero na początku stycznia, pomimo że w poniedziałek napisali że zamówienie zostało przyjęte...

 

Żałość... :evil:

 

Zamawiałem oczywiście replikę przy której jak byk pisze STAN a pod spodem JEST

 

Pragnę zwrócić uwagę na to, że rzecz cała ma miejsce przed świętami.

 

Jeszcze raz słowa pogardy dla sklepu... :wink:

 

No chyba że wymyślą coś na swoje usprawiedliwienie, bo gdyby nie oni miałbym już hi-cape a teraz nie mam skąd ją zdobyć

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...