Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbrojownia.com.pl


Recommended Posts

pomimo że w poniedziałek napisali że zamówienie zostało przyjęte...

Mail informujący o przyjęciu zamówienia jest wysyłany automatycznie. To że go otrzymałeś wcale nie znaczy, że paczka została wysłana (o tym informował by mail zmieniający status zamówienia najpierw na "w trakcie realizacji", a następnie na "wysłano").

Zamawiałem oczywiście replikę przy której jak byk pisze STAN a pod spodem JEST

Dlaczego tak było zostałeś poinformowany w mailu od nas.

Pragnę zwrócić uwagę na to, że rzecz cała ma miejsce przed świętami.

Nie widzę związku :roll:

No chyba że wymyślą coś na swoje usprawiedliwienie, bo gdyby nie oni miałbym już hi-cape a teraz nie mam skąd ją zdobyć

Możesz ją nabyć tutaj.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, tyle że link który podałeć prowadzi do hi-capy BEZ OZNACZEŃ... A na MG.pl nie kupie

 

Nie twierdzę że sklep jest zły, chodzi mi głównie o tego maila który mówi, że nie wysłano paczki. Trochę za późno.

 

No ale cóż, zdaża się. A wiele pozytywnych komentarzy i tak zagłuszy to co miało miejsce. I żeby było jasne, nikogo nie zniechęcam do tego sklepu, po prostu mocno się zirytowałem tym mailem.

 

Myślę że nie ma to dużego znaczenia i będe w tym sklepie robił zakupy bez względu na to "nieporozumienie".

 

Troszkę za mocno was potraktowałem za co przepraszam, ale musicie mnie zrozumieć...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przysłali mi karabin bez paska, chociaż na stronie pisało, że pasek jest. I od piątku nie odpowiedzieli mi na to, że chcę zareklamować karabin bo nie działa HU. Może sięto niektórym wydać głupie, ale w regulaminie jest ze trza się skontaktować. Ogólnie -

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

hehe tradycyjnie pisze troche po nie w czasie .. tzw ręka w nocniku :-F

kilka zamowien juz bylo , bo jestem z nimi zwiazany od dawna :wink:

ogolnie co by nie przedluzac :uśmiech:

 

Sklep calkiem przyjazny - duzo towaru, duzo kulek, ceny mile zaskakujace

Obsluga - mila znajaca sie na rzeczy i konkretna.. i z niezlym poczuciem humoru :lol:

Serwis - PRO ...jesli Olo czegos nie naprawi.. to juz nawet Ojciec TadeuszR. nic na to nie poradzi :lol:

 

lokalizacja sklepu troszke srednia ale bywalo gorzej :).. no ..ale wkoncu mamy XXI wiek i tylko ja na rowerze albo z buta sie wszedzie pcham :-F

 

POLECAM!!!! :)

Polecam używać polskich literek!

CHEMIK

Edited by CHEMIK
Link to post
Share on other sites

Jestem bardzo zadowolony z obsługi sklepu, polecam w 100%.

 

Szybka wysyłka, fachowa pomoc na PW - miałem kilka pytań.

Jak to z Cymami bywa psują się - serwis okazał się profesjonalny, dostałem prezent w postaci przerywacza firmy guarder :killer: . Polecam, polecam, polecam.

 

Myślę, że serwis to najważniejsza cecha sklepu ASG. A wiadaomo, że serwis u nich jest dobry ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Kupowałem u nich 2 czy 3 razy i ani razu nie zawiedli !

Tylko w sumie nie wiem co za kulki ostatnio mi przysłali - nie miały

etykiety ani nic co by informowało co to za kulki, ale zdaje sie że

wszystko dobrze , 0.12g leci dalej , te co mieli przysłać to 0.20g HFC , i szybciej spadają , więc chyba to te kulki podali .

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry sklep, spory wybór (jako jedyny ze sklepów miał właśnie te okularki o jakie mi chodziło). Wysyłka cud, miód, marzenie! Zamówiłem wczoraj o 2 w nocy dziś o 10 miałem towar w łapkach. Dlatego sądzę, że usprawiedliwienia innych sklepów dot. opóźnienia przesyłki są niezasadne. (dodam, że paczka przyjechała Pocztą Polską z Kielc do Warszawy w 1 dzień).

 

A chciałem, również zauważyć nowy styl pakowania(taką białą folią). Mordowałem się z nią parę ładnych minut. Sądzę, że paczką można by było spokojnie na poczcie rzucać i nic by się jej nie stało.

 

Ocena 6/6.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pochwalić trzeba za dobry kontakt i błyskawiczną przesyłkę, natomiast zagadką jest dla mnie sprawa dlaczego wraz z repliką nie przesyła się wymienionych części i jak u licha sprawdzić,że są zamontowane - poza porównaniem ze stockiem of course. Gdyby nie to , byłby pozytyw.

Link to post
Share on other sites

Repliki tuningowane, takie jak np. ta, sprzedawane są jako "gotowe". Gdybyś zakupił dowolnego AEGa opcją tuningu to dostał byś wszystkie wymienione stockowe części.

 

Tak naprawdę to nie chodzi o części tylko o przeświadczenie czy są zamontowane inne niż stockowe :) . Generalnie chyba narzekac nie mogę i sensacji nie robiłem ani zamiaru robic nie mam. Może mam coś ze wzrokiem ale nie widzę aby te różnice (ofert) były gdzieś wyartykułowane.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Spoko sklep kupiliśmy tam:

AK47s - miał zwarcie w akumulatorze, ale był na gwarancji i w tydzień kałach znowu był sprawny (paczkę otrzymałem dzisiaj).

M16a3 - dwie sztuki, jedna fabryczna, druga tuningowana na miejscu do 410fps.

MP5SD6 - też spoko fabryczna.

Walther P99 - fajna sprężynówka, przyszła z AK.

 

Na tym sklepie nikt z mojego otoczenia jeszcze się nie zawiódł.

Gorąco polecamy - ekipa TBU ASG.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...