Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bomba airsoftowa (atrapa) - elektronika.


Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam propozycję do kolegi veector - Można by zamiast ucinania tych kabelków zrobić je na jakieś gniazda(Żeby nie przecinać ich, a wyciągać tylko z gniazd ) co by nie musieć dorabiać coraz to nowych przewodów...

Edited by cezii
Link to post
Share on other sites

można by było lecz chyba sama frajda w obcinaniu kabetków "boczkami"(prawie jak saperzy)

lecz wszystko jest do zrobienia, koszt takiego kabla za metr około 20-30gr więc dość mały koszt i wg mnie nie ma co na tym oszczędzać:P

wymiana przewodów lub zmiana kombinacji trwa około 5 minut albo i mniej.

Edited by veector
Link to post
Share on other sites

tak jak otwierałem do uzbrojenia w ten sam sposób otwiera się ale nieco szerzej i przeciąga się kabelki, w obudowie przyczepia jako "zwory" do innych przewodów czyli możesz mieć dowolną kombinacje kolorów i przewodów... jak ktoś chce może zrobić 20 detonujących 1 rozbrajający żaden problem

Link to post
Share on other sites

Za około 7zł można kupić takie coś z miedzi gdzie w poszczególne dziurki można włożyć kabelki. I jest specjalne takie " coś " do zasilania, kumpel używa tego do oświetlenia roweru i do oddzienia przedniej lampki od tylniej !Fajny bajerek za takie pieniądze,postaram się więcej dowiedzieć to dam wam info?! 8-) :-F

Edited by DazO
Link to post
Share on other sites

Zobaczysz , zobaczysz spokojna głowa. :P

I jest bardzo duży postęp po weekendzie i szczątkach czasu nad projektem w tygodniu.

Już niedługo ........

Już mniej więcej działa jak powinna teraz tylko " dopieszczam " kod.

Jestem praktycznie na tuż przed finiszem . Za niedługo (prawdopodobnie w tym tygodniu) zaprojektuję , wytrawiam płytki , tak żeby bardziej ludzko wyglądało i może filmik i foty wstawię .

Oczywiście jeżeli czas pozwoli ..... :/

Edited by guuciek
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

Filmik będzie dzisiaj. Miał być wczoraj ale okazało się że ta obróbka filmu (dodanie opisów ) jest bardzo czasochłonna a wczoraj wróciłem późno do domu i nie robiłem już filmiku by nie obudzić reszty Domowiczów syreną.

Rumak mógłbyś podać link .

Jestem ciekawy jak wygląda tamta konstrukcja.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Rzeczywiście nie zauważyłem :-F

Tak więc układ kolegi GATE działa na podobnej zasadzie jak mój . Wystawie filmik z działania mojego i porównamy ;p . Konkurencja się szykuje więc trzeba trochę zbojkotować :evil: układ kolegi ;p

Z góry mogę powiedzieć że sygnał dźwiękowy nie będzie specjalnie głośny . Mogę też powiedzieć że będzie miał trochę mniej funkcji . A i że kolega ładnie sobie na nim zarobi przy tej cenie ;p >>>> Koniec bojkotu :evil: <<<< Ale za to będzie miał ładniejsze płytki drukowane ( na zamówienie) Teraz czekamy na mój film niestety jeszcze nie na płytce drukowanej ponieważ poczta polska działa jak działa i nie dostałem jeszcze przesyłki potrzebnej do zrobienia tego na płytce także na filmiku zobaczycie głównie poplątane kabelki czyli tzn. chaos ;p

Edited by guuciek
Link to post
Share on other sites

wczoraj zostala wykorzystana moja bomba w scenariuszu (http://pl.youtube.com/watch?v=8bZU2cPmKzY) muszę z dumą powiedzieć że zadziałała lecz buzer jest dojść cichy na otwartej przestrzeni(w planach mam dodać efekt dzwiękowy i hukowy) ale jeśli chodzi o symbol i urozmaicenie sprawdziło się (zapewne są też tutaj na forum osoby które były wczoraj na "sreberku" w Gdańsku) padał deszcz było dość mokro i nie było problemów, ktoś powiedział o bateri że przekaźniki sporo zużywają, bateria jest w bombie od września, co jakiś czas się nią bawie i raz była w scenariuszu (jeszcze bateria działa) więc chyba nie jest źle :)

jeśli ktos był by zainteresowany moją odmianą bomby chętnie opisze jak zrobić :) lub przygotuje za drobną opłatą zestaw do samomontarzu :)

pozdrawiam

Edited by veector
Link to post
Share on other sites

co do bomby zestawy przygotował bym w okolicach stycznia cena 20zł (bez obudowy, bez telefonu, sama płytka+elementy+instrukcja+zdjęcia mailem) chętnych zapraszam na gg 1091969 bardziej ambitnych chcących samemu zrobić taką bombę jak moja też zapraszam na gg a pomogę i wyjaśnię :)

pozdrawiam

Edited by veector
Link to post
Share on other sites

Witam.

I jest w końcu filmik. Przepraszam za opóźnienie ale w sobotę już pisałem nie miałem kiedy , a w niedziele walczyłem z kamerą aby oddała mi dźwięk z filmiku . Po długiej walce ze sterami udało mi się ściągnąć film . Dzisiaj go dopiero obrabiałem ale JEST !!!

 

http://pl.youtube.com/watch?v=qy_XEUhlF7U

 

 

Veector mam takie pytanie . Pewnie masz miernik skoro się w to bawisz tak z ciekawości sprawdziłbyś ile mA pobiera ten układ.

A i jeszcze jedno w co opakowany jest telefon że go nie zamoczyło podczas deszczu ?? bo na filmiku widzę tylko opaskę którą jest przypięty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...