Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

miwo-military.net vs. miwo-military.pl


Recommended Posts

Yo.

 

Czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi?

 

To osobne firmy? Osobne działy? Gdzie lepiej kupować?

Ceny mają różne, raz tu, raz tam taniej.

 

Zawsze brałem od Praszka, mimo że nie mieli sklepu z prawdziwego zdarzenia.

 

Przy okazji, jakie są praktyczne różnice dla użytkownika,

między ich kamizelkami z codury i z poliestru?

 

Mniejsza masa poliestru?

Nie udało mi się tego wywiedzieć od nich.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś jedna firma, teraz 2 ;)

Dużo sprzętu mają identycznego z powodu wyżej wymienionego.

Cordura jest wytrzymalsza, poliester słabszy i tańszy. Pierwsze to mus dla wojskowych i innych służb, 2 nadaje się do airsoftu gdzie sprzętu nie eksploatuje się tak intensywnie. Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz w dziale mundur i oporządzenie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

W Praszce jest mila obsluga, jesli sie o cos spytasz, wszystko ci wyjasnia. W Lublincu natomiast sa gburowaci ;), niemili tylko dawaj kase i sie odczep. W miwo Prasza bardziej oplaca sie kupowac oporzadzenie i mundur, poniewaz dokladnie i precyzyjnie uszyja Ci produkt na wymiar, bedziesz zadowolony. :D :D

 

Pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites

W Lublińcu mają ładniejszy Oliv, odmiana z Praszki to jakaś żałosna zieleń. Dyskwalifikacja za to.

Co do obsługi - w żadnej firmie nie stwierdziłem lepszej/gorszej. Zaznaczam, że wiem czego chcę i to kupuję, bez zbędnego smęcenia, pi....nia i wymyślania niestwarzalnych rzeczy. Jak ktoś chce rozwiązywać swoje problemy w stylu "snajperka do 100 zł" to nie dziwię się, że ktoś jest gburowaty.

Link to post
Share on other sites

Mi wystarczy lektura wątku o MIWO Lubliniec i wypowiedzi obsługi. Zazwyczaj właśnie gburowate, sarkastyczne (z sarkazmem na niskim poziomie) i zwyczajnie lekceważące. Mozna z nich łatwo wyczytać "airsoftowców mamy w... poważaniu, kupować u nas możecie, ale my szyjemy dla PRAWDZIWYCH ŻOŁNIERZY!...". I w przypadku propozycji jakichś zmian w kroju sprzętu zazwyczaj użytkownik dowiaduje się, ze to idiotyzm, ze się nie zna, a Pani Renata lepiej wie co dany osobnik potrzebuje, bo przecież pracuje z PRAWDZIWYMI ŻOŁNIERZAMI. :) Dlatego ja polecam Praszkę :) Sam w MIWO już od dawna nic nie kupuję, ale robią to znajomi.

Edited by javelin
Link to post
Share on other sites

Czytam, czytam i uwierzyć nie mogę - w wątku o sklepach rozmowa na poziomie "komu bardziej nogi śmierdzą". Przypomnę, że padło pytanie: "kto szyje lepiej" a wszyscy wypowiadający się podają argumenty jak eksperci z bożej łaski i w ogóle nie na temat. Kolejny wątek o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami wielkanocnymi....

 

Czy leci z nami moderator?

Link to post
Share on other sites

Nie, pytanie było "Gdzie lepiej kupować?" nie "kto lepiej szyje".

 

Stosunek do klienta jest ważną rzeczą, ci co są buraki lub chamy,

dzięki poczcie pantoflowej wypadają z rynku,

a zostają tylko ci, co szanują ludzi.

 

Kto pamięta poziom obsługi za okupacji sowieckiej, powinien się z tego cieszyć, nie narzekać.

 

Ja również miałem do czynienia z gburowatą obsługą w Lublińcu,

ale nie chciałem się wcześniej wypowiadać.

Link to post
Share on other sites

Kupowałem w Praszce jak w w Lublińcu.

Jakość wykonania:

Materiał taki sam (poliester wz.93)

Klamry raczej Praszka

Szwy takie same

Obsługa:

Ja jakoś problemu nie miałem

Telefon, mail wszystko fajnie - Lubliniec jak i Praszka

Lubliniec IMHO ma lepsze ceny wysyłki (przynajmniej jak ostatnio kupowałem).

Link to post
Share on other sites

Ja kupowałem w Lublińcu ładownicę i nie wiem o czym mówią niektórzy userzy. Nie spotkałem się z przykładem olania czy buractwa przez Lubliniec, nawet parę razy prowadziło się miłą pogawędkę. Tak samo zresztą na Praszce. Mają bardzo dobrą obsługę jeżeli chodzi o udzielanie informacji co jest, jakie jest.

Jedynie co mnie ugryzło w jednym sklepie (Praszka) to fakt, że od października dowiaduję się, że sobie poczekam miesiąc na wykonanie zamówienia co najmniej bo mają ogrom zamówień. Najpierw z października usłyszałem, że do drugiej połowy grudnia są zawaleni, potem w grudniu mówili, że może na początku lutego uda się coś zrobić, ale to niepewne. Lubliniec mówił, że od nowego roku wyrobi się z zamówieniami.

Rozumiem, że tak może byc, że instytucje są ważniejsze i że mają priorytet w zamówieniach, ale szczerze trochę taka sytuacja obrzydza klientowi kupno.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ciekawe czy wymienią w mojej 12stce system 20mm na 25mm :wink: , ale juz tak całkiem poważnie. Pomimo tego że sprzęt obu miwo, jest dobry, ale bez rewelacji, znacznie lepiej szyje Praszka. Wszystkie elementy są lepiej wykończone niż te z Lublińca. Brak jest ciągnących nitek, zakończenia albo są zaryglowane, albo wszystkie końcówki są lekko stopione. W mojej kp-12 z Lublińca po pół roku zaczeły wychodzić nikt ze szwów, i wystawać. Niby detale i może sie czepiam, ale przy zakupie kamizelki za 300 zł, w firmie która aspiruje do dostarczania wyposażenia na światowym poziomie, to lekkie nieporozumienie. A przy obecnej podwyżce cen, za którą nie idzie polepszenie jakości całkowicie już sie nie opłaca kupować w Lublińcu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Z Lublińca zamówiłem past PT 2 i szelki, a z Praszki - panel minera i bandolier CQB na magazynki. Według mnie towar z obydwóch tych zakupów jest na tym samym poziomie jakościowym, w kontaktach z obsługą też nie zauważyłem jakichś znaczących różnic. Tylko towar z L miałem w tym samym tygodniu, a z P - po 5-ciu tygodniach (ale uprzedzili mnie o tym i wiedziałem na co się piszę), pewnie w przypadku L miałem takie szczęście, że mieli jakąś zbyteczną sztukę na magazynie, nie wiem...

Link to post
Share on other sites

Witam.

Termin realizacji zamówienia przez MiWo Lubliniec minął 25.01.2008r.

Stan zamówienia - "w realizacji", nie odpisują na maile, nie udało mi się również dodzwonić.

Czuję się delikatnie olany i prawdopodobnie więcej tam zamówienia nie złożę.

Pozdrawiam,

Cthulhu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...