Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-74 (RK-06) [BOYI]


Recommended Posts

Może coś więcej? Gdzieś posiałem kryształową kulę...

 

W Bojcach potrafi się przestawić selektor (przeskakują dźwignie o jeden - dwa ząbki) i wtedy mamy tylko semi i safe. Być może obejdzie się bez otwierania "czarnej skrzynki". Dzieje się tak szczególnie jak nie ma się dobrze dokręconej śruby dociskającej dźwignię selektora (warto tam dać trochę kleju do gwintów).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ten adapter jest chyba kopią tego co jest stosowane w slr 105 tactical. Tam cała obsada kolby jest przykręcana do korpusu.

Ja nie widzę możliwości bez przerabiania kompletnie całego adaptera+przerabiania całej obsady by to pasowało. Jest to strata czasu i pieniędzy. Kolejna sprawa to trzeba się babrać z ucięciem klocka co wchodzi w kolbę. Przy tak żałośnie po nitowanych replikach problem staje się jeszcze większy.

Jest adapter fab który da się bez problemu dorobić pod rk bez ucinania klocka. Jest wykonany z tych samych materiałów(podobno) co nowe kolby w Galilach. Jakbym miał kupować polimerowy adapter to postawiłbym właśnie na ten.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Witam. Czytam posty i zdecydowałem się na replike rk-06 lecz mam pytanie.

Do 2 tygodni mam zamiar zamówić 3 te repliki (dla mnie i znajomych) lecz mam obawy w jakim sklepie dokonać zakupu,

Taiwangun.com czy Gunfire.pl

Doczytałem się że są na rynku jeszcze stare modele tego AEGa z niektórymi elementami znalowo-stalowymi. Czy któryś z 2 sklepów powyżej wymienionych oferuje już tylko i wyłącznie nowsze wersje ? Czy jednak trzeba będzie przedzwonić i pogadać ze sprzedającym aby podesłał nowszą wersje ?

 

 

Prosiłbym o szybka odpowiedz i pomoc.

Edited by Norialis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...