Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Podsumowując temat najlepszym zestawem do m24 dla nie chcących kosmicznych wymagań będzie:

 

-M24 Classic army

-zestaw 300% CA

-prowadnica metalowa

-sprężyna m160

-komora PDI

-Lufa promyk 509mm

-stalowa rączka przeładowania

 

Da to około 600 fps z odbiegiem +/- 10 fps i dośc dobrą celnością.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z zależnością sprężyna-moc to różnie bywa. Możesz mieć 420 fps na m120, możesz mieć tyle ma sp 110. Ktoś z użytkowników ma M24 na sprężynie 300%, do tego 509mm promyka, odrobina cudotwórstwa Dextera i jest 600fps (jeśli mnie pamięć nie zawodzi). Wszystko kwestią szczelności układu. Być może faktycznie jest tak jak piszesz, ale jeśliby uszczelnić ten egzemplarz to prędkość kulki byłaby naprawdę wysoka.

Link to post
Share on other sites

Dalej nie zamierzam strzelać, a wiatrówka odpada ze względu na otoczenie ;)

 

W takim razie jeżeli nie trafi się rozsądna oferta, kupuje stocka ^^

A może ktoś z was ma na sprzedaż?

 

EDIT: Czy mógłby ktoś polecić jakiś dwójnóg (najlepiej klasyczny, coś w rodzaju Harrisa), który jest aktualnie dostępny? Co sądzicie o tym: http://www.specshop.pl/product_info.php?currency=PLN&cPath=22_215_205&products_id=2891 i jak się w nim reguluje te nóżki, bo nie widzę kółeczek jak w Harrisie (może jest jakiś magiczny guziczek). Czy ktoś go posiada i może się wypowiedzieć?

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

...

EDIT: Czy mógłby ktoś polecić jakiś dwójnóg (najlepiej klasyczny, coś w rodzaju Harrisa), który jest aktualnie dostępny? Co sądzicie o tym: http://www.specshop.pl/product_info.php?currency=PLN&cPath=22_215_205&products_id=2891 i jak się w nim reguluje te nóżki, bo nie widzę kółeczek jak w Harrisie (może jest jakiś magiczny guziczek). Czy ktoś go posiada i może się wypowiedzieć?

 

 

Taki dwójnóg można dostać taniej.

 

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_dwojnogi/teleskopowy_dwojnog_src-91.html

 

Sam go zamawiałem, zamontowałem i polecam. W zestawie jest przejściówka na ris.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Komora CA akceptuje lufy, gumki i dystansery z AEGów...

 

 

W takim razie ja jeszcze podczepię takie naiwny pytanko:

Czy "Uszczelniona mosiężna komora hop-up dedykowana do replik M24 firmy Classic Army."

Różni się szczelnością od stockowej?

Miałem w planach zakup komory HU od PDI, ale dowiedziałem się że w związku z wysokim kursem jena, nie przewidują żadnych zamówień...

 

I co ważniejsze: Jeśli stock akceptuje lufy od AEGów to ta wzmocniona też powinna, tak?

Edited by Zef
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...