Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 PDW - problem POMICY!


Recommended Posts

Witam!

Dziś podczas strzelanki zepsuła mi sie replika (mp5 pdw galaxy).

Zaczęłą strzelac coraz wolniej az w koncu przestała. Myślałem ze to bateria - sprawdziłem- podłączyłem ze 3 inne - na zadnej nie zadziałała.

Teraz w domu chciałem sprawdzic co sie dzieje i wygląda to następujaco: gdy podłaczona jest bateria słychac ciche kliknięcie jakby chciał strzelic a nie mógł. Bez baterii tego nie ma oczywiscie. Sprawdizłem też bezpiecznik - działa na 100%.

W cyzm mozę być problem? Moge to jakos samodzielnie naprawić?

Jestem 2 włascicielem repliki, strzelałem z niej na 3 strzlankach i w domu i jak dotąd było bezproblemowo.

POMOCY!

Edited by Daniellowawa
Link to post
Share on other sites

Dodam jeszcze, ze silnik w chywcie działa - wykreciłem tą płytke od spodu chwytu i działa - wiec nie jest to wina silnika. Okablowania tez nie bo jest reakcja (słychać tylko to ciche kliknięcie, jakby nie mógł ruszyć).

Wiec w czym może być problem? Tłok utknął w tylnym położeniu? Coś innego?Pomoże ktoś? Co mam zrobc?

Link to post
Share on other sites

To raczej coś w gearboxie. Miałem identyczne objawy, replika nie chciała wystartowac nawet na Systemie Magnum i batce 12V 2400. Jednak, że było to tydzień po zakupie, to gnat poleciał na gwarancję, jednak Krakmani nie powiedzieli, co było nie tak.

Czyżby jakaś przypadłośc małych MP5'tek?

Link to post
Share on other sites

A tak może Kolega sprawdził, jak wyglądają przewody w body? Te co wyłażą z GB i są wpinane zaraz za kolbą, na 99% tam tkwi problem, one wszystkie mają kijowe połączenie tam.Trzeba je wyciągnąć, zagnieść odrobinkę mocniej kombinerkami, czy innymi szczypcami, przy okazji sprawdzić, czy styki nie są połamane w izolacji (bo też tak się zdarza) i wcisnąć je raz jeszcze.

Zobacz, po takiej operacji, czy strzeli bez przypinania kolby, jeśli tak to już wiesz co jest.

 

EDYTA: literówki.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...