Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Inokatsu M4 M.T.W


Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wracając do

Ostatnio znalazłem to: http://www.sniper-as...oduct&id=395601 . Czyzby Viper jednak sprzedawał wersję z oznaczeniami Colta na terenie europy ? Także sama cena wydaje się być atrakcyjna.

No ale to stara wersja jeszcze więc lipa.

Napisałem do sklepu aby to potwierdzić, o to odpowiedź jaką otrzymałem "Hello, yes it ist he 2011 Full Steel Version. Mit freundlichen Grüßen

Marcin Naturalny" Wiec jednak jest to nowa, a nie stara wersja.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zawsze można delikatnie rozwiercić komorę o ile nie będziesz potem chciał wymienić lufy na inną, bo może być odwrotny problem.

Miałem analogiczny problem z komorą do aega i wystarczało dobre wiertło 10 i rękawice robocze żeby minimalnie prze kalibrować komorę :)

Kumpel dla odmiany wrzucił lufę do zamrażarki, a samą komorę lekko rozgrzał nad gazem ale poza tym, że zamontował wsio w całość to skasował gumkę permanentnie :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mam pewien problem z v.2011 mianowicie dysza uległa uszkodzeniu przez to ze wyleciało mi zabezpieczenie w kształcie podkowy z tego cypla od dyszy, zwyczajnie po demontażu źle ją założyłem i parę strzelań od tego czasu zaliczyła. Wyrobiła się dziura w dyszy od strony sprężynki. ponadto pękło na pół to małe zabezpieczenie które jest w bolcie i trzyma dysze. Możliwe że dokupię zabezpieczenie w kształcie podkowy, niestety nigdzie nie mogę dostać takiego w tak małym rozmiarze. Chciałbym zapytać czy ktoś miał podobny problem i jak sobie z nim poradził.

 

Mimo wszystko w grę wchodzi również kupno dyszy z NPAS'em Ra-Techa który jest wykonany z plastiku, zastanawia mnie materiał z którego jest wykonany, jak z jego wytrzymałością, stockowy jest wykonany z metalu i czy da radę na magach z Co2.

Pozdrawiam hux

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Materiał jest gówniany i pękł mi po pierwszym magazynku. Być może dlatego, że na CO2 i konfiguracja stalowe suwadło-plastikowa dysza. Ale nie będę się mądrzył bo nie rozgryzłem tego. Gdzieś tu w dziale karabinków Amadem pisał na ten temat, trzeba poszukać.

Chyba, że napisze jeszcze raz ;)

Co do zabezpieczenia suwadło-dysza opędziłem "silwertejpem" i działało bez zarzutu, do czasu zakupienia nowego na WGC.

Nie za bardzo rozumie co masz na myśli pisząc

 

Wyrobiła się dziura w dyszy od strony sprężynki. ponadto pękło na pół to małe zabezpieczenie które jest w bolcie i trzyma dysze.

 

Może jakieś zdjęcie?

Link to post
Share on other sites

Jest i zdjęcie, sorry za jakość ale nie potrafię obsługiwać cyfrówki. ten cypel odgiąłem specjalnie żeby było widać o co mi chodzi

 

Ten cypel uderzał o metal, przy każdym strzale i wyrobiła się dziura w dyszy, ponieważ wyleciała mi ta "podkowa" która utrzymuje dysze w bolcie29448618.jpg

Edited by huxley
Link to post
Share on other sites

I nie zobaczysz, bo ona jest w zestawie z pokrywą komory. (pokrywa, drucik, sprężynka i... blaszka w kształcie podkówki)

GigDragon_SteelDustCoverSet_M4_1.jpg

Co bym polecił? mając GBB wiesz, że tanio nie jest, będzie bolało około 500 zł. Polecił bym RaTecha z NPAS, ale nowa wersję.

(na zdjęciu stara)

RAG-WA-BOLT-021_MARK1.jpg

Link to post
Share on other sites

Podejdzie dla wersji od 2010 w zwyż, a z tego co kojarzę masz v.2011.

Jedynie może będziesz musiał go troszkę podszlifować - patrz zdjęcie niżej.

Nozzle od G&P jest w sumie najlepszą opcją z zamków wykonanych z tworzywa.

Pamiętaj tylko żeby nie pchać do niego CO2. Wytrzymać wytrzyma, ale szybko pada, a szkoda go szybko skatować.

 

gedc2014.jpg

Edited by xBRINGBACKxPROHIBITIONx
Link to post
Share on other sites

Mam 09' tą "ulepszoną" wersję, dysza pasuje, z tym, że tak jak mówisz, jest ciasno i trzeba ją dotrzeć. Jadę na co2 ile pożyje to zobaczymy, jeżeli nie za długo to wymienię na aluminiową. Jest fajniejsza bo nie robi mi satałki z kulek tak jak stockowa ino, i chyba strzały są bardziej "powtarzalne".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...