Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Inokatsu M4 M.T.W


Recommended Posts

Witam, chcę sobie kupić replikę do postrzelania raczej rekreacyjnie. Chciałem kupić broń sportową, ale nie mam zezwolenia. Dlatego chcę coś gazowego, Inokatsu naczytałem się, że jeśli chodzi o gazówki to jest to ponoć najlepsza broń replika. Tylko mam takie pytanie czy jest jak z większością replik ? Czy muszę coś wymienić na starcie, chcę coś bezawaryjnego. Jest obecnie jakaś replika która ma stalowe części w środku i po prostu nic się nie sypnie ?

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witam! Czy ktoś może posiada wersje Inokatsu z 2014 roku? Napaliłem się na tą replike niesamowicie ale boję się, że to będzie kicha...liczę na to, że wersja z 2014 roku jest żywotniejsza i sprawia mniej problemów jak te starsze...pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
Z tańszych dysz dobry jest aluminiowy CNC Nozzle od Iron Airsoft. http://www.ebairsoft...ver-p-4173.html Kosztuje ~$36 i jest wporządku.

Co do NPAS to odpuść sobie jeśli chcesz używać CO2.

Nawet Ra-T po prostu tego nie wytrzymuje i średnio co 1000 strzałów będziesz musiał wymieniać Flute Valve.

 

W końcu też rozwaliłem Flute Valve w swoim Ino na CO2. :icon_smile:

 

Zgaduje że z częściami jest dalej posucha i nie można kupić tylko tego elementu?

Aż dziw bierze że nikt nie robi tak prostej części która wszystkim pada.

 

Pozostaje więc cały zestaw dyszy Iron Airsoft? Można to jeszcze gdzieś dostać? Ktoś ma? Daje radę na CO2? Ewentualnie jakiś zamiennik?

 

Mam też dyszę z NASPem Ra-T, ale wnioskuje że jej szkoda na CO2 i się szybko pójdzie kochać.

Edited by noah
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...