Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co jest, a co nie jest fajną fotką


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I bardzo możliwe, że tak się stanie.

Wątek stał się po raz kolejny miejscem, gdzie każdy wrzuca swoją fotkę, bo wydaje mu się, że jest megazajebista, a przecież w pierwszym poście napisano "o co kaman" w tym temacie, prawda?

A o naprawdę klimatyczny sprzęt trudno nie jest, proszę, zdjęcia zrobione dziś:

705631d5cce28d60m.jpgc3a2cbd8f149bf87m.jpgf2beaa3392baa06dm.jpg

b90bfc762802ddc8m.jpg280db6c02a305629m.jpg6b5e7f5ea4fd1f48m.jpg

72c7feb36ada775cm.jpg

Link to post
Share on other sites

Popieram Królika, wchodząc w ten temat lubię popatrzeć na ludzi poważnie podchodzących do swojej pasji, zamiast tego widzę nawałnicę w stylu fotka czyli lansuj się póki możesz, temat trzeba przeczyścić.

 

Bardzo martwi mnie analfabetyzm polskiej braci Airsoftowej, niby wielkimi literami napisane w temacie jest "Ciekawe Foto".

Link to post
Share on other sites

no :D

 

wniosek: wszystko w MC jest super :D jest też w temacie napisane:

 

'pokaż swój sprzęt - pozorowane foto'

są foty klimatyczne i te mniej klimatyczne, ale tu chyba chodzi o lans czyż nie?

No jest jeszcze Mig, który ma super zdjęcia na tej stronie nie bujając się w sprzęcie za 5xxx:D (bravo)

 

pzdr

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że zdjęcia które się nadają do wrzucenia muszą byc w sepii, albo ze zmienionym balansem bieli i objechany na max'a photoshopem. Ot cała "filozofyja".

Poza tym, kto powiedział, że ten temat jest dla "szpeju"? Z tego co wiem, to inny do tego służy.

WMAsg jest dla ludzi, a nie tylko dla profesjonalnych fotografów - tak samo jak ten temat.

 

To tak samo jak Twoje( Królik) fotki jakiś amerykańskich bluz - też je wywal sporo osób nawet nie interesuje że masz fajny polar z pierwszej serii - a trzyma się to ASG tak że ho ho!

 

Rób co chcesz, ale tak jak ktoś już zauważył. Fotki na pewno nie odbiegają bardziej niż zdjęcia przy meblościance, w ogródku itp.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że zdjęcia które się nadają do wrzucenia muszą byc w sepii, albo ze zmienionym balansem bieli i objechany na max'a photoshopem. Ot cała "filozofyja".

Nie, wystarczy, że będą ciekawie zaarnażowane, klimatyczne i przyzwoite technicznie.

Już wiesz na czym to polega?

Poza tym, kto powiedział, że ten temat jest dla "szpeju"? Z tego co wiem, to inny do tego służy.

WMAsg jest dla ludzi, a nie tylko dla profesjonalnych fotografów - tak samo jak ten temat.

Pozwolę sobie zacytować Szaszłyka z pierwszego posta w tym temacie, określającego co jest czym:

Co rozumiemy jako zdjęcie CIEKAWE:

 

a) ciekawe ujęcia, wysoki poziom techniczny

b) ciekawe przedmioty (rzadko spotykane repliki, elementy umundurowania czy oporządzenia)

Daruj, ale Twoje zdjęcia nie spełniają żadnego z tych kryteriów. Jak zresztą wiele innych w tym wątku.

To tak samo jak Twoje( Królik) fotki jakiś amerykańskich bluz - też je wywal sporo osób nawet nie interesuje że masz fajny polar z pierwszej serii - a trzyma się to ASG tak że ho ho!

Powiesz nam w jakim wątku są one umieszczone, czy tak sobie będziesz radośnie paplał, aby tylko pokazać, że masz rację, choć - niestety - jej nie masz?

Zresztą - zacytujmy, tym razem, Fokę z pierwszego posta w wątku, gdzie są moje bluzy:

Błagam, wklejajcie tylko wypasione rzeczy. Nowe guny[w sensie nowe na rynku], customy, wypasione akcesora i sprzęt. Starczy juz polskich mundurów, gogli z castoramy i spreżynek.

 

I dlatego należy to skończyć.

 

Zamknę ten wątek, otworzę kolejny z podobnymi zastrzeżeniami, ale tym razem przestrzeganymi rygorystycznie.

Link to post
Share on other sites

To że Ty uważasz, że masz rację nie znaczy że ją masz. To raz.

Skoro paru osobom podobały się takie foty - to znaczy że nie do końca masz rację.

 

Dwa, to zdjęcia są wykonane fotograficznie poprawnie, ostrość jest zachowana, tak samo jak balans bieli itd.

Dodatkowo fajne ujęcie to chyba jednak jest. Dwaj "rosjanie" na rodzimym sprzęcie ( w ogóle to przecież nie trzyma klimatu?). Masz inne takie fotki w tej galerii ( nie wykonane photoshopem)?

 

Trzy, to faktycznie "masz rację" jesteśmy po zęby uzbrojeni w gogle z kastoramy i polskie mundury. A rękach mamy sprężyny - takie z allegro za 9.99 . A BMP i BRDMy przed każdym garażem stoją - a dostęp do nich jest taki oczywisty że w ogóle śmiesznym jest umieszczać takie zdjęcia.

 

Więc zgadzam sie z Tobą - zrzućmy te nasze "castoramy" i pozakładajmy Multikamy i UeSeMCe szpeje wtedy od razu fotki będą "spełniały wymagania" "wielkiego moderatora".

Link to post
Share on other sites

To że Ty uważasz, że masz rację nie znaczy że ją masz. To raz.

Skoro paru osobom podobały się takie foty - to znaczy że nie do końca masz rację.

Jakoś zachwytu nad nimi nie zauważyłem. Wskażesz?

Dwa, to zdjęcia są wykonane fotograficznie poprawnie, ostrość jest zachowana, tak samo jak balans bieli itd.

Oczywiście. Poza tym, że praktycznie nie widać co kto ma na sobie, w kadrze widać za to masę rzeczy, psujących klimat (WZT-34, garaże) a samo kadrowanie też jest średnie.

Ale poza tym to faktycznie wspaniałe fotki.

Dodatkowo fajne ujęcie to chyba jednak jest. Dwaj "rosjanie" na rodzimym sprzęcie ( w ogóle to przecież nie trzyma klimatu?).

Tak, trzyma. Z WZT-34 w tle, garażem i paroma innymi smaczkami.

Masz inne takie fotki w tej galerii ( nie wykonane photoshopem)?

Mam poszukać?

Jedno własne wkleiłem - przyczep się do niego.

Trzy, to faktycznie "masz rację" jesteśmy po zęby uzbrojeni w gogle z kastoramy i polskie mundury. A rękach mamy sprężyny - takie z allegro za 9.99 .

Powiedz mi co takiego niespotykanie rzadkiego macie na sobie albo w rękach?

A BMP i BRDMy przed każdym garażem stoją - a dostęp do nich jest taki oczywisty że w ogóle śmiesznym jest umieszczać takie zdjęcia.

Nie jest to dostęp tak ekstremalnie trudny, jak próbujesz pokazać - jest sporo zdjęć z różnych imprez, gdzie sprzęt "żyje", a nie jest tylko zardzewiałą wydmuszką, stojącą w muzeum, jak ten BRDM.

Więc zgadzam sie z Tobą - zrzućmy te nasze "castoramy" i pozakładajmy Multikamy i UeSeMCe szpeje wtedy od razu fotki będą "spełniały wymagania" "wielkiego moderatora".

Pokaż mi gdzie ja upieram się przy multikamie czy USMC jako jedynym ciekawym sprzęcie.

I poczytaj posty innych - choćby Ukesu, "wielki fotografie".

Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wiem do czego się doczepiłeś Królik, ale wg. mnie te fotki są fajne i inne niż większość taki el0 pr0 Photoshopów. Wydaje mi się , że poprostu co niektórych boli, że wreszcie ktoś wrzucił fotki w szpeju innym niż te wszystkie US i UK odechciewa mi sie jak wszędzie widze wiare latająca poprzebieraną za amerykańców lub brytoli wszędzie tego pełno. Wreszcie coś innego. A co do tego szpeju to pokaż mi takie osoby, które mają całe oryginalne umundurowanie Specnazowca np takie jak jest na tym zdjęciu Noch 91M i Vityaz Vest. Bo raczej niezauważyłem aby ktoś biegał w podobnym szpeju. A i jeszcze jedna sprawa wiesz wg. mnie to głupio wygląda kałach jak ma jakiś kolimator + latarka + granatnik + nie wiem co jeszcze :)

Link to post
Share on other sites

mi się podoba ta pierwsza :D byłaby idealna gdyby nie ten pokrowiec na następnym pojeździe... trochę inne ujęcie i byłoby super....

wolę takie foty niż same plecaki, swetry, laryngofony itd. które klimatu mają aż nadto...

 

pzdr

 

p.s. ale na berylu kolimatory wyglądają smakowicie :D

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wiem do czego się doczepiłeś Królik, ale wg. mnie te fotki są fajne i inne niż większość taki el0 pr0 Photoshopów.

A według mnie - nie, podobnie jak 50% zdjęć w omawianym wątku.

De gustibus non est disputandum.

Wydaje mi się , że poprostu co niektórych boli, że wreszcie ktoś wrzucił fotki w szpeju innym niż te wszystkie US i UK odechciewa mi sie jak wszędzie widze wiare latająca poprzebieraną za amerykańców lub brytoli wszędzie tego pełno.

Oczywiście. Mam fobię na wszystko co nie-amerykańskie.

Nienawidzę Ruskich i ich szpeju, będę to tepił, gdzie się da.

Zadowolony, wróżbito?

Wreszcie coś innego.

Przeglądałeś ten wątek? Wątpię.

A co do tego szpeju to pokaż mi takie osoby, które mają całe oryginalne umundurowanie Specnazowca np takie jak jest na tym zdjęciu Noch 91M i Vityaz Vest.

Podejrzewam, że paru takich się znajdzie - nie jest to z całą pewnością sprzęt jednostkowy. Choć mogę się mylić, bo nie cierpię rosyjskiego sprzętu...

Bo raczej niezauważyłem aby ktoś biegał w podobnym szpeju.

Musisz się baczniej rozglądać zatem.

 

Powiedz mi jeszcze jedno - czy na tych zdjęciach widać co oni mają na sobie? Czy można rozróżnić jakieś szczegóły? Co z tego, że zrobisz fotkę, na której będziesz miał absolutny unikat, skoro nie będzie go na niej widać?

A i jeszcze jedna sprawa wiesz wg. mnie to głupio wygląda kałach jak ma jakiś kolimator + latarka + granatnik + nie wiem co jeszcze :)

No i? Co to ma do rzeczy?

mi się podoba ta pierwsza byłaby idealna gdyby nie ten pokrowiec na następnym pojeździe... trochę inne ujęcie i byłoby super....

No właśnie...

A byłaby jeszcze lepsza, gdyby pojazd "żył", a nie stanowił tylko podstawkę dla ludzi.

wolę takie foty niż same plecaki, swetry, laryngofony itd. które klimatu mają aż nadto...

...ale dlatego są umieszczane w zupełnie innym wątku.

p.s. ale na berylu kolimatory wyglądają smakowicie

A kto ma Beryla z kolimatorem?

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że problem obraca się wokół definicji "klimatyczne". No cóż, tak jak to bywa w życiu w kwestii estetyki ocena często bywa subiektywna (bo gusta są różne i o gustach się nie dyskutuje). Dla rozwiązania impasu proponuję stworzenie dwóch tematów dla zdjęć "klimatycznych" jak i tych "mniej klimatycznych". I tak jak to bywa przy konkursach rolę sędziowską pozostawimy moderatorom (te "ciekawsze" fotki będą przenosić do wydzielonego tematu). Każdy nadal się będzie mógł pochwalić tym co ma, a swoją drogą porządek na forum nadal pozostanie. Moderatorzy będą mieli co najwyżej ciut więcej pracy. Wilk syty i owca cała.

Link to post
Share on other sites

Z tej samej strzelanki - operator CIA. ;)

 

b5a6ad2916dc7a6f.jpg

 

Belki 550ST, jeansy Lee, nakolanniki Alta, bluza woodland, beltkit ze SPEAR ELCS, Camelbak Storm, ESS ICE, bejsbolówka, rękawiczki czołgowe, M4 (pożyczony).

Własnie przeglądam ten wątek w , którym mają być te klimatyczne zdjęcia i patrzcie co znalazłem :mrgreen:

Bardzo klimatyczna Fotka :mrgreen:

Edited by kicha29
Link to post
Share on other sites

A co Ci nie pasuje - poza, rzecz jasna tym, ze to nie rosyjski szpej? Kontekst zdjęcia znasz? Przypomnij sobie wcześniejsze zdjęcia Dzikkiego, spytaj o scenariusz strzelanki to Ci się rozjaśni.

 

I uświadom sobie, że w przeciwieństwie do zdjęcia z Poznania to nie jest pozowane, a zrobione w trakcie gry i przy okazji widać na nim nieco więcej niż małego ludzika w kamuflażu...

 

Domyślam się poza tym, że oryginalny SPEAR ELCS to dla Ciebie norma.

 

Aha, i pochwal się swoimi "klimatycznymi" zdjęciami - z chęcią bym sobie jakieś obejrzał, odważniaku.

 

PS. W razie czego - służę linkiem do innego forum, gdzie ta fota również była. Ale "de gustibus non est disputandum".

 

PS2. Ta "nieklimatyczna" fotka przed wykadrowaniem wyglądała tak: KLIK. Bardziej klimatycznie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...