Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co jest, a co nie jest fajną fotką


Recommended Posts

Moim zdaniem czas zakończyć tą dziwną,nudną i raczej niepotrzebną dyskusję. Ja jestem za stworzeniem 2 tematów. Jeden otwarty(dla zdjęć) i drugi zamknięty(do którego trafią najlepsze zdjęcia). To rozwiązanie usatysfakcjonowało by wszystkich. A i przydał by się temat do komentowania,żeby każdy wiedział czemu z niego lama :P

 

Moderator i Admin ze względu na urząd jaki stanowią na forum powinni chyba nie podsycać takich dyskusji,a ucinać je...

 

Czekam na konkretne rozwiązania ;)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cóż moderator i tak zrobi to co uważa, w tej całej dyskusji jedno mnie tylko zastanawia czemu jest taka zajadła i z wycieczkami osobistymi? I czemu admin złośliwie czerwonym kolorem poprawia literówki osoby z którą prowadzi polemike a nie zrobi tego samego u moderatora którego stronę bierze? Może to drobiazg ale jak wszystko w tym temacie pokazuje że teoretycznie bezstronne władze forum nie potrafią sie powstrzymać od osobistego zaangażowania w konflikt. Zróbcie po prostu 2 osobne tematy jeden z ostrą selekcją i nie będzie problemu...

Link to post
Share on other sites
powinni chyba nie podsycać takich dyskusji,a ucinać je...
Też tak myślę. A czytałeś na forum co się dzieje jak ktoś próbuje to zrobić? Te krzyki o wolności słowa, wygłaszania opinii i ucisku ze strony Redakcji? Chcieliście wolności słowa to ją macie ;)

 

I czemu admin złośliwie czerwonym kolorem poprawia literówki
1. Nie złośliwie tylko na całym forum tak poprawiam.

2. Nie literówki tylko błąd ortograficzny.

3. I nie liczba mnoga a pojedyncza, bo poprawiłem jeden błąd.

I gdzie tu ten obiektywizm?

 

a nie zrobi tego samego u moderatora którego stronę bierze?
Gdzie Królik walnął ortografa? Pokaż, bo mogłem przeoczyć.
Link to post
Share on other sites

Wszyscy panowie, którzy tak dzielnie obstają za wielką niesprawiedliwością moderatorów. Załóżcie sobie własne forum (najlepiej tak wielkie jak WMASG) i spróbujcie być sprawiedliwymi adminami/modami, a Wasze forum niech będzie przejrzyste i czytelne. Życzę powodzenia, ale sukcesów nie wróżę.

 

A co do fotek. Akurat w tych fotkach nie było nic specjalnego. Nie można było dobrze przyjrzeć się pojazdom (gdyby dał zdjęcia w dużej rozdziałce, z różnych ujęć w tym z środka, to byłoby co oglądać) ludzie na pojeździe jak małe mrówki (ledwo można było kałacha dojrzeć). Zdjęcie jakich tysiące.

Link to post
Share on other sites

Niestety ale musze powiedzieć że cała ta dyskusja, a raczej kłótnia wynika z winy moderatorów i admina. Powinni oni od samego początku działać sumiennie i rygorystycznie, i kasować kiczowate zdjęcia z ogródkiem czy meblościanką w tle, które nie pokazują absolutnie nic ciekawego, a nie czekać aż kropla przepełni czarę goryczy i nie byloby problemu. Jeżeli chodzi o OWE zdjęcia, o które zaczeła sie cala to sprawa, powiem że faktycznie nie są mega zajebiste, ale na tle innych pożal sie Panie Boże prób lansu wypadają nienajgorzej.

Osobiście bardzo lubie zaglądać do tego tematu i popatrzeć na bardzo fajne zdjecia i sprzęt, ale gdy już ogląda się 8 strone ciągle tego samego to ... :wink:

Te krzyki o wolności słowa, wygłaszania opinii i ucisku ze strony Redakcji?
Zawsze myślałem że na wmasg nie ma wolności słowa :-o Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Demokracja to najgorszy system :-P jedyna wina moderatorów to chyba to że zawczasu nie kasowali kiepskich i nudnych zdjęć zapewne z dobrych pobudek, ale teraz kiedy sie zabrali za naprawianie błędu każdy może powiedzieć "moje zdjęcie usuwacie a zostawiacie kolesia w dresie z kałachem cymy przy meblościance" takie uogólnienie ale mniej więcej oddaje o co mi chodzi. To co jest jeszcze rażące to bardzo osobiste zaangażowanie wszystkich w tą dyskusje :-P sam nie wiem zresztą co mnie skusiło żeby sie tu odezwać, może to że jest to chyba najburzliwiej rozwijająca sie dyskusja na forum. Z tymi literówkami fakt może wyciągnąłem za daleko idące wnioski ale każdy robi jakieś błędy czy to ortograficzne czy zwykłe przestawienia liter i tak jakoś pomyślałem że to podkreślenie w kontekście całej debaty miało na celu przytyk czy moze dyskredytacje oponenta :???: Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam.

Edited by dawid_o
Link to post
Share on other sites

W watku nie powinny byc dopuszczalne komentarze, tylko zdjecia.

 

Gdybysmy mieli zalozyc watek na forum osiedlowym, w ktorym dziewczynki sie chwala ktorej MyLittlePony jest ladniejszy z grzywki, to wolelibyscie jako rodzice miec to w wersji "piaskownica" z wrzaskiem na cale podworko jak ktora powie cos nie tak, czy w wersji "magazyn MyLittlePony, zdjecia miesiaca"? Moim zdaniem w tej drugiej jest lepiej.

 

Oczywiscie tu sprawa jest powazna i to zadne MyLittlePony tylko powazne zabawki na kulki, ale generalnie mechanizm bym jednak zastosowal ten sam.

 

Zrobic z tego nieustajacy konkurs i po prostu codziennie z nadeslanej porcji mod zostawia to, co JEGO ZDANIEM jest wartosciowe. Taka rola moda.

 

A co do watku "common" - na pewno tego potrzebujemy przy tym ruchu na forum? Ten watek bedzie rownal w dol, bo po jakims czasie zacznie brakowac ciekawych tematow, a zaczna sie tuje. I gogle z castoramy.

Link to post
Share on other sites
Zawsze myślałem że na wmasg nie ma wolności słowa

Jest. Ale względna ;)

 

Zdjęcia w domu nie mają sensu i tyle. Zróbcie sobie te same zdjęcie, na tzw. łonie przyrody i po sprawie ? Jeżeli chcecie pokazać siebie, to nie tyłkiem ;) Ale twarzą, np. "celując" w fotografa(jak wiadomo zdjęcie wtedy dość specyficznie wygląda)

 

Proponuje szklankę kawy\herbaty\piwa +18, na rozluźnienie. To tylko forum internetowe, nie Sejm, wiec nie obsmarowywujmy się błotem ;) Zważcie na to jak było mówione już, że KAŻDY chce żeby forum było przejrzyste i poukładane, ażeby lepiej się po nim poruszać. Więc miast niszczyć, budujmy ;)

 

To tylko moje zdanie, ku informacji ogółu :)

Żywię nadzieję że oczojebna czcionka moderatora mnie nie dorwie, starałem się :-F

Pozdrawiam ;-)

Link to post
Share on other sites
A jaka jest udana, a nie "pożal się boże" próba lansu? Bo nie chce żeby moje foto wyleciało jak je wkleję, żeby się "polansować"

 

No i? Co sie stanie? Ucierpi Twoje Ego? Moje lolcats na icanhascheezburger.com nigdy nie trafiaja do rankingu, a jakos nie czuje sie przez to gorszy ;)

Link to post
Share on other sites

No, dokładnie, Halfling.

Sytuacja jest taka, że jest forum i są na nim administratorzy i moderatorzy. To oni decydują, jak forum ma wyglądać. Nie wiem, do jakiego stopnia brane są pod uwagę opinie użytkowników - podejrzewam, że w różnych sprawach różnie. W przypadku zdjęć mamy jak wyżej. I dobrze, dość zdjęć na dywanie, tle szafy, przedpokoju, ciemnych, z niewidocznym sprzętem, bez klimatu.

 

W ogóle wątek bezstronności władz forum - nie wydaje mi się, żeby tak miało być, bo niby dlaczego? Założyło to kilka osób, kilka osób to prowadzi, to jest ich, a nie demokratycznie wybranej władzy. Analogicznie - idąc do kogoś na imprezę nie przypierdalam mu się do muzyki, którą puszcza, bo mogę sobie zorganizować swoją imprezę, albo wyjść. Niech airsoft ma "ręce i nogi".

 

Dobrze, że jest wolność słowa i dyskusja, chodzi o to żeby rozmawiać. Zresztą ja nie wiem, gdzie w wątku jest podsycanie "takich" dyskusji (właściwie jakich?) ze strony adminów, czy modów. Królik, jak to Królik, zdanie po zdaniu punktuje rozmówców, argumentując i zamieszczając przykłady. Co w tym najistotniejsze wypowiada się merytorycznie, często też na osobiste ataki. Przy czym innych skłania do wypowiedzi merytorycznych. Foka na czerwono poprawia ortografy, a dlaczego nie? Dobrze jest przecież. Ogólnie szacunek za cierpliwość.

 

Jeśli byłyby dwa wątki, to mógłby się pojawić jakiś zapis o zakazie zamieszczania zdjęć na tle szaf, dywanów, i tym podobnych sprzętów domowych. I może link do strony o fotografii. ;)

 

Na koniec, wiadomo, jak ktoś usłyszy, że jego zdjęcie (lub inny wytwór) jest słabe to może być mu przykro. Można mieć inne zdanie w tej kwestii. Ale żeby zaraz obrażać...

 

 

Pozdrawiam

 

 

edit:

PS

(...)każdy robi jakieś błędy czy to ortograficzne(...)
Ja nie robię. Edited by (simply)max
Link to post
Share on other sites
Zrobic z tego nieustajacy konkurs i po prostu codziennie z nadeslanej porcji mod zostawia to, co JEGO ZDANIEM jest wartosciowe. Taka rola moda.
Nie oszukujmy się, w tym wątku nie ma takiego ruchu... Pojawia się jedna fotka na tydzień (średnio)... Możnaby zrobić "top" z miesiąca co najwyżej.
Link to post
Share on other sites

(...)Żywię nadzieję że oczojebna czcionka moderatora mnie nie dorwie, starałem się (...)

ona (czcionka) dorwie każdego...jak nie dziś to jutro. ;-)

 

Gdy wczoraj myślałem ,że temat zamknięty dziś okazuje się ,że to dopiero początek "dymu". Niech admini po prostu zrobią selekcję zdjęć i będziemy mogli dalej prowadzić żywot forumowych szaraczków ;-)

Link to post
Share on other sites

Co na to moderator - ze zdjęcia nie da się zobaczyć co za sprzęt masz na sobie. Po prostu oporządzenie jest w ciemnościach...

 

Po za tym co tu jest "ciekawego", czy "niedostępnego" ? albo czy odwzorowujesz jakąś jednostkę?

 

Moderator podniósł niedawno temat i miały być same super ciekawe zdjęcia. To nie pozwala nawet na zobaczenie co masz na sobie, nie oceniając czy to jest ciekawe, czy rzadkie...

 

[Grochem w ścianę. Mod zakłada wątek do dyskusji, wątek ze zdjęciami czyści, to musi się znaleźć taki... żeby nasrać w wątku ze zdjęciami.]

Link to post
Share on other sites

Zamiast się [***] w segregację lepiej zamknąć temat i otworzyć dwa nowe gdzie zasady będą surowo respektowane.

Jedziecie po sobie o takie pierdoły jak gusta, widzi mi się a nawet powstał nowy mały "konflikt USA-Rosja" i tak połowa tego tematu to spory prywatne i nie na temat.

 

Moja propozycja:

dwa nowe tematy

plus dwa do komentowania (żeby nie szukać o jakim zdjęciu z jakiego tematy mowa)

 

Ten temat proponuję już zamknąć bo ostatecznie wielu przedmówców zgodziło się na dwa oddzielne tematy.

 

[Nie przeklinaj!!!]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

 

Już pominę sprawę, kto to jest "użytkownik zdjęcia", ale poruszę inną kwestię. Co? Jak ktoś skrytykował Twoje zdjęcie to są wypociny, a jak je chwali to jest niezależna opinia? I kto tu mówi o wolności wyrażania opinii?

 

Dobrze wiesz o co mi chodzi i nie staraj się mnie łapać za słówka. Skoro tak ciężko myśli się nad znaczeniem to poprawie się - WŁAŚCICIEL ZDJĘCIA.

Jakoś nie pamiętam, bym dostawał na PW, bądź inną drogą dostarczania wiadomości pochwały (których i tak nie oczekuję, bo czy o to tutaj chodzi? wątpię...) od ludzi w sprawie zdjęć i szpeju. Miałem sprzęt, robiłem aktualizacje na miejscowym forum to wkleiłem zdjęcie i tutaj. Jednym to się podoba, innym nie - proste.

 

W dyskusji o zdjęciach, ich jakości i tematyce, chyba najłatwiej przedstawić swoje zdanie za pomocą przykładów, prawda?

Gdyż nie można odszukać zdjęć własnych tylko jako przykład podawać zdjęcia robione przed kuchnią i na dywanie, tak? Przyznaję, moje może nie były obrabiane w photoshopie, nie wklejałem w nie tła Irackiej wioski albo jakiejś dżungli. No i oczywiście zdjęcie supermana z eMką przechodzą, bo zostało obrobione w PS.

 

Z resztą, róbta co chceta, ja na to kiełbasę kładę.

 

Parafrazując Iosifa Wissarionowicza :

"Permanentna kasacja tematu rozwiązuje wszystkie problemy – nie ma zdjęć, nie ma problemów."

Popieram!

Edited by MarineSlupsk
Link to post
Share on other sites

Ludzie chyba zbyt emocjonalnie podchodzą do tego że niektórzy nie lubią oglądać czyichś mieszkań :)

 

Chiński czy nie chińskim, crapowy czy nie - każdy powinien mieć prawo pochwalenia się tym z czego jest dumny. A nóż widelec znajdą się jakieś fajne perełki w 75% made in china(chodzi o ładne zdjęcia chińskiego sprzętu :lol: )

 

Nie ma sensu ciągnąć chyba tej dysputy. Osoby odpowiedzialne za forum niech to przemyślą i oznajmią jak będzie.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Czyli co żebym mógł wkleić tu "odpowiednie/nadające się" zdjęcie muszę sobie kupić lustrzanke cyfrową, mieć znajomości z Romkiem Polko i wynająć Stevena Spielberga???Moim zdaniem ten dzial nie jest po to aby pocynić ze ktoś ma hajs i wpływy równie dobrze moze iść sobie na balety. Tutaj daje się zdjęcia po to aby każdy mógł sobie obejrzeć/zobaczyć jak np: wygląda konfiguracja oporządzenia, munduru, broń, itp. Ale także i w tym muszą być jakieś granice. A nie zdjęcia przy Larze Croft, gołych dupach, w kiblu, kuchni ani nawet przedpokoju, mają to być fotki z terenu, mogą to być nawet pozowane....

Link to post
Share on other sites

Mister MarineSlupsk - raz już klapsa na PW dostałeś, pamiętasz?

No więc, z łaski swojej, nie rzucaj się teraz - wklejasz zdjęcie na WMASG, które jest forum publicznym i na tym samym WMASG jest hotlinkowane jako przykład zdjęcia, które fajne nie jest. W czym masz problem? Oczekujesz pochwał, jak niektórzy wcześniej? Narcyzm jaki czy co? W końcu sam piszesz:

Jednym to się podoba, innym nie - proste.

No to ja jestem "ten inny".

I nie mogę wkleić własnych fotek z kuchni, bo:

1. Nie mam ani jednego zdjęcia w szpeju w domu.

2. Żona nie obsługuje mojego aparatu fotograficznego.

3. W ogóle mam mało zdjęć własnych, a już pozowanych niemal wcale..

 

Z powyższych powodów, oraz dlatego, że uważam moje zdjęcia ze megawypas*, posłużyłem się Twoim zdjęciem.

 

* To jest ironia - dla niekumatych.

Link to post
Share on other sites

A myślałem,że jesteś "inny" bo nie masz kuchni... :lol: ;-)

 

No to może ankieta na temat galerii? Bo pewne jest to,że nie każdy chce się tu wypowiadać ;-)

 

EDIT:

Skoro temat na "common" już powstał , to chyba ankieta nie jest już potrzebna

Edited by Adrian"ADi"Krysztofiak
Link to post
Share on other sites

A myślałem,że jesteś "inny" bo nie masz kuchni... :lol: ;-)

 

Chciałem tak napisać, ale bym zełgał.

Chociaż za dwa miechy kuchni już nie będzie - w nowej chacie jest salon z aneksem kuchennym.

EDIT:

Skoro temat na "common" już powstał , to chyba ankieta nie jest już potrzebna

Powstały oba.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...