Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Użytkownik Trema61 [Allegro]


Recommended Posts

Cześć,

ostatnio szukałem tanich kulek o dobrej jakości.

Przez przypadek natknąłem się na nowy sklep.

Jest to sklep użytkownika "Trema61", jednak nie zapamiętałem jego nazwy, no cóż pamięć mam kiepską ;)

Ok, ale już tylko konkrety. Sklep mieści się przy ul. Skierniewickiej 16/20, wjeżdża, tudzież wchodzi się od ulicy Siedmiogrodzkiej. Mimo swojej dosyć pospolitej orientacji w terenie trafiłem do sklepu bardzo szybko, mimo to zamieszczę mapkę.

skleptr6.th.jpgthpix.gif

Dojazd - bardzo prosty, jedziemy czym chcemy i wysiadamy na przystanku: "ROGALIŃSKA" - więcej informacji http://www.ztm.waw.pl

Może teraz o samym sklepie.

"Klimat" dosyć ciekawy na swój sposób, wchodzimy do magazynu, od razu czujemy bliskość replik i wszelakiego innego sprzętu ;) Słyszałem, że sklep ma zmienić swój lokal o parędziesiąt metrów bliżej bramy i w bardziej dogodne miejsce i to nawet za parę dni ;D

Co mnie tu urzekło prócz owej bliskości airsoftu ?

Na pewno będzie to miła obsługa, mogłem pytać o wszystko, dosłownie!

Nawet sam sprawdziłem parę replik z wyglądu, nie miałem czasu na strzelanie, a szkoda. Chodzą plotki, że nawet chrono mają za friko, więc sami możecie tam zajrzeć, pogadać, być może coś kupić i z pewnością sprawdzić swoją replikę ;)

Przyjechałem tylko po kulki, a wróciłem z chęcią kupienia repliki i chyba właśnie kupię ja tam w tym sklepie, szkoda tylko, że nie miałem kasy na nią.

A dla tych co lubią się targować - w sklepie można bez problemowo się targować, sam byłem świadkiem jak sprzedawca dał niezły upust na pewną replikę ;)

A z resztą, nie będę się rozpisywał - http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4009108

Link do strony allegro. Pytajcie o co chcecie ;)

Pozdrawiam

 

P.S. Jeżeli nie chcę sie wam otworzyć mapka to kliknijcie tutaj:

http://img509.imageshack.us/my.php?image=skleptr6.jpg

Edited by mastah
Link to post
Share on other sites

To i ja sie dołożę - mieszkam w niedalekiej dalekości i też chwalę ten sklep. Co ciekawe - ich ceny na allegro są takie same jak na żywca, co nieczęsto się zdarza.

Mają (jak na razie) skromny wybór, ale jeszcze przed wakacjami było znacznie mniej gratów do wyboru, więc endencja jest jak najbardziej OK.

W.g mnie to wart zaufania sklepik :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

JA TEŻ NATKNĄŁEM SIE PRZYPADKIEM NA TEN SERWIS I ROBIŁEM W NIM ZAKUPY TEŻ...

 

MOJE PIERWSZE ZAKUPY :

x2 LOW-CAP M4/M16 od BOYI x1 HI-CAP M4/M16 od BOYI

x1 pas nosny oliwkowy trójpunktowy do MP5/M4 itp ...

 

Ale przeczuwam że to opłacalny sklep bo nawet obsługa jest uprzejma dla klientów składających reklamacje , wysłuchają gdzie i jaki masz kłopot i mówią że dzień lub dwa i możesz odebrać naprawioną nowo działającą replikę ....

 

Ale jak coś to rzucajmy opinie o tym sklepie by każdy wiedział , że sie opłaca ... :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem tam swoją replikę JG. Parędziesiąt złotych taniej niż w innych sklepach. Dokupiłem trochę szpeju. Kontakt mailowy jest bardzo dobry. Wszystko nowe. Tylko jeden hicap był walnięty, zapieczony i rozwaliła się w nim po paru minutach użycia sprężynka. Jednak co do sklepu to polecam, bo tanio i pewnie przeprowadza się zakupy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 years later...

Robiłem u nich zakupy przez Allegro. Szybko i bezproblemowo. Szczególną uwagę chciałem zwrócić na szybkoładowarki, które u nich były po 10zł, a są całkiem porządne - układałem nimi mid-capy mag[170] do P90 i żadnej nic się nie stało, co ponoć się zdarza przy tych magazynkach (komentarze na WGC). Jedyny minus - u nich to się nazywa ładownica do kulek, więc ciężko to wyszukać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...