Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tak starczy

Na tydzień, o ile przez pierwszych sześć dni nie będziesz się nim bawił

Na początek polecę ci strzelbę m56 od DE albo mosberga AGM

ewentualnie famasa chwalonego przez Harkiego

Ale wszystkie te repliki to wydatek rzędu 100 złotych

Link to post
Share on other sites

Bo to takie tenteges amerykańskie.... :uśmiech: a Amerykanie robi fajne filmy w, których jeden koleś wali serią z colta 1911 zabijając dziesiątki terrorystów mimo że w prawdziwym nie ma serii a magazynek mieści 7 naboi, i tam narodził się popcorn.... :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Nie, poprostu zaczołem się interesować asg i chciałbym kupić jakąś tanią replike na początek.

 

A co do broni to tylko prosze o pomoc w wybraniu, nie że mi się podoba tylko chce coś się dowiedzieć o tej replice.

 

Pozdrawiam.

Uwierz mi, nie chcesz się nic dowiedzieć o tej replice....aczkolwiek jak chcesz zacząć asg "tanio" proponuje jakiegoś shot gun'a na początek...ciężko będzie ale kiedyś kogoś "zastrzelisz", a i nie patrz się na te repliki za 100zł z kolimatorami, laserami, granatnikami, tłumikami rączkami...dobry tłumik jest od nich droższy...to są zabawki typu "zróbmy taką replikę podobną do m4 na pewno ktoś się na to nabierze"...

 

pozdro.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja tam nie narzekam na swojego. Skuteczny zasięg 20-27m. W człowieka trafi, z puszką jest problem ale z człowiekiem... eee no problemos. Rączka przeładowywania jest niby metalem wzmacniana. Plastik jest w miarę dobry, spadł mi coś z 20 razy i się trzyma. Ale ma krótką i plastikową lufę.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...