Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wydaje mi sie ze jest lepiej troche zrobiona niz pozostale kamizelki typu atek miwo. A mianowicie w kamizelce atek 3 jest lepiej rozwiazany problem sciagaczy na ramionach. Ja mam kamizelke atek 2 produckji miwo lubliniec i powiem szczerze ze troche lipnie jest to tam rozwiazane. Aha i jesli bys zamawial ta kamizelke to radze podac swoje wymiary (tj. obwod barkow,klatki piersowej itp) poniewaz jak pierwszy raz zamawialem na miwo lubliniec kamizelke to dostalem troche duzo za duza tj chyba na chlopa 190cm i w klacie ze 120cm i musialem wymienic (nawet sciagacze na maksa sciagniete nie pomogly) :) natomiast jesli chodzi o najlepsze rozwiazanie problemu sciagaczy na ramionach to wydaje mi sie ze najlepiej zastosowane jest w kamizelce kontraktor produkcji miwo praszka. Teraz jakbym mial kupowac kamizelke to wlasnie przychylabym sie do kamizelki kontraktor niz do ateka.

Edited by upadlyaniol2
Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że Kontraktor jest wykonany z całości z Cordury, Atek zaś wykonany jest na siatce. Zupełnie inaczej użytkuje się Kontraktora niż Atka. Mimo, iż jedna i druga kamizelka jest wygodna, obydwie mają szeroki zakres regulacji, można na nie wrzucić dużo ładownic, to jednak nastawiałbym się bardziej w stronę Atka. Sam jestem jego użytkownikiem, Kontraktora miałem okazję przymierzać i mimo wszystko Atek bardziej mi przypadł do gustu. Kamizelkę można jeszcze bardziej wyregulować, poprzez odcięcie bocznych pasków do regulacji od tylnego panelu. Po tym i na chudego pasuje ;)

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...