Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SHOTGUN Szczecin


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Siema! Byłem tam i powiem tak...

 

Co do tanich sprężynowców to mają full chińszczyzny, nie wiem jakie firmy bo się nie przyglądałem. Jest parę krótkich gaziaków i oczywiście długie i krótkie AEG'i w gablotach.

 

W przypadku asortymentu to są okulary, google, jak dobrze pamiętam chyba maski, spory zapas kulek i GGas.

 

Osobiście interesowałem się krótkimi elektrykami. Z 4 w gablocie każdy był po 259zł w nawiasach podaje najtańsze oferty internetowe tych replik:

 

- Glock 17 Cymy (149zł),

- Beretta 93R (159zł),

- H&K USP Double Eagle (159 zł),

- Desert Eagle Cymy (199zł).

 

Więc już po tej analizie cenowej odniosłem wrażenie, że troszkę windują ceny, ale to moja subiektywna opinia ;-)

 

Jeśli ktoś wie więcej, niech pisze :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Sorry za odkopanie tematu, ale ogólnie Shotgun to teraz jeden z bardziej liczących się i lepszych (moim zdaniem) sklepów w Szczecinie.

Konkurują z CrazyBee ale moim zdaniem są od nich dużo lepsi.

 

Atmosfera w sklepie jest genialna, obsługi lepszej mieć nie można. Sklep ma tylko jedną wadę: prawie nikt o nim nie wie. Reklama tak kuleje że aż żal ściska. O ile o otwarciu CrazyBee było wiadomo ileś tam czasu przed (chyba z pół roku), o tyle o Shotgunie nic słychać nie było. Żadnych ulotek, żadnej reklamy na wmasg ani nic.

 

Co do asortymentu, to jak na sklep stacjonarny całkiem nieźle. Repliki głównie 400+ zł, ale jest też kilka modeli dla początkujących (chińszczyzna taka) oraz czasem mają fajnie stuningowane.

 

Co do ciuchów i oporządzenia to też mają sporo. Naprawdę warto tam zajrzeć.

 

Ogólna ocena: 6/5 (nie biorąc pod uwagę tej reklamy)

Strona www (forum oraz kontakt): http://shotgun.com.pl/

 

Gorąco polecam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...