Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Szybko zaspawasz sobie styki.

2. Z tego co wiem gwarancja obowiązuje tylko gearbox, wymiana kabli nie ma chyba żadnego wpływu na gwarancję.

 

Bata jest 9.6V mini także dużych szkód nie wyrządzi. Zresztą jak się "zaspawa" to pójdzie do serwisu na który będę miał gwarancję ;-) . A żeby mosfet do niego włożyć trzeba rozkręcić GB i poprowadzić trzeci kabelek do spustu. Nie wyobrażam sobie jak to zrobić w GB v2 bez jego rozkręcania ale może czegoś nie wiem... :roll:

Edited by habib
Link to post
Share on other sites
' date='18/3/2009, 23:10' post='986832']

Mam pytanie do Panów :)

Chcę wrzucić do niego batkę NiMH 9.6V 4000mAh typ LARGE Firefoxa i do tego silnik M120 od G&P. Jak sądzicie - nie wybuchnie ? :-F

Nie wiem czy jest sens wymieniać silnik, bo w replice siedzi mocny i dobry silnik, sprzedawany przez Krakmanów jako P&J Hi-Torque.

 

Odnośnie batki - gdzie będziesz ją trzymać? Bo w chwycie przednim jej nie zmieścisz...

Link to post
Share on other sites

Moja przyszła w wersji długiej (od Krakmana). Z tego co wiem to lufa BOYI jest składana z dwóch krótszych odcinków, tutaj jest inaczej, masz dwie lufy i używasz ich zamiennie.

Dokładnie. Replika po wyciągnięciu z pudła jest wersją długą, krótka lufa jest osobno. Wystarczy odkręcić 8 śrubkek, odkręcić lufe długą, wkręcić krótką, przykręcić śrubki i gotowe. :]

Link to post
Share on other sites

Jako, że w tym tyg myślę przyleci do mnie owe cacuszko, jest jakiś problem z magazynkiem stockowym? Podaje dobrze kulki? I jak to jest z tą stockową gumką hu? Wymieniać nie wymieniać? No i czy instalował już ktoś preclufkę? Jak tak to jaką i czy warto?

Link to post
Share on other sites

Mag działa bezproblemowo, kulki 0.25.

Co do gumy, mi się nie udało założyć Systemy tak żeby nie było dubletów także wróciłem do stockowej, na niej mam najlepsze uszczelnienie, a że mrozy się kończą także nie powinno być problemu. Preclufę wrzuciłem CA bo akurat taka miałem.

Wg mnie na razie nic nie wymieniaj, bo w stocku i tak jest fajnie i będziesz mile zaskoczony (jak na chińczyka oczywiście).

Link to post
Share on other sites

Ej ludzie mam pytanie:D Ostatnie kumple upie... ubrudzili mi replikę z piasku(wsadzili lufę w piach) Zatkała się kulkami ale jest już wszystko git tylko gumka się trochę popsuła przy wyciąganiu za dużo piachu;| Ale reszta ok wyczyściłem tylko zgubił mi się dystanser(wpadł do klopa xP) Czy będą pasowały te dystansery P&J od krakmanów? Myślałem tez czy nie kupić innej komory np od guardera(tylko że pj mam metal a tamta z poliwęglany a na systeme kasy brak)

 

 

edit: wiecie coś może o tych gumkach(niby silikonowych) od pj takie niebieskie i czerwone co mają dużo jakiś dyngsów?:D

Edited by kulogniot
Link to post
Share on other sites

Truskawkowa czy bananowa ? :wink: sorki, nie mogłem się powstrzymać. :poddanie: :-F

 

Szczelbatywka przeszła chrzest bojowy w minioną niedzielę. Rewelacja. Oczywiście wymieniona komora Hopsiupa na komorę od G&P od starej emki, do tego gumka Systemy i precka. Komora wymieniona z powodu dubli.

 

Teraz pytanie do innych użytkowników - ktoś z Panów używa może baterii "lipolki" ?

 

Pozdrawiam.

Edited by asterix[GAL]
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...