Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG - podstawy obsługi


Recommended Posts

jutro kupuje

http://gunfire.pl/product-pol-1152191046-Replika-karabinu-wyborowego-SNR25K.html

sr25k a&k z gunfire za 850zł co mam na starcie dokupić?

kulki jakiej firmy najlepiej (0,25g)

czy a&k to dobra firma ?

robić przegląd zerowy??

 

Mam już buty, mundur i gogle. Rozględam się za maską/ hełmem - mierzyłem taki chiński ale jest za duży co możecie polecić zastępczego (tylko nie czapka.. raczej coś na wzór hełmów jednostek specjalnych z filmu "blackhawk down" chodzi mi o taką "połówkę")

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapewne mówisz o KASKACH operatorów "Delta Force". Używają oni kasków Pro-tec ACE half cut bodajże (tego half cut nie jestem pewny). Oryginały zaerotnie drogie nie są, a w CQB mogą się bardzo przydać. W lesie moim zdaniem hełm czy kask jest całkowicie zbędny, jeżeli chodzi o niedzielne strzelanki, gdzie nie milsimujemy, nie larpujemy tylko siejemy kompozytem ; )

Link to post
Share on other sites
  • 10 years later...

Witam wszystkich.Mam na imię Piotr i chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy.Właśnie dostałem moją pierwszą replikę specna arms E-08 edge i mam pytanie co zrobić jak mid cap przestaje podawać?Wyjmuję magazynek i z repliki wypada jeszcze trochę kulek.To normalne,że nie podaje do końca magazynka,czy da się to usprawnić?No i jeszcze kwestia tuningu mocowego:jakie części zmienić by miała większy zasięg strzału? strzelała w lesie no i jeszcze celność poprawić? Dziękuję z góry za porady.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...