Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gry multiplayer.


Recommended Posts

Witam!

Chcę zmierzyć się z moimi przyjaciółmi w grach komputerowych. Moglibyście mi polecić jakieś ciekawe tytuły gier z możliwością grania przez internet (Battlenet nie wchodzi w grę :-F )? Interesują mnie gry z gatunku RTS obsadzone w czasach współczesnych, które kładą duży nacisk na rozbudowę i wymagają odrobiny pomyślunku oraz FPP byle nie o 2 Wojnie Światowej... :-P Dobrą strategią ekonomiczną również nie pogardzę.

Proszę o zamieszczanie tytułów gier wydanych do roku 2005, ponieważ nie wszystkie nasze komputery pociągną coś więcej.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam! :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Interesują mnie gry z gatunku RTS obsadzone w czasach współczesnych, które kładą duży nacisk na rozbudowę i wymagają odrobiny pomyślunku

C&C Generals: Zero Hour

 

Może nie tyle duży nacisk na rozbudowę (choć i tak bardzo duży moim zdaniem), ale na pewno wymagają pomyślunku i strategii :).

 

Przynajmniej ja się w to w cholerę zagrywałem :).

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie masz co z kasą zrobić a chcesz miec zabawe nawet i na długie lata, World War 2 Online około 300pln za roczną subskrypcje, parenascie tysiecy graczy na raz na jednym jedynym serwerze, troszke wybrakowana mapa zachodniej europy, troche fikcji (dominującą zachodnią armią jest armia francuska) lotnictwo, marynarka, siły lądowe etc etc.

http://www.battlegroundeurope.com/

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o FPP, które nie są osadzone w klimatach 2WŚ, to polecam Aliens versus Predator 2. Rozgrywka potrafi być naprawdę wciągająca ;)

 

...a w multi wręcz genialna. Problem w tym, że

 

Z dniem 1 grudnia firma Sierra postanowiła zamknąć serwery obsługujące tryby multiplayer w ich najstarszych i jak sami twierdzą - niegrywalnych już tytułach (w tym AvP2). Przyczyny tej decyzji nie są znane, aczkolwiek może to mieć związek z włączeniem Vivendi do Activision Blizzard.

 

Dupki.

Edited by Lajon
Link to post
Share on other sites

Da się w to grać na LANie czy w grę wchodzi tylko całkowity online?

Nie zauważyłem, poza tym po całym syfie z "non-Steam" Counterstrike'em mam chęć traktować za takie pytania w ten sam sposób co głupich a pechowych Smokerów, którzy chcą mnie łapać jęzorem na otwartej przestrzeni. Z kolby.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...