Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malowanie naszej repliki


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trochę trwałoby przekopanie i przeczytanie całego wątku więc może mi pomożecie i podpowiecie gdzie, w którym sklepie przez internet, bo stacjonarnie pewnie ciężko u mnie z tym by było, dostać farby do malowania broni? Znalazłem tylko sporo Fosco i Nfm , ale widziałem że malujecie też jakąś montaną i mołotowem?

 

i drugie moje pytanie które jeśli już najlepiej dobrac by uzyskać efekt podobny do mutlicama?

Link to post
Share on other sites

Po to są w tym temacie odpowiedzi, żebyś z nich skorzystał. Skoro jesteś na tyle leniwy, że tego nie zrobisz (i sam nie spróbujesz poszukać farb w sklepach internetowych), to tym bardziej nie będzie Ci się chciało wykonywać malowania a'la multicam.

bombing.pl - tu kupisz chyba najtaniej montany.

Mac ma rację, to jest chwila szukania na googlach.

Link to post
Share on other sites

Ja swoją replikę pomalowałem właśnie Montanami i nie narzekam.Odcienie musisz dobrać według własnych upodobań.

Ja użyłem do własnej wizji malowania kolorów Syrian/Toad i chyba Hannibala.Pamiętaj że odcienie będą sporo bledsze niż pokazuje to ich paleta.

Link to post
Share on other sites

Na telefonie a z niego najczęściej przeglądam to forum mam 56 stron... wszystkie Montany jakie znalazłem są dla graficiarzy w przeróżnych dziwnych dla broni kolorach... Ale dzięki za pomoc

Bo Montany są dla graficiarzy... Ale przykładowo Montany serii Black lub Gold (niektórzy odradzali Black) występują w prawie 200 kolorach - są różne odcienie brązu, zieleni. Jest i czarny.

 

bombing.pl - tu kupisz chyba najtaniej montany.

Co ciekawe cena za puszkę Montany Black 400ml jest tam ciut niższa niż w montana-sklep.pl.

Link to post
Share on other sites

Na telefonie a z niego najczęściej przeglądam to forum mam 56 stron... wszystkie Montany jakie znalazłem są dla graficiarzy w przeróżnych dziwnych dla broni kolorach... Ale dzięki za pomoc

Jeśli chcesz Montany, to szukaj Montany Gold lub Black (są chyba najlepsze do wykonywania malowania repliki z oferty Montany).

 

Możesz je kupić np. tutaj: http://www.montana-s...ia/2/farby.html

 

EDIT: Nie zauważyłem postu Marka, przepraszam za powielenie ;)

Edited by polskiniko
Link to post
Share on other sites

@up

Bardzo ładny paintjob.

Pewnie było o tym miljon razy, ale spytam, jak uzyskałeś tak fajny efekt "siatki"?

Było było.

To siatka używana przy tynkowaniu jeśli się nie mylę.Przykładasz ją po skosie i delikatnie z daleka raz pryskasz.

Żałuję że nie użyłem dwóch rozmiarów "oczek".

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jest to moje pierwsze podejście do malowania repliki.

Użyłem farb FOSCO RAL 6014 - Olive Drab i RAL 1001 - Marsh Grass. Starałem się użyć techniki sponge painting.

Jak na pierwszy raz jestem zadowolony, choć kilka rzeczy zrobił bym inaczej, jakbym miał jeszcze jedną szansę.

Zdjęcia z komórki i do tego z flashem, barwy są trochę ciemniejsze w rzeczywistości.

 

DSC_0676.JPG

 

DSC_0681.JPG

 

Więcej zdjęć: https://plus.google.com/photos/103774250491954067317/albums/6047329134198516017?banner=pwa

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...