Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP5 [CYMA]


Recommended Posts

Wydaje mi się, że byłoby to trudne i nieopłacalne z uwagi na zupełnie inną budowę przedniego chwytu i sposobu jego mocowania:

90x55_product_media_FB2621%2810%29.jpg

90x55_product_media_FB2951%2822%29.jpg

ale może jakiś fachowiec dokonałby przebudowy.

Jeśli zakładasz, że wersja SD6 może Ci się znudzić, to czy nie lepiej kupić J i dobry tłumik?

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możesz kupić jedną z wesji oraz trupa drugiej. Po prostu będziesz przekładał górne body między nimi. Do body masz podłączony front więc cała opracja ogranicza się do wybicia dwóch pinów, zsunięcia budy od J, wsunięcia SD i wbicia kołków spowrotem :)

Link to post
Share on other sites

Uppery są te same. Dla wygody lepiej mieć dwa, jeden z podpiętym przodem J, drugi z przodem SD. Wtedy tylko wsuwa się je na zmianę, a że nie jest to TMowski beton, to zdjęcie uppera zajmuje kilka sekund. Chcąc ciąć koszty można kupić samą lufę z frontem, jak piszesz, ale wtedy trzeba by bawić się już w odkręcanie tego i dokręcanie drugiego zestawu do uppera za każdym razem.

Link to post
Share on other sites

To tero ja zadom pytanie :P

Na hajkapie i dwóch midach cymowych replika działa bardzo dobrze. Problem pojawia się na low-capach. Lecz nie chodzi o to, że kulki się zacinają, o nie, podają pięknie. Często, jak nie zawsze, replika po podpięciu low-capa pluje na kilka(naście) metrów. Zwykle pomaga wyjęcie i włożenie maga spowrotem, ale chyba też nie zawsze. Spotkał się ktoś z takim czymś, bądź ma pomysł czym to może być spowodowane?

Link to post
Share on other sites

Miałem tak w MP5 CA na lowach GFC (JG). Na guarderze białym wywalało cały mag przez lufę, a w najlepszym przypadku leciały po 2 kulki - a po zmianie na czerwonego madbulla działo się właśnie tak, jak opisałeś. Po wywaleniu z 5 kulek i ponownym wożeniu maga wszystko było ok. Ustąpiło samo z siebie, w sumie nie wiem nawet dlaczego.

Link to post
Share on other sites

Może sprężyna z maga na sterydach? Skoro potrafi wycisnąć całą zawartość przez miękką gumkę, a na innej, bez kilku kulek działa ok.

Teorię mam taką, że przez za duży docisk, jedna kulka siedzi na końcu komory, a druga już włazi w jej światło. Przez to dysza wali w tą drugą kulkę w kolejce, wypychając pierwszą, a nawet dwie na raz. Zamiast dmuchnąć tylko powietrzem, w tą jedną właściwą.

Coś jak przy komorze SWD A&K.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

U mnie chodzi gładko. Co prawda, dawno temu, kiedy mp5 strzelało na stockowym NiMh to potrafiło się zadławić na semi i trzeba było przepychać na ciągłym. Na lipo nigdy mi się to już nie przytrafiło.

Jako, że z tego co mówiłeś, masz teraz używkę(?) to może wina zajechanych styków czy coś.

Link to post
Share on other sites

nope, kupiłem nówkę sztukę ;) cóż przestrzelałem ją teraz trochę dłużej i objaw ustaje czyli bardzo możliwe, że chiński smar się zastał i musi się rozruszać... ew. styki bo jak ściągnę spust do połowy na auto to strzela zacnie a jak ściągnę do końca to robi taką akcję jak wyżej napisałem ;) cóż pożywiom uwidim

Link to post
Share on other sites

Mam ten cud chińskiej myśli inżynieryjnej już w łapkach :icon_smile: jedno co mnie zastanawia to kapryśny tryb auto wygląda to tak: Strzał chwila namysłu mechanizmów i Auto

U mnie 049 (używka roczna w dobrym stanie, podobno po kilku midach) rof i reakcja przyzwoita. Nawet na stockowych kablach i z bezpiecznikiem, zarówno na lipo 7,4 1,2 Mah 25-50C jak i 7,4 2,0 Mah 20C. Blowback nic nie zmienia.

Link to post
Share on other sites

Ja od bilsko roku mam stałą kolbę i jakość jest mega jak na chiny. Od kiedy interesuję się tym pistoletem, jakoś ze 3 lata chyba już, to zawsze na fotach kolby były takie matowo czarne jak śmierć. Wyglądały jak to co mam obecnie.

Twoja stara (kolba ;) ) wygląda jak jakieś JG czy Well. Ta nowa zgadza się z tym co mam i widywałem w necie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...