Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP5 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po ściągnięciu, motyw taki czy jest osiowo... tłumik z lufą... gąbka fakt mogła się zrobić poszarpana jak chińskie rączki to wsadziły jak chciały...

 

Jest ok, tłumik z lufą się zgadza. Problemem była gąbka, ale to już przeszłość. Nadal się zastanawiam czy dać długą prec lufę?

 

Z innej beczki... Czy jest tu ktoś kto korzystał z tuningu w Spec Shop? Czy warto? Cóż takiego wpychają w te repki?

 

Pozdrawiam :icon_smile:

Edited by Rindfleisch
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja znam serwisanta Specshopu tak ze sklepu, jak i z strzelanek (Kuken czy jak to się pisało), i muszę przyznać, że repliki robi całkiem nieźle :)

A swoją drogą to też miałem problem z tłumikiem wersji sd6, i wygląda na to, że jedynym wyjściem jest założenie dłuższej lufy, albo rozwiercenie czoła tłumika.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Szukam dobrej rączki taktycznej do MP5. Bo ta dołożona do RIS-a chwieje się niemiłosiernie. Niby z szyny nie zjeżdża, ale ....

Jest w komisie rączka ICS-a, ale zasada mocowania taka sama i nie wiem jak z tą chwiejnością. Chyba, że to wina szyn.

Mam taką przy G36 i trzyma się jak beton. Tylko krótka.

acm-chwyt-taktyczny-na-szyne-ris-tan-75219833.jpg?hash=xZq6SFR1qElA6%2F9W%2B%2Bj4RvisZfpJUjca39zpg9770GE%3D

Edited by argawen
Link to post
Share on other sites

Mój stock również latał jak chciał. Ogólnie szyna ma 20mm, a rączka była bez regulacji szerokości, ze stałymi 22mm. Mocowanie polegało jedynie na wkręcanym bolcu który właził między szyny. Dzięki temu nie latało to przód-tył, ale przez 22mm szczęki na 20mm szynie latało na boki.

Problem rozwiązuje kupno byle jakiej rączki mocowanej na śrubę z boku, którą można dokręcić mniej lub bardziej.

Link to post
Share on other sites

Mam cymowską MP5PDW kupioną od Taiwangun i w niej akumulator 9.6v - wygląda na stockowy i taki też opis jest na stronie sklepu. Inne sklepy - np. Gunfire, Militaria czy Blacksword podają w opisie, że ten model ma akumulator 8.4v. Nie żeby mnie to martwiło, ale takie pytanie z ciekawości, może ktoś zna odpowiedź, o co tu biega? Różne serie akumulatorów, czy powielony błąd na stronach innych sklepów? Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedź. Pozdrawiam.

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

TO nie jest warte zachodu. Marny z tego kolimator. Niewygodny. Trzeba się kłaść na replikę żeby coś zobaczyć. Mały prześwit jak na taki kolimator i dużo więcej blokuje sam kolimator. Bez szyny się nie obędzie i czegoś oczywiście lepszego do zamontowania. Jak kupisz szynę, to każdy kolimator na 22mm na nią wejdzie.

Link to post
Share on other sites

@meehow

Jako, że też szukam kolimatora do MP5 i jestem na bieżąco, to ci powiem tak, że jedyny dedykowany jaki znalazłem to taki jak w twoim linku i moja ocena jest taka jak użytkownika infektius.

Ogólnie tak jak czytałem na tym forum i jak mi poradzili panowie w Cytadeli ASG lepiej zamontować taką szynę.

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

A potem to już twój wybór, co chcesz.

Ja sie zastanawiam nad m.in. nad Eotech 552 (ale obawiam się, że może być lipa bo jest dosyć duży) albo ACM Tactical 4 Reticle Sight:

http://www.taiwangun...ticle-sight-acm

A z zamkniętych nad czymś takim:

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

Ale postanowiłem nie kupować w ciemno ze sklepu internetowego i czekam na nową dostawę do pewnego sklepu stacjonarnego, z którego korzystam. Pozdrawiam.

Edit: interpunkcja.

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Sprawdza się idealnie ze względu na rozmiar, kształt, wagę oraz ogólną ergonomię.

Potwierdzam.

 

A szynę radziłbym kupić dłuższą, mi bardziej przypasowało umieszczenie kolimatora bliżej, praktycznie w miejscu przeziernika. Kupując krótką szynę nie masz za bardzo możliwości regulacji w tym zakresie.

Link to post
Share on other sites

Mnie to nie podeszła ani niska, ani wysoka. Bawię sie masce. Dołożyłem do niskiej dodatkową szynę (SHS zdaje się) i mi podpasowało. Radzę przed zakupem przymierzyć sie do rodzaju montażu.

 

Pozdrawiam

Paweł

------------

wysłane z SM-T311 za pomocą Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć,

chodzi mi dokładnie o sposób w jaki jest mocowany cały zespół suwadła zamka. Wiem gdzie jest łączenie, ale nie wiem jak się do niego dostać. Tak właściwie to przydało by się mieć wgląd do całości o ile jest taka możliwość. Wiadomo są tutoriale itp , ale wolę sam sobie pogrzebać i poznać od podstaw tylko, że przydałoby się mieć jakąś podpowiedź pod ręką.

 

Pozdrawiam

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...