Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Granat gazowy - prawie domowej roboty


Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze czy my dla niego czy on dla nas ?

Widać bardziej on dla was, niż wy dla niego :) Gdyby Ci nie zależało na kupnie tańszego, to byś się nie denerwował. A jeśli Ci to totalnie obojętne, to nie marudź i kup MB.

A jak Rufusowi będzie potrzebna kasa, to pewnie wypuści nową partię. Poza tym wątpię, żeby to było jego główne źródło utrzymania.

Link to post
Share on other sites

Być może moja odpowiedź jest niestosowna, ponieważ Rufus włożył w projekt dużo pracy.

Ale czy istnieje możliwość udostępnienia projektu dla celów niekomercyjnych, czyli wykonać/zamówić w firmie trzeciej kilka sztuk dla siebie lub non profit dla społeczności?

 

Gdyby moja odpowiedź była w jakikolwiek sposób obraźliwa, bardzo przepraszam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam taka śmiałą teorię spiskową, że albo w przygotowaniu już jest nowa partia produktu i nas zaskoczy PRODUCENT tą wiadomością niczym grom z jasnego nieba i nie zdąży minąć godzina a granaty na allegro już dawno będą sprzedane. Albo Rufus zrobił tak dobre granaty, że MadBull wysłał go na długą wycieczkę po okolicznych wsiach dalekiej Syberii, a tam poznaje historie Łagrów, Gułagów i nierdzennej ludności, która w obozach zimowych dla nieprzyjaznej systemowi socjalistycznemu person znalazła stosowny dochód w produkowaniu legendarnego bimbru z trocin na bazie jagodzianki na kościach. :lol: ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Odkopię. Pisałem do Rufusa w zeszłym miesiącu na PW, odpisał, że być może w tym roku pojawią się jego granaty - sądzę, że jeśli ludzie się zbiorą i go łaaadnie poproszą to chłopak nie odpuści sobie dodatkowego zarobku i da się namówić ; >

 

Mi udało się dorwać kilka używanych granatów jego produkcji, w tym tygodniu powinny się u mnie zjawić. W związku z tym mam pytanie - zna ktoś może dokładne wymiary uszczelek znajdujących się w granacie? I czy zawory MadBulla (dostępne na Specshopie) pasują do nich bez problemów?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...