Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Granat gazowy - prawie domowej roboty


Recommended Posts

Ciekawa sprawa mam Madbulla na 108 kulek i chętnie bym porównał go z tym Twojej produkcji. Jeżeli za prawie pół ceny osiągi będą podobne to masz klienta na kilka sztuk ;-) .

 

PS. Może pierwszą partie puścisz po niższej cenie? Przychylność pierwszych posiadaczy pozyskasz a to istotne może być dla dalszej przyszłości Twoich granatów ;-) .

 

PS2. Może oznaczenia dasz na nich jeszcze? Fajnie by to wyglądało ;-) .

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rufin a prowadziłeś może testy przed anodowaniem, takie wstepne? I jak będzie z dystrybucją, dostaną je najbliźsi koledzy, czy ludzie spoza Krakowa też mają szansę na zakup? I jak w przybliżeniu będą wyglądać testy, ileś tam wystrzałów, zmiana oringów, co2 greendaz ?

Link to post
Share on other sites

Granaty są przystosowane do GG i CO2 itp. gazów. Jedyne co może, się stać przy użyciu mocniejszego gazu to rozszczelnienie się jakiejś uszczelki. Do granatu będzie dołączony komplet zapasowych kulek, oraz uszczelek (O-ringów)

 

Testy będą na GG i CO2 jeżeli uda mi się dorwać coś mocniejszego, to też sprawdzę. Oprócz mnie testy będzie robił też inny człowiek. Będziemy chcieli sprawdzić zasięg, wytrzymałość i jakość.

 

Oczywiście granaty będą ogólnodostępne, nie tylko dla jednego środowiska i tak jak pisałem wcześniej, jeżeli pierwsza mała seria rozejdzie się szybko to ukaże się druga już dużo większa.

Link to post
Share on other sites

Ktoś sprawdzał jak zachowują się madbulle HP na gazie do paintballa, nitro jakoś zdaje się. I wrażenia miał nieziemskie, ponad 50 m zasięgu, tylko uszczelki od razu do wymiany. Ale to przecież ekstremum, taka ciekawostka:D

Taka moja małą sugestia: proponuje zrobić testy zasięgowe na gg i CO2 z full kulek, i np 70% załadowania. Część osób nie ładuje granatów do końca, aby zwiększyć zasięg.

 

Już się nie mogę doczekać :D

Link to post
Share on other sites

Mała sugestia - skoro jest to seria próbna, w małej ilości, postaraj się posprzedawać je różnym osobom, po 1, max 2 na głowę/środowisko. Wtedy będą bardziej miarodajne testy w różnych sytuacjach i warunkach... Jak cała 15 pójdzie do 2-3 osób niewiele wyjdzie z testów.

 

A jak będą dobre to też pewnie bym był zainteresowany ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No i są :twisted:

 

Jeszcze na oczy ich nie widziałem, ale w poniedziałek będę miał w je ręce. Może uda mi się załatwić jakieś fotki, przed poniedziałkiem.

 

Za opóźnienia przepraszam, ale firma, która zajmowała się anodowaniem, na co dzień robi dużo większe rzeczy i mieli kłopot z dorobieniem odpowiednich zawieszek.

 

> Czy któryś z modów/admów usuwa stąd jakieś posty ?

Usuwa i będzie usuwał. Jak ktoś nie jest w stanie zrozumieć powyższej wypowiedzi i pisze w stylu "to kiedy te testy", albo wręcz jakiś yntelygent "to jak poszły testy", to nie widzę powodu, żeby jego posty tu wisiały.

 

Takie jest prawo dżungli i nie widzę powodu, żeby pytać "czy ktoś usuwa" skoro było a nie ma (to już tak ogólnie, a nie do Ciebie, bo często takie pytania padają).

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

LINK

 

Zdjęcia dwóch granatów, reszta też już gotowa. Opóźniło się, ponieważ o-ringi miały inne wymiary niż były zamówione, więc musiało to przejść z powrotem przez firmę itd. Jutro będę miał resztę, jeszcze nie mogłem sprawdzić tych 2 bo jakimś cudem ukręciłem zawór od nabijania (jedyny który miałem w domu), a reszta zaworów jest jeszcze w firmie.

Link to post
Share on other sites

No to tak. Granaty są bez wątpienia takiej samej jakości jak madbulla. Przy testach spokojnie wytrzymują ciśnienie ok 800psi czyli kapsułki z CO2. Zasięg przy nabiciu do pełna (104 kulki) jest w granicach 40-50m, strzały wykonywane pod kątem ok. 45 stopni. Na razie trzeba jeszcze tylko wymienić 2 uszczelki i sprężynkę od zaworu i będą już gotowe do sprzedaży.

Będzie możliwość obejrzenia ich 5 kwietnia na imprezie Bravo Two Zero na Śląsku. Prawdopodobnie też będzie możliwość zakupu, ale to zależy od Rufusa.

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...