Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najlepsze kulki 0,25


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do tej pory używałem Extreme Precision, TM oraz Golden Ball - dla sprawdzenia czy warto "przepłacać".

Dwie pierwsze firmy zdecydowanie mogę polecić. Droższe, ale jeśli ktoś nie zasypuje przeciwnika gradem "pocisków", to jest to lepsze rozwiązanie.

Ostatnie spisują się gorzej na moje odczucie.

Są może łatwiej podkręcane ze względu na mniej gładką powierzchnię, jednak właściciele mid- i low-capów mogą narzekać na zacinki - z tego samego powodu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ostatnio zakupiłem trochę tego kompozytu okazyjnie, tudzież goldenball'i .25 - jak na razie 2 k przeszło przez 509 mm KM Head'a 6,04 także kupuj bez obaw - co prawda nie latają tak dobrze jak G&G czy kompozyt szalonego byka, ale jednak nie są złe cena/jakość, szczególnie dla tej grupy użytkowników, która często wymaga tylko by kulka wylatywała z repliki ;-).

Link to post
Share on other sites

G36K, stockowa lufa - mam zamiar zakupić 2 midcap'y (TAKIE) i zastanawiam się nad kulkami - dotychczas z hi-cap'a waliłem P&J 0.23, ale na duży dystanas są za lekkie. I tu rodzi się pytanie (najlepiej do użytkowników Gietek z takimi magami) - czy krakmanowskie TM-ki (TAKIE) dają radę? Chodzi mi o podawanie przez magi i osiągi.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

W mojej okolicy używamy PJotow, na precce wysiałem ponad 30k i ani jednej zacinki, w midach MAGa się nie tną, od kiedy ich używam wysiałem ok 90k i jestem zadowolony, szczególnie ze stosunku cena-jakość . Kupiłem ostatnio madbulle 0,25 i poza ceną różnicy nie zauważyłem.

pozdr

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kulki PJ mają bardziej porowatą powierzchnię niż te "markowe". Efekt jest taki, że w przypadku gumek z szerszym kołnierzem (systema) dobre kulki (o bardziej gładkiej powierzchni) mogą powodować "podwójną kulkę" (kołnierz słabiej trzyma), natomiast na PJ takiego problemu nie będzie. Z drugiej strony cięższe PJ (0,28) mogą nie chcieć współpracować z mid-caoami (tarcie wewnątrz maga blokuje je).

Zacinki mogą być powodowane przez PJ w komorze/kołnierzu gumki - przy dużym rofie. Średnica lufa nie powinna być problemem, tam kulka już jest ustawiona prawidłowo. PJ, jako kulki tanie, będą miały mniejszą średnicę i jakiś tam rozrzut w wymiarach, co wpływa na powtarzalność. Jak ktoś nie ma hyzia na punkcie mierzenia zasięgu i celności to są bardzo fajne. Szczególnie 0,2 - najmniej problemów w magach niehajkapowych.

Jak do tej pory nie znalazłem takich różnic w użytkowaniu kulek, które skłoniły by mnie do dopłacania do "markowych".

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...