Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Na zdjęciach i wielu innych internetowych źródłach widać, że w użyciu przez BW jest LLM01, czyli Laser Light Module 01 :

llm1.jpg

 

http://www.hksystems.com.au/laserlight.htm

 

Moduł ten ma wbudowane:

- lampę halogenową;

- lampę podczerwoną;

- celownik laserowy (światło widzialne);

- celownik laserowy (podczerwień);

(proszę mnie skorygować jeśli źle coś zrozumiałem/przetłumaczyłem).

 

Pytał o dostępność oryginału nie będę (szukałem ale nie znalazłem) - ale obawiam się, że cena może być astronomiczna.

Mam pytania inne:

a) Czy widział ktoś gdzieś jakąś replikę tego?

b) Lub coś w miarę podobnego (zależy mi na latarce)?

c) Jakie inne latarki taktyczne używają w BW?

Link to post
Share on other sites

Elementy do mocowania tego cacka na broni się niekiedy pojawiają na ebayu, ale bardzo rzadko i osiągają astronomiczne ceny. Same urządzenie kosztuje kilkaset euro i nie jest dostepne na wolnym rynku dla zwykłego śmiertelnika. Replik tego też nigdy żadnych jeszcze nie widziałem, sądze że przyczyną tego mogą być jakieś przepisy, abo po prostu nikt tego jeszcze nie skopiował na potrzeby AS.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 year later...

No ja już mówiłem,że Ronin szmugluje sprzętem z czarnego rynku tylko ceny kosmiczne daje,no niestety tak to pan nie zarobisz :-P

 

 

No, nie zgodzę się :) Fakt, wystawia graty za 200% wartości, często buja się z nimi po kilka miesięcy... ale sprzedaje je koniec końców :) Jak mu nie zależy na czasie, to swoje wyciąga :)

Link to post
Share on other sites

No, nie zgodzę się :) Fakt, wystawia graty za 200% wartości, często buja się z nimi po kilka miesięcy... ale sprzedaje je koniec końców :) Jak mu nie zależy na czasie, to swoje wyciąga :)

 

 

To taka przenośnia pół żartem do kolegi Ronina z AWR ;-)

 

Fakt faktem nadal uważam,że w końcu chinole skopiują LLM01 to tylko kwestia czasu jak z innym sprzętem,a czas pokaże.

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...