Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...

A że tak zapytam, jest gdzieś w polsce sklep z takim zestawem MultiCam Tru-Spec, hełmem kamizelką i całą resztą jak na zdjęciu? (Nie chodzi mi o wierną replike za 600zł, ale coś w miare podobnego).

Edited by Teh
Link to post
Share on other sites

Czujesz się teraz lepiej? Ulżyło ci?

Skoro ktoś nie potrafi czegoś znaleźć, a jest to takie łatwe, mógłbyś podać link, zamiast się wymądrzać.

 

Ze znalezieniem bluzy, spodni nie było problemu - na przykład na military.pl - Jednak mundur ma inny odcień.

96685429.jpg

Kamizelki - nie widziałem. Hełmów - też nie. Jedynie nagolenniki.

Skoro pisze na forum, to znaczy, że nie mogę znaleźć. A posty jak wasze w niczym nie pomagają.

Więc jeśli ktoś ma jeszcze zamiar napisać : 'Sam poszukaj", to dziękuje, ale jeśli ktoś znajdzie i poda link, będę wdzięczny.

Edited by Teh
Link to post
Share on other sites
Ze znalezieniem bluzy, spodni nie było problemu - na przykład na military.pl - Jednak mundur ma inny odcień.
Poczytaj sobie co to jest balans bieli w fotografii cyfrowej.

 

Hełmów - też nie.
Ja hełmów w MC też nie widziałem. Chyba nikt nie widział. Co innego pokrowce na hełm.

 

Widzę również, że wpisanie w google "multicam kamizelka" i "multicam hełm" oraz zaznaczenie opcji "Szukaj na stronach kategorii: język polski" przerasta Twoje możliwości.

Link to post
Share on other sites

Tyle że te hełmy w MC to są customy, np. ma militarymorons.com.

Teh cieszę się, że udało Ci się jednak namierzyć sklep military.pl i ich ofertę w zakresie Tru-Spec'a. Jednocześnie zapewniam Cię, że kolor tych mundurów nie odbiega - jest to wina naświetlenia, wspomnianego balansu bieli i jeszcze innych czynników związanych ze światłoczułością i oświetleniem.

Nakolanniki Alta już znalazłeś co nie mniej mnie cieszy.

Co do kamizelek to niestety z tym będzie troszkę kłopot, ale jak mniemam i z tym sobie poradzisz - czego z całego serca życzę.

Hop.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...