Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mam problem czy ktoś tego używał ? AU-3G [JG]


Recommended Posts

Kolego grzeczniej proszę, nie jesteś w piaskownicy.

 

"oraz ta tu nie ma producenta wiec nie wiem czy zamawiać bądź szukać czego innego"

 

Stosuj interpunkcję, bo z Twojego postu nie da się nic zrozumieć, zwłaszcza w połączeniu z błędnymi linkami.

 

"wartości merytoryczne przekazane przez ciebie z całą pewnością wpłyną na mój zakup repliki"

 

Oczywiście, że nie wniosły żadnych informacji, bo jak wyobrażasz sobie porównanie dwóch takich samych replik? Najpierw sam pomyśl, a potem naskakuj na innych, którzy próbują Ci pomóc.

 

Opcja szukaj się kłania. A jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, to znaczy, że replik z tego środowiska raczej nikt nie testował, bo już by o tym napisał.

Edited by Bajeczny1990
Link to post
Share on other sites

Kolego grzeczniej proszę, nie jesteś w piaskownicy.

 

"oraz ta tu nie ma producenta wiec nie wiem czy zamawiać bądź szukać czego innego"

 

Stosuj interpunkcję, bo z Twojego postu nie da się nic zrozumieć, zwłaszcza w połączeniu z błędnymi linkami.

 

"wartości merytoryczne przekazane przez ciebie z całą pewnością wpłyną na mój zakup repliki"

 

Oczywiście, że nie wniosły żadnych informacji, bo jak wyobrażasz sobie porównanie dwóch takich samych replik? Najpierw sam pomyśl, a potem naskakuj na innych, którzy próbują Ci pomóc.

 

Opcja szukaj się kłania. A jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, to znaczy, że replik z tego środowiska raczej nikt nie testował, bo już by o tym napisał.

Kolego to do mnie znajomi mogą mówić ty się do tego kręgu nie zaliczasz

 

A gdzie ja tu proszę o porównanie ja tylko prosiłem o opinię więc hipokryto bądź tak miły i nie wmawiaj mi pewnych rzeczy.

 

I skoro zamierzasz wdawać się w szczegóły nie ma błędnych linków jest tylko powtórzony to różnica i to znaczna.

 

Hmm rzeczywiście brak interpunkcji w tamtej wypowiedzi tak ograniczył jakoś czytanego tekstu że nie da się nic z tego wywnioskować.

 

Pytanie po co mi piszesz dodatkowo coś co już W.Zajcev napisał posta wyżej chciałeś się wybić przykro mi nie wyszło.

 

Dodatkowo temat już jest nieważny zdecydowałem się na M4 od ICS

Link to post
Share on other sites

Nie wróżę Ci długiej kariery, "kolego" na forum ;).

 

Pomijam kwestię kultury - nie uczyli Cię kolego, że do innych zwraca się z dużej litery? Równeż polecam zapoznać się z definicją słowa 'hipokryta'. Innych szczegółów już czepiał się nie będę jak choćby kwestii poprawności linków. Najpierw skończ szkołę, a później wracaj do AirSoftu.

 

Jeśli nikomu to nie przeszkadza, to proszę moderatorów o zamknięcie tego wątku.

 

EDIT:

Na ten post pod moim odpowiadał już nie będę.. Ech, szkoda słów ;).

 

Pozdrawiam

Edited by Bajeczny1990
Link to post
Share on other sites

Nie wróżę Ci długiej kariery, "kolego" na forum ;).

 

Pomijam kwestię kultury - nie uczyli Cię kolego, że do innych zwraca się z dużej litery? Równeż polecam zapoznać się z definicją słowa 'hipokryta'. Innych szczegółów już czepiał się nie będę jak choćby kwestii poprawności linków. Najpierw skończ szkołę, a później wracaj do AirSoftu.

 

Jeśli nikomu to nie przeszkadza, to proszę moderatorów o zamknięcie tego wątku.

Kultury jestem nauczony jednak dla ludzi których zbytnio nie szanuję nie mam zamiaru jej specjalnie stosować.

Tacy ludzie jak ty u mnie są wpisani w minusy ASG.

Definicję tego słowa znam doskonale jeśli będziesz w stanie przeanalizować swoją wypowiedź dostrzeżesz to.

 

Pozdrawiam cię wróżko :)

Link to post
Share on other sites

Stary, odpuść. Jak małe dziecko... :-?

Aj tylko prowokowałem :) ale nie będę psuł atmosfery na forum :)

 

Przepraszam Bajeczny1990 jeśli poczułeś się urażony zwykła prowokacja nie mogłem się oprzeć :)

 

 

Pozdrawiam :)

 

I proszę moderatora o zamknięcie tematu ;)

Edited by keltan
Link to post
Share on other sites

Aj tam zależy od podejścia :)

 

A na oficjalnych spotkaniach nie słyszałem żeby komuś podziękowali za prowokacje :P

MAJOR762 to było jednorazowe :D po prostu trafiłem na dobry grunt to go wykorzystałem ;D przecież nie może być ciągle

-oto link wwwcostamłostam.zzz

-dziekuje

 

takie schematy są nudne czasem można się podroczyć a na to że ludzie biorą wszystko do siebie (tacy wszyscy poważni) to ja wpływu nie mam :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...