Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Nazgool

Człowieku to już było napisane w tym temacie. Są linki do filmów z WE. Przestań zadawać pytania, na które sam sobie możesz odpowiedzieć tylko przeczytaj temat od strony 1.

 

P.S. Sam nie wierzę, że to piszę, ale takiego lenistwa nawet ja nie jestem w stanie zdzierżyć.

Link to post
Share on other sites

No wreszcie. Dziś po raz pierwszy M16 WE przeszło test polowy. Wrażenia - pozytywne.

 

W temperaturze ok. 15 stopni wszystko działało prawidłowo. Zdarzył się raz syfon, ale jestem przekonany że to efekt wysuszonej uszczelki magazynka i kończącego się gazu.

Hop-up wymaga regulacji, kulki (Madbull 0.30) po 20-30 metrach wyrywają w górę. Ale celność całkiem, całkiem, na ok. 15 metrów nie ma problemu z trafieniem w puszkę od piwa.

Szesnastka zaliczyła zamoczenie śniegiem, deszczem i zapiaszczenie. Nie zrobiło to na niej wrażenia.

Link to post
Share on other sites

Grafik, lepiej ją przeczyść, moja M-ka dzisiaj też przeszła swój prawdziwy test polowy, w sumie to z nią robiłem jako snajper :D, a strzelałem się z paroma M15 CA ( ich zasięg był mniejszy i mniej precyzyjny) co mnie miło zaskoczyło, zważywszy na to że oni pruli na 0.25 a ja 0.30 (Blaster Devil) a przypominam że mam wersję CQB, to co to będzie jak dojdzie precka od M16 :D

Edited by arekasg
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool
to co to będzie jak dojdzie precka od M16 :D

Nie ma czegoś takiego jak precka od M 16. Jest lufa precyzyjna 6.025mm chromowana o długości 272 mm lub 363 mm ;-). Mniemam, że chodzi Ci o tą dłuższą.

Link to post
Share on other sites

Grafik, lepiej ją przeczyść, moja M-ka dzisiaj też przeszła swój prawdziwy test polowy, w sumie to z nią robiłem jako snajper :D, a strzelałem się z paroma M15 CA ( ich zasięg był mniejszy i mniej precyzyjny) co mnie miło zaskoczyło, zważywszy na to że oni pruli na 0.25 a ja 0.30 (Blaster Devil) a przypominam że mam wersję CQB, to co to będzie jak dojdzie precka od M16 :D

A pewnie, rozłożyłem, wyczyściłem, nasmarowałem co trzeba :-)

To właśnie mi się podoba w GBB - to nie jest bezobsługowa zabawka, tym trzeba się zajmować.

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

A to przepraszam kolegów. Faktycznie. Troszkę mi się nie up to date zrobiło. W sumie jakby zasadzić tą 505mm to niezłe fps wyjdzie. Tylko nabój CO2 starczy pewnie na 15 - 20, a nie 30 kulek.

Gdzie macie zamiar kupić te lufy ? Mam nadzieję nie w Airsoft Buddy

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

ja zamówiłem swoją właśnie w AB, paczka jest już na cle po 3 dniach od wysyłki, zobaczymy ile tam poleży i czy naliczą mi cło i VAT, już się urząd dopytał o fakture zakupu i potwierdzenie przelewu bo AB zle wypełnił deklarację celną ;)

Link to post
Share on other sites

post pod postem bo nie mogę edytować

 

dziś o 8 rano dostałem paczkę - byłem zdziwiony gdyż wczoraj o 14 wysłałem mailem zrzuty ekranu z przelewu i z mailem do AB a już dziś rano paczka trafiła w moje ręce :)

 

przyszło wszystko co zamówiłem, dobrze zabezpieczone - zapłaciłem 69 zł opłat celnych ( równe 22 % ).

 

teraz czekam jeszcze na paczkę z karabinem, która od piątku leży na cle i nie mam żadnych powiadomień o tym :(

Link to post
Share on other sites

a dziś dotarła do mnie HK z RA-TECH :)

 

paczka szła od 17 do 24 z czego 5 dni była na cle (19 była już w Polsce).

 

zapłaciłem ok 1780 zł ale z 3 dodatkowymi magazynkami na CO2 i dodatkowym stinger HU.

łącznie było to ok 570 $

 

RA-TECH wsadziło mi do paczki jeszcze standardowo klucz do rozbierania karabinu, klucz do regulacji NPAS'a i stockową dyszę i pręt prowadzący dyszę ( guiding rod ).

 

deklaracja zaniżona do 200 $ zapłaciłem dokładnie 128 zł.

 

pozdr.

Bocian

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Problem w tym, że NIE WIADOMO, jaką lufę i jakiego hopka ma wersja od Krakmanów... Natomiast istotnie jest przystosowana pod CO2. Przy czym - w specshopie była ver2 przystosowana do CO2 ( http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=5960 )... Stąd właśnie moje pytanie, bo gdzieś znalazłem info, że nowe wersje eMek m.in. nie mają oznaczeń na body... Trudna sprawa...

EDYTKA - no i cena... jakoś tak "mało"...

Edited by macio68
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

Nie nowe.

Różnice się wykreowały kiedy w ramach WE powstało WETTI i puścili repliki z oznaczeniami. Generalnie z oznaczeniami czy bez to wciąż ta sama replika. Ver.2. od Ver.1 różniła się oznaczeniami, wzmocnioną dźwignią przeładowania (sic!) i o ile dobrze pamiętam stalowym bot cachem. Z Ver.3 weszła nowa lufa nowy HU, potem dorzucili system, na CO2 (na zwykłym gazowym też będzie strzelać z CO2, próbowałem), i następne wariacje. Przy czym V.3 WETTI od V.3. WE różniła się tylko oznaczeniami. Piszę w ramach swojej pamięci więc mogę się mylić. Jeśli jest CO2 to musi mieć lufę 6.02 i nowy HU to będzie V.3. WE, i w zasadzie od V.3. WETTI będzie ją odróżniał tylko brak oznaczeń. Już kiedyś wspominałem o tym, oni tam w Tajwanie tak namieszali, że bez połówki nie rozbierzesz z tymi oznaczeniami lub brakiem. Na rynek USA szły WETTI bez oznaczeń póki ich ATF nie zabroniło. Ver.2 czy Ver.3 różnica żadna. Ver.2. już nie robią od czasu wprowadzenia CO2. To są te same repliki, ewolucja wnętrza jest właściwie jedyną różnicą, a i to są kompatybilne wstecz. Ja mam WE AWSS ver.1 bez oznaczeń, malowaną, i wszystko co tam się po drodze pojawiało to po instalowałem tak, że teraz byłaby to Ver.3. bez oznaczeń CO2.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, czy fronty od WA będą pasować do WE? Bo wyszły ostatnio takie fajoooowe... Wietnamskie... :roll: (w newsie na głównej, produkcji g&p chyba) Nadadzą się? Czy też mam szukać jakiegoś XM'a CA sprzedawanego na części? :|

 

 

Tylko po pewnych "tokarskich" przeróbkach zewnętrznej lufy.

 

Mam klona WE z frontem od INO, które chciałem sprzedać na części (ale nie poszło) i to INO z frontem od WA.

 

Pracy nie jest wiele. Trzeba poprzerabiać miejsce pod HU i WE mam inaczej rozwiązany przód uppera.

Link to post
Share on other sites

Tylko po pewnych "tokarskich" przeróbkach zewnętrznej lufy.

 

Mam klona WE z frontem od INO, które chciałem sprzedać na części (ale nie poszło) i to INO z frontem od WA.

 

Pracy nie jest wiele. Trzeba poprzerabiać miejsce pod HU i WE mam inaczej rozwiązany przód uppera.

 

A co konkretniej trzeba by tam zrobić? Jakieś piłowanie grubsze?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...