Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po prostu, wystarczy że zaczynam strzelać za szybko wystarczy strzał na 5sek i o pełnym wystrzelonym magazynku można zapomnieć ;/... magazynek jeżeli nie ma dobrze nasmarowanych uszczelek , to puszcza gaz, więc co strzelanie muszę je nasmarować dokładnie, tak więc może przesiadka z co2 na gg coś da ?

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

To znaczy, że coś się dzieje. Czy po syfonie od razu otwierałeś replikę ? Ślady szronu ? Bo z tego co mówisz to zwyczajnie coś powoduje, że Twój zawór w magazynku zostaje otwarty po kilku strzałach. Czy regularnie czyścisz replikę? Szybkiego schłodzenia spodziewałbym się raczej po gg lub propanie, a nie CO2 więc nie sądzę, że to jest to.

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

Tak, replika jest regularnie czyszczona po każdym strzelaniu, co do otwierania, to będę się musiał przyjrzeć czy nie ma przypadkiem szronu, i napiszę wtedy coś więcej.

Czy zauważyłeś by bolt carrier wykonał pełny cykl w ostatnim strzale przed syfonem ? Łatwo poznać blow back będzie słabszy.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

Mam 2 pytania:

Czy do tej m4 pasują magi M4A1 Western Arms / G&P WOC?

Czy pasują części od g&p?

Magi - nie pasują.

G&P - KTÓRE części? Wewnętrzne, do upgrade'ów WA - nie pasują, zewnętrzne (RISy, gripy, kolby) - różnie...

 

AREKASG - masz NPASa??? Bo jeśli tak, sprawdź czy nie odkręciła Ci się mosiężna nakrętka dyszy, z krzyżowymi nacięciami (u mnie np TO było przyczyną takiego syfonowania...). Druga przyczyna - na prowadnicy (part #38) jest w nowszych wersjach eMek taki biały, nylonowy "suwak" (jakoby mający stabilizować ruch suwadła), zresztą nieobecny na "explosion"; ten suwak ma tendencje to przesuwania się - looknij, czy jest na swoim miejscu (przy dalszym końcu #38).

Link to post
Share on other sites

Tak mam NPAS, co do mosiężnej nakrętki, jak to sprawdzić, jak dla mnie trzyma się sztywno, ale może się mylę więc jak ją dokręcić, co do #38 to jeżeli chodzi ci o takie sześcienne kwadratowe gówienko to jest na miejscu. Co do Bolt Carrier -u to zdarzają mu się przy przeładowywaniu zacinki, nie chce dojść do końca, mimo ze dźwignia przeładowania może być luźno wsunięta.

Link to post
Share on other sites

Czołem,

No w tym roku mam zamiar zakupić w końcu M16A3 WE GBB AWSS i w planie przeróbka na parasnajperke...

Tutaj znalazłem przykładzic Para-snajpy GBB z M4 AGM czy M16:

http://gasguns.info/forum/viewtopic.php?f=26&t=2368

 

raczej zrobienie tego samego z WE nie powinno być problemem?

 

Tylko gdzie pokupowac potrzebne części, kolbę, oslone lufy zewnętrznej ?

 

Acha, i gdzie lepiej według was zakupic eMeczke WE w wersji CO2 ? czy taka juz mozna kupic z częściami RA-tech ?

Edited by sadowski25
Link to post
Share on other sites

Czołem,

(...)

raczej zrobienie tego samego z WE nie powinno być problemem?

Raczj nie ;-)

 

Tylko gdzie pokupowac potrzebne części, kolbę, oslone lufy zewnętrznej ?

 

Acha, i gdzie lepiej według was zakupic eMeczke WE w wersji CO2 ? czy taka juz mozna kupic z częściami RA-tech ?

To tak od końca: jeśli zależy Ci na serwisie, a mniej na czasie - to chyba u Capriego, mają mieć wersje Ra-Techowe pod koniec maja. Jeśli nie - to np. bezpośrednio z Ra-Techa.

 

Potrzebne części... Zależy co chcesz mieć. Generalnie kolby RS w milspecu pasują wszystkie, ebay, botachtactical itd. Osłona lufy zewnętrznej - co masz na myśli??? Co - mniej więcej - chcesz uzyskać w ramach konwersji?

Link to post
Share on other sites

SR-25 made from M16A3 WE RA-tech na CO2 / propan :D

 

Minimum do zewnętrznych części to pewnie : Chwyt pistoletowy, okładziny lufy zewnętrznej etc..

M16 jak widać najłatwiej przepykać na SR-25 :)

 

Ps: ale i tak poczekam aż troszkę dolar spadnie.

Edited by sadowski25
Link to post
Share on other sites

Więc tak: po pierwsze ratechowa wersja generalnie powinna banglać na CO2 bez problemów, ewentualnie do wymiany zostałby język spustowy i hammerek; warto zawczasu wymienić też rączkę przeładowania. Pozostałe części "wrażliwe" są już w tej wersji założone.

 

Po drugie: elementy zewnętrzne... I tu pojawia się problem - ile kasy możesz na to przeznaczyć? Bo PRSka w "ostrej" wersji kosztuje ok. 250$, ale na 99,9% pasuje. Pistol-grip: koszt ok.20-30$...

Front - tu możesz spróbować zamejlować do sklepu i zapytać, czy TO: http://www.tokyo-model.com.hk/ecshop/goods.php?id=2405 będzie pasować...

 

Generalnie: kolby RS pasują wszystkie w standardzie milspec. Pistol-gripy - wszystkie RSowe. Szyny - w zasadzie wszystkie "ostre", niektóre airsoftowe także, ale tu zalecałbym ostrożność.

 

Optyka, bipod - bedzie pasować każdy.

 

EDIT: w międzyczasie troszkę zedytowałeś posta ;-) Jeśli chcesz SR-25, to musiałbyś znaleźć upper-receiver w tej wersji... Ale reszta - aktualne ;-)

Edited by macio68
Link to post
Share on other sites

Hmmm to jednak zrobie Parasnaperke ala ten gosc z gasguns...

 

Potem się dokupi kolbe...

 

Chyba potrzebuje 2.000zł około...

God, please niech dolar stanieje do 2,9zł...

 

Jak gośc z NPAS + precka uzyskał 650FPS na GG to ile to by było na CO2 O_O ?

M16 Anti-Material Rifle ? M.A.M.R xD

Edited by sadowski25
Link to post
Share on other sites

Z konwersją do SPRki nie powinno być większych problemów, jak napisałem wyżej; jeśli będziesz napierała na maga na 20 nabojów - to będzie kłopot, poza tym - chyba dość łatwa konwersja...Sprowadzi się do frontu, pistol-gripu i ewentualnie tłumika płomienia. Kolba - chyba jednak nie trzeba wymieniać standardowej z M16...

 

Co do mocy... Wesja wzmacniana częściami z Ra-Techa, przy tej długości lufy powinna nawet na GG osiągać ok. 520-530 fpsów, przy precce może nawet te 10-20 fpsów więcej...

A na marginesie: strzelałem z M.A.M.R.a... Brzmi ciekawie :-D

Edited by macio68
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...