Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie oslabiaj mnie:)) w ostrej też bys zakleil wyrzutnik łusek?:)) klapa zawsze się otwiera przy ruchu zamku. Jak zakleisz to zamek nie bedzie chodzic. Chyba, ze kupiles eksponat na ścianę:) Klape sie zamyka jak replika lezy w pokrowcu zeby komora sie nie kurzyla. W GBB od WE czasem nie trzyma zatrzask to fakt ale to przeciez nie problem.

 

 

10922027_889430504434339_1526554752_n.jpg?oh=2567c305da1dc9ba816a86c96e5ab523&oe=54B3463C&__gda__=1421034908_f2a933d7c583d36f115387ad57c6b275

Czy mogę przykleić ten zatrzask? Dziś dostałem replikę, wszystko pięknie ładnie, tylko ten element ma lekki luz przez co okno wyrzutu łusek samo się otwiera, wystarczy lekko puknąć i klapka opada.

Link to post
Share on other sites

Nie oslabiaj mnie:)) w ostrej też bys zakleil wyrzutnik łusek? :icon_smile:) klapa zawsze się otwiera przy ruchu zamku. Jak zakleisz to zamek nie bedzie chodzic. Chyba, ze kupiles eksponat na ścianę :icon_smile: Klape sie zamyka jak replika lezy w pokrowcu zeby komora sie nie kurzyla. W GBB od WE czasem nie trzyma zatrzask to fakt ale to przeciez nie problem.

 

Polemizowałbym kto tu kogo osłabia. Tak od siebie pragnę dodać, że czytanie ze zrozumieniem nie boli. Pokaż mi w którym miejscu napisałem, że chce przykleić okno wyrzutu łusek to Ci przyznam rację, ale na to nie licz, bo ja wiem, że wyraźnie napisałem że chodzi mi o sam zatrzask, a nie o całe okno. Co do samego okna, to otwiera się ono samoczynnie, wystarczy że stuknę w replikę i od razu odskakuje bo ząbek najwyraźniej jest za nisko i ledwo trzyma klapkę w pozycji zamkniętej, a sam zatrzask w klapce miał lekki luz dlatego pytałem czy mogę go przykleić żeby tego luzu nie miał, zanim otrzymałem odpowiedź i tak to zrobiłem, ale niestety nie pomogło, okno wyrzutu łusek dalej samo się otwiera od samych wstrząsów.

Link to post
Share on other sites

Zakupiłem m4 WE z closed boltem. Czy jeśli zamówię Open Bolt Kit to magi będą pasować? Można je jakoś przerobić?

Studiuję niniejszy wątek ale na razie po 30 stronach brak informacji.

 

 

Magi od closed bolat nie pasuje do open bolta. W zestawie open bolt kit masz jeden zestaw szczęk do przerobienia 1 maga z close bolta na open. Można kupić same szczęki do magow od close bolta do przeróbki na open.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. czy ta replika ( http://www.taiwangun...&campaign-id=19 ) jest rzeczywiście przystosowana do zasilania CO2 ?

W opisie widnieje "Mechanizm repliki zaopatrzony jest we wzmocnione części pozwalające strzelać z dwóch źródeł zasilania w zależności jaki magazynek posiadamy czy z zasobnikiem na green gas, czy z miejscem na nabój z CO2. ", jest to prawda czy dobry chwyt marketingowy ? Nawet po kontaktcie maliwym serwis potwierdził ze replika wytrzyma CO2.

 

Przeczytałem cały temat i nie dostałem odpowiedzi na to pytanie niestety :(

Edited by McFly
Link to post
Share on other sites

Jest sens pakować jeszcze hajs do CB? Nie lepiej byłoby przejść na OB?

 

Sensu może to nie ma, lecz mam stalowego bolta w CB i chcę tego CB dociągnąć do końca. I wyprzedzę pytanie: dorabiam stalowe część mechanizmu spustowego, więc ich nie muszę kupować.

Edited by luki527
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Stać Cię na to żeby co sezon wymieniać flaki? Masz hajs na siedem-osiem gazowych realcapów za 200 złociszy sztuka plus tankować je gazem? Umiesz/chcesz się nauczyć/masz kogoś kto będzie serwisował i dbał? Chcesz mieć fajny blowback i wymianę magów jak w ostrej? Jeśli odpowiedziałeś tak na wszystkie pytania to warto :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...