Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem kolejne wypowiedzi tu:

http://www.arniesairsoft.co.uk/forums/inde...t&p=2017377

 

...ale rozumiem, że sporo z G&P robione do WA (lufa, i chyba kolba) powinno pasować też do WE, natomiast nie pasuje raczka chwytu (dobra nazwa??) od WA ponieważ nie jest zgodna z taką częścią z "prawdziwka" to i do WE nie będzie pasować.

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem kolejne wypowiedzi tu:

http://www.arniesairsoft.co.uk/forums/inde...t&p=2017377

 

...ale rozumiem, że sporo z G&P robione do WA (lufa, i chyba kolba) powinno pasować też do WE, natomiast nie pasuje raczka chwytu (dobra nazwa??) od WA ponieważ nie jest zgodna z taką częścią z "prawdziwka" to i do WE nie będzie pasować..

 

 

Ktoś to może potwierdzić ?

Edited by yogurt
Link to post
Share on other sites

To all:

 

Our intention/plan is to set up 'WE parts/service centers' worldwide so that all of you will no longer have to order parts from all the way across the globe & have to hang up your piece for a few weeks before having it fixed & use it again. We pride our gun system as being one of the simplest to maintain & most suitable for actual skirmishing extensively; however, as with most moving parts & mechanisms, we must accept the fact that certain parts will wear down & need replacement from time to time; so it is our (WE & WETTI-AFC Custom) responsibility to offer the best possible after-sales maintenance support for our products.

 

Having said the above, the task of setting up these 'parts/service centers' is not a simple one as it seems; so I plead for all of you to bear with us for just a little longer and I promise you that, in the very near future, you'll be rid of the 'high maintenance parts' issue from ANYWHERE around the globe.

 

WETTI-AFC Custom

 

Założenia niezłe. Zobaczymy co im z tego wyjdzie.

Jeden z takich serwisów ma być: www.tacticalquartermaster.co.uk

 

We're already working with a few USA distributors (as well as Europen ones) specifically on parts distribution. I'll post their respective sites once the deals are inked. They're all putting their parts order together right now, so I truly believe that in a few weeks' time (max), all you faithfuls out there will have almost immediate access to most of the "high maintenance" parts, as well as custom after-market parts! Please just be patient with us for just another bit....

 

Thank you all for your understanding!

 

WETTI

 

Ludziska narzekają na brak kontaktu ze sklepem AirsoftBuddy, który do niedawna jako jedyny sprzedawał częsci do M4 WE. Podobno powpłacali kasę pay-palem i cisza.

Edited by lup
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

300 funtów przesyłka wliczona dla zamieszkałych na wyspie. Zdecydowanie skusiła mnie cena tej repliki. Zastanwiałem się od dłuższego czasu nad nowym M4 Sopmod z TM lub M4 z WA. Jednak ta gazówka wplasowała się idealnie, zarówno pod względem ceny jako pierwsza replika jak i pod względem dozy realizmu na obecnym etapie.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

Liczą 60 funtów za wysyłkę do Polski czyli łącznie około 2000 - 21000 pln za replikę. Z WGC, albo E Hobby Asia chyba będzie się bardziej opłacać (zależy oczywiście czy naliczą cło)

Link to post
Share on other sites

Nie znalazłem ich strony.

Szukalem:

WE AWSS

WE Tactical Training International Corp

Advanced Weapon Simulator System

WETTI

WE TTI

 

Teoretycznie powinna mieć rozszerzenie tw, bo są na Taiwanie, ale na dalsze poszukiwania zabrakło na razie mi czasu.

Link to post
Share on other sites

Magi na CO2 koło kwietnia. Zestaw do CO2 ma zawierać stalową dyszę.

Jeszcze w testach nowy kształt hopka i lufa 6.02mm chrome-plated (mirror finish) Ultra-Precision Match barrel.

 

 

 

WETTI jeszcze coraz bardziej działa w kierunku zamówień z jakiejś armii na swoje M4 jako trenażery. Nawet zdjęciami z Chile się chwalili.

 

Dzięki za link do stronki.

Edited by lup
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

Magi na CO2 koło kwietnia. Zestaw do CO2 ma zawierać stalową dyszę.

Jeszcze w testach nowy kształt hopka i lufa 6.02mm chrome-plated (mirror finish) Ultra-Precision Match barrel.

WETTI jeszcze coraz bardziej działa w kierunku zamówień z jakiejś armii na swoje M4 jako trenażery. Nawet zdjęciami z Chile się chwalili.

Mówiąc o lufie. To znalazłem w pudełku:

lufa.jpg

lufa-2.jpg

@ tenhamers - Dzięki za linka. Sprowadzanie magów zzagranicy zupełnie się nie kalkuluje. Znalazłem na airsoft buddy i po przeliczeniu wyszło mi za 3 magi 109 funtów, a do tego trzeba dodać cło 20%. Przy cenie maga 36.5 funta nie ma sensu ściągać szpej z zagarnicy. Poczekam na dostawy do UK i wtedy kupię.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

Tym bardziej, ze na razie wstrzymał bym się z zakupami na airsoft buddy. Niech się wszystko wpierw wyjaśni.

A liczyłeś ile by Ci wyszło z Belgii?

Ewentualnie poczekaj jak dojdzie dostawa do tego sklepu co ma być oficjalnym centrum serwisowym w W.Brytanii.

Edited by lup
Link to post
Share on other sites

Lup a możesz napisać co się dzieje z airsoft buddy? Wcześniej pisałeś coś o tym, że ludzie powypłacali kasę i nie dostali przesyłki... Możesz coś więcej napisać i podesłać jakiegoś linka w tej sprawie, chętnie sobie poczytam. Szukałem w googlach ale nic nie znalazłem. A chciałem właśnie kupować w airsoft buddy...

 

Ostatnio skłaniam się do zakupu M4A1 z WE właśnie z airsoft buddy, bo u nas żaden sklep nie wie co sprzedaje, pytam się którą wersję będą mieli i nie wiedzą... A w airsoft buddy można zamówić replikę WE w wersji AFC z dodatkiem polepszającym osiągi za 410USD łącznie z dostawą - to wychodzi razem z cłem i VAT'em ok 1900. Jest to ok. 400-500zł więcej niż mieli to w naszych sklepach ale dostajemy ostatnią najlepiej ulepszoną wersję i na dodatek z grawerką :-)

 

Wcześniej chciałem kupić replikę G&P WOC, nawet już uzbierałem kasę ale coś ostatnio skłaniam się do WE. Cena o 700-800zł niższa i za to co zostanie kupię sobie jeszcze Glock'a 17c KSC z metalowym zamkiem :-)

I chyba już nawet ten złoty element nie będzie mi przeszkadzał ... :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...