Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Partizan MODOX/MODOKS


Recommended Posts

Wiem że jest temat o mundurach rosyjskich ale większość jest stara albo nie ma nic o tym konkretnie w temacie. W sieci też nic praktycznie nie znalazłem Interesują mnie opinie użytkowników. Chodzi dokładnie o to:

http://redzone.com.pl/product_info.php?cPa...products_id=207

1. Jak z jakością materiału??

2. Czy kolor szybko się spiera??

3. Da się w tym biegać w lato założonym na krótkie spodenki i podkoszulkę, ewentualnie na dres??

4. Co to za materiał, nie działa jak worek, nie topi się człowiek we własnym pocie??

No i generalnie opinie od użytkowników, własne spostrzeżenia, za każdą będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Posiadam maskowanie KZM-M modoxu w zielonej cyfrze a więc:

 

1. Materiał miły w dotyku czymś zaimpregnowany (na deszczu woda po nim spływa jak po materiale przeciwdeszczowym do pewnego momentu, później nasiąka)

 

2. Napiszę jutro jak go 1 raz wypiorę :wink:

 

3. Kupiłem w październiku to nie odpowiem na to pytanie. Osobiście nosiłem pod to dres oraz bielizne termoaktywną jak temperatury były niskie. W lecie to chyba na same bokserki i podkoszulek wystarczy :D

 

4. Według metki to 100% bawełna.

 

Generalnie mogę polecić.

 

Edit:

 

Tutaj obszerny opis:

http://rus.mil.pl/forum/discussion/762/kzm...ksmodox/#Item_1

Edited by skorek
Link to post
Share on other sites

Materiał jak dla mnie sprawia bardzo marne wrażenie. Ogólnie raz w nim biegałem jako pożyczonym od kumpla i mogę powiedzieć, że nie jest zły jak na tą cenę, ale do Partizana Sposnu to mu daleko. Jednak oczywiście ten drugi kosztuje prawie dwa razy więcej...

Edited by Kamil
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...