Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Desert Eagle Hard Kick [Tokyo Marui]


Recommended Posts

Dobrze ale średnica wylotu lufy w DE to średnica pocisku 50. Action Express, a na screenach guardera wyglada to tak jakby to gwintowanie skierowane było niczym stożek, do środka... Przynajmniej tak to wygląda na sreenie i realne to raczej nie jest. Może screen to złudzenie... będe miał to sam ocenie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dark a twoja konwersja ma już jakieś zadrapania ? Bo tak mam ochotę zaopatrzyć się w tą piękną replikę ale chromowana jakoś mi nie pasuje, a czarna znów będzie się rysować (farba się znaczy o ile jest malowana).

Edited by RuN_
Link to post
Share on other sites

Gwint istotnie schodzi w stożek i inaczej się tego wykonać nie da. Wynika to z różnicy między kalibrem kulki airsoftowej a amunicją .50AE (12,7 mm).

 

Oznaczenia są identyczne jak w ostrym odpowiedniku, a numer seryjny jest inny dla każdej konwersji.

 

Czy moja konwersja ma zadrapania? Nie wiem, sprzedałem. Pewnie tak, bo wątpię by stała w gablocie.

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Potrzebuje kupić chromowane(srebrne) części do pistoletu Desert Eagle, takie jak:

- pin od spustu,

- pin(zatrzask) od wyjmowania magazynka,

- pin(zatrzask) od zdejmowania zamka z korpusu

- 2 śrubki od motylkowych bezpieczników

- slide stop czyli to co stopuje zamek po oddaniu ostatniego strzału

 

Jeśli ktoś ma w posiadaniu te części lub całego popsutego i niepotrzebnego chromowanego Deserta to proszę dać znać pod numer 507800001 lub gg: 9454191

 

Przypominam że zależy mi tylko na chromowanych, metalowych częściach.

 

 

PS. Napisałem to tutaj bo może ktoś chce się zamienić na czarne części do Deserta lub sprzedać swoje chromowane i niepotrzebne.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

odkręcić można specjalnym kluczaykiem do zaworków po rozmontowaniu magazynka , najlepiej jest wymienić zaworek na nowy ale możesz przy rozkręcaniu obadać czy uszczelki są całe i jeśli wśo jest ok to wkręcić zaworek troszke mocniej niż był zamontowany wczesniej- czasami pomaga, ludzie stosują też taśme teflonową do uszczelniania , możesz obadać też ten patent ( nie zaszkodzi spróboać bo wkońcu nowy zaworek to od 60 do 80zł)

link do klucza masz tu:

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2966

niestety drogie dziadostwo ale mam troche gaziaków i musiałem zainwestować, powinien pasować do zaworków ksc, TM i podobnych

Link to post
Share on other sites

Wykręć, ściągnij uszczelki, wymyj w wodzie z płynem do naczyń, wypłucz i szybko wysusz. Uszczelki umyj podobnie i wysusz. Załóż z powrotem, całość nasmaruj. Gwint do wkręcania w magazynek nasmaruj gęstym smarem sylikonowym np technicoil 416 (o ile pamiętam...) i caość skręć. Oczywiście jeżeli uszczelka jest uszkodzona którakolwiek to wymień.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

spr. powrotna cylindra może być z długopisa, lub jeśli ją ("stockową") jeszcze masz a końcówka się tylko urwała to odwijasz lekko 1 zwój i robisz zaczep na kształt tego który się urwał-ja tak zrobiłem i śmiga ,

 

co do zapadki blokady spustu to wydaje mi sie, że ktoś pisał tu: http://www.wmasg.pl/zbrojownia/gazowe/58/desert_eagle_.50ae/ w komentach, że ma znajomego który mu to dorobił (chyba ze stali) i pewnie za niewielką opłatą też Ci coś takiego wykombinuje

 

pozdro

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Słuchajcie, ma ktoś może instrukcję do tego modelu? Na stronie Tokyo Marui nie potrafię się odnaleźć a bardzo potrzebuję dokładnego schematu budowy wnetrza zamka - mam przed sobą części do takowego, sęk w tym, że nie jestem pewien czy wszystkie. Ktoś pomoże? Prosiłbym o kontakt tutaj lub na PW.

 

Edit - głupi i leniwy Asas nie przejrzał wątku, ma już to czego szukał i bierze się do pracy :)

Edited by asas
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Ze względu na rozmiar, i czas założenia odkopałem ten temat jako ogólny o desertach TM.

 

Mam drobny problem, a mianowicie pin który trzyma zatrzask zamka siedzi bardzo luźno, ma tendencje do wysuwania się. Mam wrażenie że brakuje mi jakiegoś elementu który go powinien trzymać (w pinie jest nacięcie, ale nic w nie nie wchodzi) Jest może jakiś właściciel który wie jak to powinno wyglądać?

 

I drugie pytanie gratis: nie ma ktoś luzem stopki do magazynka?

 

Bump.

 

 

Pilnie poszukiwana sprężyna powrotna do blowback unitu, kupiłem z długopisowym zamiennikiem, który zdechł.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Pany a takie pytanko...pasują do DE z TM magi na co2 z KWC ? Gdzieś mi się przewinęło przed oczami, że nie ale wole dopytać dla pewności :icon_wink:

Swoją drogą to w PL chyba magów do Marujca się kupić nie da i zostaje ściąganie z zagranicy :/

Edited by Shadus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...