Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 A1 WII Co2 Blow Back Full Metal CG.


Recommended Posts

Bardzo wierna replika ,w standarcie jest wzmocniona dysza koloru niebieskiego firmy Guardier ;-)

Czy ktoś z was już posiada te cacko?

 

 

 

Czy o tego ci chodzi ? : http://www.military.pl/cyber-gun_161m/colt...etal_7910t.html

Też o 1911 na co2 myślę. W tym wypadku producent to KJW, co wróży dobrze - mam 3 repliki KJW i wszystkie działają bez zarzutu.

Co do tego Colta, patrząc jedynie na fotki, bo go w rękach nie miałem, mam dwie wątpliwości:

- magazynek na co2 jednak szpeci i chwyt jest grubszy niż w oryginale,

- z powodu, że firmuje go CG, może nie być w szarym/stalowym kolorze (blue finisch). W Military.pl jest też taki colt Cyberguna: http://www.military.pl/cyber-gun_161m/colt...back_5369t.html i nie jest on szary, a czarny (dzwoniłem i pytałem).

Są to dwie uwagi, jak chodzi o wierność repliki. Technicznie nie miałbym zastrzeżeń. Dobrze byłoby, gdyby ktoś, kto ma tego Colta, coś na jego temat powiedział.

 

 

Na rynku jest jeszcze jeden Colt 1911 A1 na co2, np. http://www.gunfire.pl/product-yid-11521905...911-na-CO2.html Nie wiedzieć czemu nazywają go Hi Capa, jak to prawie tak samo wierna kopia klasycznego A1, z tym, że WE i bez oznaczeń. Zauważ na fotkach z Gunfire (tam go jak zwykle nie ma, ale jest na Allegro), że chwyt jest grubszy i ciut nadlany - tak chyba być musi, żeby się nabój co2 zmieścił.

Edited by happy
Link to post
Share on other sites

Nigdy już nie kupie żadnego pistoletu firmy WE

Nie raz się przekonałem że to badziew co troche postrzela i się rozpada!

Faktycznie magazynek ,a dokładnie stopka troche szpeci tego Colta .

 

Na KJW nigdy się nie zawiodłem a ten Colt bardzo kusi i cena bardzo przystepna 450zl ;-)

Dokładnie chwyt i sam magazynek musi być szerszy aby zmieścić kapsułe 12g.

Co do koloru to czarny z polyskiem, też bardzo ładnie wygląda i super że nie ma srebrnej lufy zewnętrznej jak WE no obrzydlistwo.

Ale teraz jedna informacja nie wieże ze ten Colt Co2 ma przy pierwszych strzlach 82m/s! Ma minimum 121m/s bo na Redwolf bylo podane 380fps.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

 

Na KJW nigdy się nie zawiodłem a ten Colt bardzo kusi i cena bardzo przystepna 450zl ;-)

Dokładnie chwyt i sam magazynek musi być szerszy aby zmieścić kapsułe 12g.

Co do koloru to czarny z polyskiem, też bardzo ładnie wygląda i super że nie ma srebrnej lufy zewnętrznej jak WE no obrzydlistwo.

Ale teraz jedna informacja nie wieże ze ten Colt Co2 ma przy pierwszych strzlach 82m/s! Ma minimum 121m/s bo na Redwolf bylo podane 380fps.

 

Kupiłeś może Edek tego Colta? Jeżeli tak, to napisz proszę coś o nim - blow-back, np. w porównaniu do Hi Capy WE na gg., chwyt - na ile grubszy od klasyka 1911 na gg i oznaczenia - czy to bardziej grawer, czy farba, bo na fotkach niewyraźnie to wygląda. Czy kolor jest faktycznia czarny, czy może jednak szary i czy jest to na zewnątrz w 100 % full metal (bez okładzin, rzecz jasna).

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
Guest Jedi Knight

Witam nie chcialem nowego tematu zakaldac wiec tu pytam..

 

JAKA jest różnica między tymi coltami (Oprócz ceny):

 

1. http://www.military.pl/colt-1911-a1-wii-co2-blow-back-full-metal_7910t.html

 

2. http://www.military.pl/KJ-Works-M1911-Metal-Blowback-CO2_8673t.html

 

 

Bo rozumiem że pierwszy to cybergun, a drugi to KJW, ale czy faktycznie ich osiągi się tak różnią? Wyglądają jak by wychodziły z tej samej fabryki..

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Colt za 629zł ta nowość na Military to poprawiona wersja M1911A1 Co2 !!

Czekam na informacje techniczne na czym polega ta poprawa wersji Co2 ??

 

EDIT:

Dostałem dziś informacje że zmiany jakie dokonał Cyber Gun to -wstawiony system BAKS zamiast tradycyjnego HU,wstawione mocniejsze zawory magazynka i zmodernizowana powiększona dysza aby więcej gazu było podawane do lufy a nie w system blow back.

Co ciekawe w sklepie go jeszcze nie mają będzie dopiero na początku czerwca.

 

Znowu EDIT: :bialaflaga:

Colt M1911 A1 100th anniversary full metal CO2 blowback 444fps

Tak dokładnie się nazywa poprawiona wersja ,na zdjęciach jest magazynek jak w oryginale !

Czyżby Cyber Gun poprawił magazynek co2 i nie ma o już tej paskudnej plastikowej stopki, szpecącej starszy model Colta M1911A1???

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Witam, wiem że ostatnia odpowiedź w tym temacie została dodana praktycznie 3 lata temu ale chciałem wyjaśnić. Od tygodnia jestem w posiadaniu repliki colta 1911A1 firmy CyberGun i jest po prostu wspaniała. Magazynek nie posiada tej dosyć "rażącej' w oczy stopki. Całość wykonana z metalu. Odrzut ma naprawdę bardzo mocny. Bardzo sie na niego napaliłem więc prawdopodobnie, a raczej na pewno przepłaciłem ale ten efekt pracy CyberGun warty jest warty każdych pieniędzy. Polecam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...