Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tlumik do Mp5sd6(TM)


Recommended Posts

Gdzie peklo... czesc w srodku, niestety nie na zewnatrz(tzn. nie peklo ale lekko sie odgielo i niedlugo sie ulamie).A odgina sie to co powinno zatrzymac tlymik od wypadania po przekreceni jego. Szczerze powiedziawszy to nie wkreclem go mocno ale czy nie walnalem to nie moge przysiac :cry:

Link to post
Share on other sites

no czyli to co u mnie :?

poza tym nie mogles go "mocno wkrecic" bo to jest mocowanie bagnetowe

coz, tak jak wspomnialem - oprocz mojej jeszcze w 2 MP-piatkach tak sie stalo (o tych o ktorych wiem).

Nowego tlumika TM nie dostaniesz raczej latwo, w machinegunie maja (czyt. moga sprowadzic) tlumik CA za 185zl... podobno pasuja :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam

Od niecałego tygodnia jestem posiadaczem mp5sd6 TM(używana) i korzystając z tematu chciałem zapytać czy w waszych modelach występowało takie coś, że podczas strzelania niektóre kulki wylatywały z lufy nie prosto tylko w bok tak jakby odbiły się od krawędzi tłumika. Nie wiem czy to normalne, bo jestem zielony w te klocki. Zastanawiałem się czy może to nie jest wina hop-up’a lub kulek (0,28g Guarder).

Pozdrawiam pLuTi

PS: Nie wyśmiewajcie mnie ja po prostu nie wiem, co robić.

Link to post
Share on other sites
Witam

Od niecałego tygodnia jestem posiadaczem mp5sd6 TM(używana) i korzystając z tematu chciałem zapytać czy w waszych modelach występowało takie coś, że podczas strzelania niektóre kulki wylatywały z lufy nie prosto tylko w bok tak jakby odbiły się od krawędzi tłumika. Nie wiem czy to normalne, bo jestem zielony w te klocki. Zastanawiałem się czy może to nie jest wina hop-up’a lub kulek (0,28g Guarder).

Pozdrawiam pLuTi

PS: Nie wyśmiewajcie mnie ja po prostu nie wiem, co robić.

Przyzman się, że ja w mojej mp5 z czymś takim się nie spotkałem. Sprawdź na innych kulkach, lżejszych czy dzieje się to samo. Być może są zdziebko za ciężkie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 3 months later...

Niestey zalezy w której wersji jakobi.Ja rozkrecałem tłumik od strony repliki.Jest tam jak by nakretka w kształcie pokrywki , i na niej są dwie dzuiry na specjalny klucz ,coś podombego do klucza od szlifierki.Ja do roskecenie wziołem zwykły mały śbubokręt i poprostu mocniej przekręciłem.

 

[ Dodano: 09 Lis 2006 14:44 ]

Oczywiście pisałem o tłumiki do CA.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...