Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

A jeżeli mielibyście wybór pomiędzy P90 GFC/ACM/JG i P90 CA SLV to co byście wzieli?

 

Jeżeli chodzi o moc to ACM, żeby uzyskać podobny efekt w CA trzeba co nieco wymienić. Z drugiej strony CA ma klimatorek i nie każdy potrzebuje "pistoletu snajperskiego". Prawdopodobnie w jednym i w drugim przypadku replika wymaga porządnego przeglądu zerowego, wyregulowania, oczyszczenia podkładkowania.

 

Ja mam ACM od Krakmanów i jestem zadowolony (z małymi zmianami).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stokowo wejdzie tylko mini batka , z tą już są poważne problemy :

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,846

 

Są 3 sposoby żeby dać większą baterie :

1-wycinasz pytkę zasłaniającą od tyłu GB i kupujesz taką batkę

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2564

 

ale do niej musisz wywalić jeszcze bezpiecznik i skrócić kable a do tego stopkę kolby taśmą przyklejać

 

2-takie coś

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4291

 

3-bierzesz Li-pol i problem z głowy ;-)

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Ja mam tego firefoxa do Przemek podał pierwszego - rozcinasz folie przy końcówce, ściągasz ten plastik czarny,następnie go rozcinasz i zostają same kabelki... zaginasz kabelki tak aby mieściły ie w przestrzeni miedzy ogniwami na odcinku około centymetra i kleisz :) jeszcze tylko warstwa mocnej izolki do zabezpieczenia miejsc gdzie kabelki są przylutowywana i już - bateria się mieści, stopka sie zamyka i nie potrzeba klejenia :)

Link to post
Share on other sites

No poczta polska się postarała. Dzisiaj już mam Cegiełkę na chacie. No jestem zaszokowany wykonaniem. Ładna i zwarta repliczka. Co do chińskich low-capów to radośnie sobie dwa pociski skaczą jak wiadomo. Low-capy podają idealnie. Plus dla nich.

 

No dobra a teraz zażalenia na krakmanów. Jestem dociekliwym typem który na HU się zna. Więc dobrałem się do HU w 10 sek :-F. Ale dalalej to tylko szok.Gumka Hu była przekrzywiona. Kulki latały by jak chciały. Gumka HU była w papierze! I kawałek przycięty był. Człowiek który by się nie znał na HU już byłby uziemiony. Dobrze, że miałem pod ręką systemke :). Według Krakmanów FPS mam stabilny. W granicy 375-378. Ale jutro będę w Krakowie i mam zamiar przybić do nich na pomiar i z zażaleniem na temat gumki HU. W zamian rekompensaty mam zamiar poprosić ich o wymianę silnika :D.

 

Testy ze strzelania bardzo pozytywne.

Link to post
Share on other sites

To nie papier, jak mówisz o tym "czymś" między gumą, a lufą, to taki jakby chiński teflon, wszystkie tak mają ;-). Ale szczelne o dziwo z tym badziewiem jest. A jeszcze pytanie, jak gumka niby była "przekrzywiona"? Znaczy się lufa nieosiowo z gumą w komorze siedziała? Coś mnie Kolega tutaj dziwne rzeczy insynuuje chyba ;-).

 

375 tak jak Tobie podali, miałem też po wyjęciu z pudełka, jak wystrzelałem tak z 600 kulek, albo trochę więcej to się dotarła i teraz pomiary pokazują 400 z odchyłką +/- 3 fps (1 m/s).

Link to post
Share on other sites

Znaczy się gumka na lufie była obrócona? A powiedz mi taką rzecz, jak wyciągałeś gumę z lufą, ta gumka normalna, czy ma takie coś jak Cybergruzowy BAX? Takie dwa "cycki" jakby, nie pojedynczy garbik? Bo zaglądałem z ciekawości w 3 sztuki i dwa miały gumkę z dwoma garbikami, jeden normalną.

Link to post
Share on other sites

Lufa z gumką była obrócona w komorze. A co do gumki to muszę zobaczyć. Byłem wczoraj u krakmanów. Powiem jedno. Poczułem się nie miło potraktowany. Całą sprawę opowiedziałem jakiemuś panu. Po czym musiałem opowiedzieć jeszcze szefowi serwisu. Poszliśmy na chrono no i najpierw 390 fps. A później spadek do 380fps. Więc tak średnio. Po czym przybywa mi szefu wszystkich szefów. Mówi, że taki odchył to normalny i że może mi przynieść systeme PTW która ma odchyły po 50fps. Żadnych przeprosin ani rekompensaty nie otrzymałem bo po co jak sam sobie gumkę od razu wymieniłem prawda?

 

I czy każdej cegiełce jest taki dziwny gwint? Taki połowiczny?

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

Kumpel rozebrał GB. Oczywiście więcej smaru niż można było. Wszystko ładnie przesmarowane. Z tłumiczkiem teraz jest cicha cegiełka. Do tego Krakmani ustawili źle silnik. Więc rof spadał i zębatki by mi się zmieliły. Tak więc rof ładnie mi podskoczył na stockowej batce :). Teraz tylko trzeba wyczyścić komorę i lufę z resztek smaru.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko.

 

Mianowicie, czy P90 ma wygodny ten chwyt? W sensie do biegania, skradania się i innych takich operacji taktycznych?

 

Bo jednak ten "chwyt pistoletowy" jest dosyć daleko i czy nie sprawia to jakiegoś dyskomfortu?

 

Pytam z ciekawości... :F

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

Jest bardzo wygodny, ale najlepiej będzie samemu ocenić, różni są ludzie i czytałem, że niektórym źle się składało do P90.

Co do "działań taktycznych" to nie znam lepszej giwery, niewątpliwie największą zaletą jest właśnie możliwość operowania repliką jedną ręką, dzięki czemu jedną ręką podciągasz się/ podpierasz, a w drugiej trzymasz wycelowaną już spluwę.

Z czasem stanowi przedłużenie ręki.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak pisze Wolo , nie znam wygodniejszej w operowaniu repliki , bez problemu można np: 1 ręką złapać się drewka na stromej górce a drugą celować .

 

A i jeszcze jedno co zauważyłem z kilkoma znajomymi użytkownikami tej repliki , o wiele mniej BB się zużywa , normalnie wywalałem po 1500 BB na strzlankę teraz 4-5 lowcapów a wcale mniej ludzi nie zdejmuję .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...