Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie sprawa jest .Chwile temu całkiem z nudy ściąłem front mojej P90 w celu przeczyszczenia lufy, po patrzylem w lufę i zobaczyłem coś takiegocosa.jpg

 

Czy jest to normalne ? Jest to chyba gumka hopa bo jak kręcę regulacją to to się powiększa lub pomniejsza. Trochę się przestraszyłem jak to zobaczyłem i dlatego pisze. Widziałem gdzieś na forum coś podobnego ale nie mogę tego znaleźć więc piszę. I proszę o jakąś rade czy trzeba coś z tym zrobić ? Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach i nie wiem co robić.

Edited by Harier
Link to post
Share on other sites

Witajcie. Otóż przymierzałem się do kupna P90'tki od Tm'a ale w związku z wysokim kursem dolara postanowiłem zmienić plany. Ostatnio dowiedziałem się, że także P90 produkcji JG/GFC/ACM jest godny uwagi. Przeczytałem cały temat wiem już prawie wszystko oprócz jednego. Czy wersja z Taiwanguna (ACM) różni się czymś od wersj z Gunfajera (GFC)? Chodzi mi oczywiście o flaki bo ktoś wyżej pisał, że wizualnie nie różni się niczym.

Edited by Kuki71
Link to post
Share on other sites

Bzdura, w żadnym które trzymałem w łapach, a miałem już kilka sztuk przyjemność macać, nie było typu 2.

Zresztą odnośnie typów cylindrów, długości luf, bla bla bla... G5 Galaxy z pierwszej serii lufa 114 mm cylinder w stoku 1. Później mieszanki, raz typ 1, raz 2, jeden raz widziałem w stoku zerówkę. Chińczyk ma gdzieś "mądre" tabele.

 

Wolo_ nie dyskutuj proszę, bo masz przykłady z TM`ek, a to nie to samo.

Link to post
Share on other sites

Hej, uspokójcie się trochę.

 

Co do tabeli to macie: http://asgshop.pl/cylindry.php

 

I polecam jeszcze to LINK

:F

 

Ja mam w PDW typ. 2.

 

BTW: A czy PDW nie ma lufy 140mm? K chyba ma 114 co nie, bo nie ma tłumika, tylko tą nakrętkę?

 

A żeby nie było całkowitego OT z mojej strony to pytanko ode mnie: jakie przebiegi mają wasze pimpusie, co powymienialiście, itp.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

Ależ ja nie zamierzam z Tobą dyskutować, na Ciebie szkoda czasu.

I vice versa.

Jak już ochłoniesz, to przeczytaj wcześniejsze posty to może zatrybisz, o co chodziło.

Pozdro :)

Nie dotarło do mnie? Chodzi Ci o post Zambeziego który prostowałem, co jest wsadzone w stoku?

Link to post
Share on other sites

Więc po co się kłócić :P? Lepiej cyknąć fotkę od komory HU :D

A co na tej focie będzie widać? Bo założę się, że wszystko tylko nie typ cylindra. Ale chętnie zobaczę takową, jeśli zrobisz i wykażesz mi jaki cylinder siedzi w tej replice.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...