Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest jeszcze na machinegunie od TM, ale tam jak wiadomo zakupy na 300 PLN trzeba zrobić.

filon_swaj możesz zawsze z Errhilem pogadać, bo on też szuka, a samej stopki z machineguna nie może ściągnąć.

 

Pomalowałem "pimpka", bo niestety obszyć się nie dało ;-). Na urodę nie pomogło, na kamo i owszem... zlewa się z mundurem ;-).

 

EDYTA: Tak pasuje, on jest kopią TM.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

tak samo;p

 

btw, zamiast wymieniać baterię, spraw sobie nieregularne, dobre m110 (niekoniecznie, ja wymieniłem spring od razu i dlatego nie wiem jaki roof będzie po samej wymianie kabli) i jakieś grube kable.. mi to roof doprowadziło do dosyć fajnego...

Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o to czy można jakoś wyregulować długi silnik tak samo jak mały czyli bezpośrednio imbusem, ale już wiem, że nie. A do czego jest regulacja silnika i jak to się robi to wiem, po prostu chciałem się upewnić czy istnieje jakiś alternatywny sposób. Dzięki za info ;]

Link to post
Share on other sites

Sorki, że wyjęte z kontekstu, ale uszyłem sobie ładownice na magi ze starych portek wz. 93 ;)

 

wyszło to tak:

e5352f9b5f69f132m.jpg

 

e5fab5fb8cbe9140m.jpg

 

a578b1405eacb9a5m.jpg

 

60b2a68356eb3451m.jpg

 

Uszyłem ich 2, za jedną wyszło mi ok. 1zł (taśma i rzep). Sprzączki wziąłem od portek, a ładownice jak widac w systemie "molle"

Edited by Flybrother
Link to post
Share on other sites

Tego właśnie nie wie nikt ;-). Ta batka 9.6 co jest dawana normalnie, to słabawa taka okrutnie jest (w sensie, że niskoprądowa, 8.4 RC Sanyo daje ze 3 X większego kopa replice, niż te 9.6). Choć na parę strzelań wystarcza, a jak się kabelki wymieni to i ROF ładny zapewnia.

Link to post
Share on other sites

Nie mam 100% pewności że to ze speca było ale raczej tak , miałem w rękach P90 gdzie dodawany był tłumik i nie było to ACM ani TM , front plastik ,ogólnie inne plastiki , komora hopka czarna , zasięg spokojnie 5 m więcej niż stokowy ACM . Jutro pogadam z właścicielem i dowiem się więcej .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...