Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slavoo: mag do p90 ma~27cm więc ta ładownica będzie za mała. Lepiej kupić coś takiego: http://www.miwo-military.com/-produkty/kid,76/PAINTBALL

Czytałem w którymś temacie, że ktoś to testował i ponoć magazynki wchodzą tu bez problemu.

Wolo, nie przesadzajmy, chińskie lowy faktycznie są kijowe w porównaniu do marui, co nie znaczy jednak, że do niczego się nie nadają. Jak ktoś nie ma kosmicznego rofa to podają świetnie(u mnie na stocku w p90tm przy 9,6 bez problemu łykały wszystkie kulki, teraz mam 9,6 i m100, to podają tym bardziej bez problemu. Są brzydkie a ten plastik jest giętki i łamliwy więc po prostu łatwiej je uszkodzić.

Edited by Bociano
Link to post
Share on other sites

Nie znasz się widocznie Bociano jak każdy w tym temacie co ma chinola. Nie masz TM to nie wiesz co jest 5 ;-).

Ja mam też m100, rof na rozładowanej baterii (ponad 3 tygodnie od naładowania + 3 strzelanki, na każdej po kilka - naście lowów wystrzelanych) 16 k/s i tez nie mają problemu z podawaniem.

Ale co My możemy wiedzieć, chińskie są i są do luftu.

 

A na serio te hajkapy sa naprawdę strasznie badziewne, z naciskiem na strasznie.

Link to post
Share on other sites

Tuks, ale ja mam tm :-F . Zapomniałem dodać, ale już wyedytowałem. Jakby lowy tm kosztowały 20-30zł więcej od chińskich to bym brał, ale biorąc pod uwagę kwestię cena\jakość po prostu wolę zaoszczędzić i olać, że mam troszkę brzydsze magazynki od tych z tm.

Link to post
Share on other sites

Przywiozłem właśnie od Krakmana p90. Wziąłem bez przeglądu i gwarancji, bo taniej. Hałasuje strasznie, jest w miarę stabilne 380 fps. Bateria taka sama jak w hk33 Both Elephant dwa lata temu dostałem - crap. Jak będzie chwila to otwieram gearbox i poukładam wszystko jak trzeba. Eotech 552 pasuje jak ulał:

p901.th.jpg

I teraz takie pytania:

- czy to normalne że spust chodzi głośno w porównaniu do m4 na przykład?

- czy osłona regulacji hu powinna się blokować jak się ją zamknie, czy to normalne że chodzi luźno?

Link to post
Share on other sites

Michall: spust w p90 ma zupełnie inną konstrukcję niż np. w m4, bo tu spust sam w sobie nie jest bezpośrednio połączony z gb. Język spustowy popycha "widełki", które to łączą ze sobą styki spustowe. Może przez to spust jest minimalnie głośniejszy niż standardowe spusty, ale nigdy nie słyszałem, żeby ktoś zwrócił na to uwagę, dopiero teraz go przycisnąłem i stwierdziłem, że może rzeczywiście go trochę słychać. Trudno mi określić bez usłyszenia czy twój spust chodzi normalnie, ale na moje oko jeżeli rzuciło ci się takie coś w słuch, to chyba coś jest nie teges.

Masz na myśli sam spust, bez podłączonej baterii, dobrze rozumiem?

Link to post
Share on other sites

Tak, o to mi chodzi. Sam spust bez baterii. To chyba rzeczywiście kwestia konstrukcji, no ale być może jakieś luzy tam są.

Jak gearbox chodzi to w ogóle tego nie słychać.

Eotech oczywiście podnosi środek ciężkości, ale tak czy inaczej znajduje się on idealnie w tym miejscu, gdzie powinien :)

Edited by michalll
Link to post
Share on other sites

Spust da się deczko wyciszyć. Jak zdejmiesz górne body (razem z komorą HU i lufą) to widać przy spuście metalowy pręt (tak to ujmijmy) który jest "łącznikiem" między spustem a kostką stykową w GB. Pręt ten leżąc na języku spustowym ma lekkie luzy, przez co przy każdym naciśnięciu spust się lekko tłucze. Wystarczy wyeliminować ten luz poprzez wstawienie choćby kawałka gumy lub też przyklejenia tego pręcika do spustu jakimś elastycznym klejem montażowym lub silikonem. Dzięki temu spust będzie chodzić ciszej ;)

Link to post
Share on other sites

Nie znasz się widocznie Bociano jak każdy w tym temacie co ma chinola. Nie masz TM to nie wiesz co jest 5 ;-).

Ja mam też m100, rof na rozładowanej baterii (ponad 3 tygodnie od naładowania + 3 strzelanki, na każdej po kilka - naście lowów wystrzelanych) 16 k/s i tez nie mają problemu z podawaniem.

Ale co My możemy wiedzieć, chińskie są i są do luftu.

 

A na serio te hajkapy sa naprawdę strasznie badziewne, z naciskiem na strasznie.

Tuksiak chłopaku, tak to jest, że niektórym gówno starcza i z ekstazą piszą o tym co drugi dzień na forum, inni jednak wybierają coś lepszego. Używałem chińskich magów i sprzedałem, bo się nie sprawdziły i dlatego uważam, że są do niczego.

Link to post
Share on other sites

Spust da się deczko wyciszyć. Jak zdejmiesz górne body (razem z komorą HU i lufą) to widać przy spuście metalowy pręt (tak to ujmijmy) który jest "łącznikiem" między spustem a kostką stykową w GB. Pręt ten leżąc na języku spustowym ma lekkie luzy, przez co przy każdym naciśnięciu spust się lekko tłucze. Wystarczy wyeliminować ten luz poprzez wstawienie choćby kawałka gumy lub też przyklejenia tego pręcika do spustu jakimś elastycznym klejem montażowym lub silikonem. Dzięki temu spust będzie chodzić ciszej ;)

Właśnie to obejrzałem i też mi coś w tym kierunku pasowało :D

Otworzyłem gearbox, połowa wszystkich podkładek była wsadzona w jedno miejsce, smar wszędzie tylko nie na zębatkach, aluminiowa głowica - stąd ten hałas. Głowice warto by zmienić na jakąś z tworzywa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...