Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

Znowu dyskusja o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą 8-) .

Kto używa High/Low capów (niepotrzebne skreślić) ten jest lama i heretyk,. Jak strzelasz 100 kulek na strzelance to w OCZYWISTY sposób bawisz się lepiej niż ten co sieje non stop z High Capów, bo on jest głupi i nie wie co mu się podoba i co dla niego dobre. I na odwrót. A co do realności - strzelamy najwyżej na 100 metrów, więc jest realnie jak cholera.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikogo nie krytykuję, nie przekonuję, tylko przedstawiam swój punkt widzenia na ASG i użycie P90

Podam prosty przykład.

Idzie patrol z Vipem leśną drogą. Zasadzka jakieś 300 m dalej. Jako, że prowadzący zna trochę teren wrzeszczy nawalać po krzakach i słyszymy jak eskorta ostrzeliwuje setkami kulek każdą kępę drzew, krzaków itp. Do tego słychać tylko podkręcanie hicapa. Za chwilę po przebyciu może 100 m komenda uzupełnić magazynki i ludki grzecznie dosypują kulek i tak dalej aż do naszych pozycji. Realne?

 

Jak napisał Tuksiak P90 to pistolet maszynowy. Z resztą bardzo dobry i celny z racji długiej jak na PM lufy (o ile pamiętam to 25 cm, MP5 ma 22 cm :) ). Lowcap ma duży (ok 60 kulek), midcap bardzo duży, bo 170 kulek. Na prawdę strzelając z głową spokojnie to na akcję wystarcza. Zwłaszcza na milsimie. Grając z P90 czasem czuję się nie do końca w porządku w porównaniu z innymi użytkownikami low/realcapów bo wiem na starcie, że mam 2x więcej kulek (tyle, że rof też mam większy prawie 2 krotnie, ale to inna bajka, bo staram się nie przekraczać 3 - 5 kulek na strzał - zwykle starcza ;) ). Przy odrobinie traningu wymiana magazynka trwa chwilę i daje więcej frajdy niż podkręcanie hicapa.

Edited by lynx79
Link to post
Share on other sites

A mi sie ten patent podoba.

I mag na 1000 kulek tez ;p

 

Co do wartosci uzytkowej - drummel i zaokraglic wszystkie rogi - inaczej potniesz sie i szpej jak ktos tu juz pisal. Pozatym wtedy moze nawet lepiej wygladac.

Przy trzymaniu nie rania cie te ostre kanty w raczce ?

 

Co do praktycznego uzytkowania - zadko uda sie tak naprawde postawic to na trawia - zaloze sei ze chybnie sie i latwo sie wywraca.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jeśli ktoś ma midy lub hicapy to ładuje je ilością odpowiadającą lowcapowi i tyle (upierdliwe, ale wykonalne). Jest realniej i każdy myśli zanim strzeli, a nie nap*** po krzakach, bo ma 1000 kulek zapasu i drugie tyle w plecaku. Co z tego, że ja mam tuningowaną replikę na ROF (sprężyna ta sama). Nie zdarzyło mi się wystrzelić więcej niż 250 kulek na cały dzień. ROF trzymam na sytuacje awaryjne (co mam w replice poczytaj w profilu). Mi wystarczą na całą grę w sumie 4 lowcapy i trochę na wszelki wypadek kulek w ładownicy. Same magazynki noszę na udzie, więc nie wyglądam jak terrorysta. Tłumik też posiadam.

A i jeszcze jedno - żeby nabić dużo fragów nie potrzeba wielu kulek, wystarczy odrobina umiejętności i myślenie. Jeden strzał jeden trup, to dopiero daje satysfakcję i frustrację takiego rozpylacza co wywala tysiące kulek by jednego ustrzelić...

I też jestem z prowincji żeby nie było

 

Lol, tak jakbyś mi doładnie opisał taktyke mojego znajomego. Facet ma o.k 5 Hi(!)-capów i g36c. Głównie jedyne co robi to sobie spokojnie idzie ścierzką, jak widzi jakichś ruch(byle jaki, nawet przez wiatr) zaczyna napier****ć do niego z full-auto, wywala o.k 1/4 hidcapa i jak widzi że tam jendak nikogo nie było to idzie dalej, i tak w kółko. Żeby było zabawniej to już z tych 5'ciu zostały mu chyba dwa(!!)bo tak je dokatował.

W.g mnie to taki styl jest beznadziejny bo to tak jakby tam postawić działko strażnicze z tf2.

 

Co do p90 to właśnie w tej chwili to cacko mi idzie. Załatwiłem sobie wersje JG(cóż, chociaż strzela :P) z kolimatorem i dodatkowym magiem low-cap(ofc.) (w przyszłości planuje zakup tłumnika), i wręcz nie moge się doczekać.

Oby czekanie sie opłaciło :mrgreen:

 

 

BTW: codo tego kolegi w.w to ostatnio kupił sobie mag dwubębnowy(!!!!) i.......

zamierza dokupić drugi(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) :strach:

Link to post
Share on other sites

rain, podpisuje się pod tym, ale mnie aż tak nie rozśmieszyło :D

 

btw Panowie, w moim pimpku nie działa hopup, macie jakiś pomysł czemu? gumka jbu, dystanser też jbu, regulacja działa w bardzo małym zakresie, pierścień regulacyjny włożony prawidłowo, po spojrzeniu w lufę widać wystającą gumkę, ale po podkręceniu na maksa wystaje jej może 1 mm

Link to post
Share on other sites

A może jednak odwrotnie włożyliście pierścień regulujący? Pasuje i tak i tak, więc nie problem się pomylić. Ew. dodystanserować komorę. U mnie siedzą dwa dystansery, bo pojedynczy H (czyli twardy, plastikowy, nie gumowy) nie podkręcał w ogóle i wsadziłem na górę jeszcze dorzucony do opakowania z gumką (odrobinę bardziej miękki od stockowego). Co prawda teraz zakres HU mieści się między "prawie dobrze" a "kulki zawracają", ale nie mam problemu z odpowiednim wyregulowaniem podkręcenia.

 

 

@Nerpa - Twoje komentarze są na prawdę wartościowe. Powinieneś dostać rangę na forum "Złoty doradca"...

Link to post
Share on other sites

Ja mam czerwonego Elementa RH55, też z tymi wypustkami (nic innego nie było dostępne jak kupowałem a Guarder się podarł, prawdopodobnie przez jakieś zanieczyszczenie na kulce [nie wiem, jak, ale w każdym razie w połowie strzelanki kulasy zaczęły wariować a po sprawdzeniu okazało się, że wypustka wygląda jak teran, po którym biegałem...]). Do tego właśnie dystanser H (w sumie nie wiem, po co jeszcze, ale skoro już kupiony...). Nie mam chrono pod ręką, ale przed jedną akcją się wszyscy chronowaliśmy i się okazało, że fps'y spadły o około 30, mimo to kulki latają bardzo ładnie, daleko. Możliwe, że dumę trzeba doszczelnić teflonem albo guma po prostu nie doszczelnia z dyszą, nie sprawdzę tego teraz, bo właśnie nie mam czym pomierzyć.

 

A co do jednego dystansera z wkładu, H są z plastiku, nie uginają się, więc nie sądzę, żeby coś to dało. Choć spróbować zawsze można.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...