Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zmutowana wersja ASG ala hardcore


Recommended Posts

Chciałbym napisać o wersji gry ASG jaką zaakceptowaliśmy w swoim 9 osobowym teamie. Podstawowa wersja ASG w której gracze po trafieniu odpadają nie przypadła nam do gustu, więc wymyśliliśmy odmianę bardziej nam dopasowaną. Gra odbywa się na zasadzie podzielenia na grupy i realizowaniu różnych scenariuszy, z tą tylko różnicą że gracze nie odpadają po trafieniu tylko grają dalej. Gracz sam decyduje czy chce się wycofać czy grać dalej. Oczywiście nie stosujemy ochraniaczy poza ochroną twarzy, ewentualnie rękawiczek bo skóra na kostkach długo się goi. Nasze repliki mają limit do sprężyny 120m/s. Gracze podczas rozgrywki mogą dostać różne tytuły wcześniej wymyślone np. first blood jeśli gracz jako pierwszy odniesie krwawą ranę na polu bitwy, lub tytuł najbardziej ostrzelanego. Zimą i okresami kiedy przychodzi i odchodzi nasza rozgrywka jest zawieszona ze względu na złe warunki atmosferyczne wymagające stosowania ocieplaczy, a to psuje zabawę. W sumie rok szkolny i tak nie pozwala na zbyt często grę więc spokojnie czekamy i zbieramy fundusze na wiosenne ocieplenie i wznowienie rozgrywek. Latem gra przyjmuje najbardziej brutalny odcień, gdyż gramy w krótkich podkoszulkach i spodenkach co wymaga specjalnej ostrożności jeśli nie chce się mieć po jednej serii ponad 5 krwawych ran, które w sumie podczas gry do 0-50 dochodzą. Taki typ gry odpowiada naszej ekipie, a co wy sądzicie na ten temat ?? Mam nadzieję że w dobrym dziale umieściłem temat :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Wiesz, nam o realizm nie chodzi. Zwykła gra miała dla nas za dużo realizmu, była za sztywna. W sumie rozgrywki to góra 3 godziny się odbywają, bo więcej to człowiek nie jest w stanie znieść. Po 3 godzinach biegania, czołgania, po wielu sińcach po trafieniach, o spoconym włosach i kapiącej z pod maski wodzie więcej czasu do szczęścia nie trzeba. A jak się taką grę pod wieczór organizuje a potem relaksacyjne ognisko to człowiek czuje się taki szczęśliwy, ze wszystkie troski dnia codziennego odchodzą na bok. W sumie nikt z nas 21 lat nie przekroczył to taki typ zabawy nam odpowiada, ale nie każdemu musi, tym bardziej ze nie każdy lubi bÓl i brak realizmu i wcale nie musi się gdzieś taki typ gry przyjąć. Starczy że my tak gramy, ale chciałem zapytać innych graczy z Polski co o tym sądzą ;-)

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
chciałem zapytać innych graczy z Polski co o tym sądzą
Idiotyzm i debilizm.

 

Chcesz bólu to zrób to samo z paintballem. I nie mów, że to przesada, bo znam takich którzy tak grali... Proszę, gra będzie dla Was jeszcze lepsza.

Link to post
Share on other sites

Ale po co repliki? nie wystarczy sie umówić na godzinkę i zrobić sobie spariing w wybranej formie sztuki walki? Jak tak lubicie ból to proponuję dołączyć sztachety, łopaty, saperki, baseballe, tonfy i inne takie oo łańcuch fajne ślady zostawia...

 

:wink: Nie pisz, że nie skończyliście 21 lat bo wygląda mi na to, że żaden z Was nie ma nawet 18...

Link to post
Share on other sites

Nie jestescie pierwsi, ktorzy tak robili. Byly tez takie pomysly z wiatrowkami, chyba nawet w Trojmiescie.

 

Moje pytanie brzmi: Czy w nieduzej miejscowosci na Podlasiu wszyscy Twoi gracze na pewno sa pelnoletni? Bo co my sadzimy na ten temat to nasza sprawa, ale co sadza rodzice dzieci ktore sie tak bawia, to juz moze byc Twoja.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Gracze podczas rozgrywki mogą dostać różne tytuły wcześniej wymyślone np. first blood jeśli gracz jako pierwszy odniesie krwawą ranę na polu bitwy, lub tytuł najbardziej ostrzelanego.

 

Mrocznego lektora z growlingiem metalowym macie?

Link to post
Share on other sites

Lubią jak ich boli? To nie rozumiem czemu przerywają "zabawę" w okresie zimowym? :) A pobiegajcie sobie chłopaczki w tych shortach i podkoszulkach kilka godzin przy -17 :) Gwarantuję że po godzinie zyskacie "resistans" na trafienia, (odmrożone ciało nie czuje ran), to dopiero będziecie mieli HARDCORE!! A jaki FUN!, dłużej będzie można biegać, strzelać, nadawać nowe xywki (ICEBALL?:) ) Za to jak już odmrożenie puści... ło.. jakiiii ból ! Zobaczycie ! :)

....jeeeny normalnie kretynizm.....

Link to post
Share on other sites

E? A co to za temat?

 

Chciałym zauważyć, że nie jest to forum poświęcone samookaleczaniu. Jeśli zakładający ten temat kolega ma problemy proponuje, albo telefon do właściwej instytucji (u szkolnego pedagoga lub psychologa można znaleźć informacje) lub wybranie się z rodzicami do specjalisty.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...