Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A wiadomo jaki konkretnie model?

 

Nie przeszkadza mi że to syf. Potrzebne do rekonstrukcji, do użytku mam inne fanty (:

 

 

Radar to raczej wyjątek niż powszechny użytek. Safariland albo Securityland.

 

Czemu rekonstrukcje chcesz opierac akurat na tym jednym, jedynym zdjeciu? Tak jak Szaszłyk Ci napisał, kup se inna. Tez bedzie pasowac do reko.

Link to post
Share on other sites

Czemu rekonstrukcje chcesz opierac akurat na tym jednym, jedynym zdjeciu? Tak jak Szaszłyk Ci napisał, kup se inna. Tez bedzie pasowac do reko.

 

Misiu, skąd wiesz, że moją rekonstrukcję opieram akurat na tym jednym zdjęciu? ;}

 

Drugie pytanie kontrolne: wiesz w ogóle w czego rekonstrukcję się bawię?

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem, to rzeczywiście jest Radar - składanka z paru elementów dostępnych (płetwa założona odwrotnie, dodany fastex do pasa, starszy model samej kabury itp). Generalnie trzymać się od tego z dala, syf nieziemski, dilował to przez chwilę NFM, ale sobie odpuścili, pamiętam że też w Securitylandzie się te kabury walały.

 

http://www.radar1957.it/en/scheda_accessor...;sx=18&mx=1

 

http://www.radar1957.it/en/scheda_prodotto...p;idprodotto=39

 

Czy teraz jesteś usatysfakcjonowany?

 

Aha - i nie nakręcajcie się tu nawzajem "misiami" i "skarbami" por favor...

Link to post
Share on other sites

Skarbie, bo jak wrzucasz jakąś fotę i pytasz o coś tam, mówisz później, że Ci do reko potrzebna to chyba wolno wnioskować, że do reko tego Pana ze zdjęcia. Prawda Skarbie?

 

Kwiatuszku, wnioskować można, aczkolwiek niekoniecznie musi tak być. Mogłem owe zdjęcie wrzucić dlatego, bo akurat ten pan miał na sobie przedmiot o który chciałem spytać :-)

 

 

 

Czy teraz jesteś usatysfakcjonowany?

 

 

Jak najbardziej. Ślicznie dziękuję za pomoc (:

Link to post
Share on other sites

Kwiatuszku, wnioskować można, aczkolwiek niekoniecznie musi tak być. Mogłem owe zdjęcie wrzucić dlatego, bo akurat ten pan miał na sobie przedmiot o który chciałem spytać :-)

Jak najbardziej. Ślicznie dziękuję za pomoc (:

 

Czekoladowy Nosku, to nie zadzieraj tego noska tak, bo nie ładnie i ktoś Ci go może po prostu utrzeć. Nie naskakuj na ludzi tak, bo podpowiadają Ci i to całkiem dobrze, a ich błąd wynika tylko z Twojego niedopowiedzenia. :)

Link to post
Share on other sites

Czekoladowy Nosku, to nie zadzieraj tego noska tak, bo nie ładnie i ktoś Ci go może po prostu utrzeć. Nie naskakuj na ludzi tak, bo podpowiadają Ci i to całkiem dobrze, a ich błąd wynika tylko z Twojego niedopowiedzenia. :)

 

Ptysiu, chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że niekoniecznie połączenie zdjęcia + słowa "reko" w jednym temacie od razu oznacza że właśnie tego pana rekonstruuje.

I druga sprawa, "podpowiadanie całkiem dobrze" to rzecz względna. Zauważ, że niekoniecznie muszą oni znać moje preferencje i temat mojej rekonstrukcji.

:-)

Link to post
Share on other sites

Misiu, skąd wiesz, że moją rekonstrukcję opieram akurat na tym jednym zdjęciu? ;}

 

Drugie pytanie kontrolne: wiesz w ogóle w czego rekonstrukcję się bawię?

 

Starasz sie SPAP Gdańsk. A czemu opierasz na jednym zdj? Bo juz na drugim forum pytasz o te kabure. Wiec wydawało mi sie ze jestes na nia uparty..

Link to post
Share on other sites

Starasz sie SPAP Gdańsk. A czemu opierasz na jednym zdj? Bo juz na drugim forum pytasz o te kabure. Wiec wydawało mi sie ze jestes na nia uparty..

 

To, że na obu forach dałem to samo zdjęcie, nie oznacza, że tylko i wyłącznie na tym jednym opieram moją rekonstrukcję (:

Tak czy siak dziękuję za pomoc.

Wesołych, radosnych świąt w rodzinnym gronie.

Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod temat, bo też chodzi o SPAP, i też o kaburę.

 

Co to jest: FOTA

 

Chodzi mi o Pana na pierwszym planie, drugiego od lewej. Da się to detalicznie dostać w Polsce?

 

Ogólnie podoba mi się jeden patent często stosowany przez SPAPiaków z Rzeszowa- "obniżony" montaż kabury- lepszy dostep do giwery i nie "ściąga" jak udówka.

 

Z góry dzięki:

Wasz David

Link to post
Share on other sites

To jest standardowa kabura do G17 produkcji Glocka, z miękkiego plastiku, przedłużka została prawdopodobnie dorobiona przez użytkownika. Sama kabura to miękki plastikowy badziew z dziurką wart w porywach może ze 20 złotych. Jest dostępny w kraju, choć nie widziałem go w detalu, a tylko w hurcie w Cenzinie jako ukompletowanie broni.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Złoty szpadl z diamentami dla mnie! Nie chciałem syfić forum nowym tematem. ;)

 

http://imageshack.us/f/827/2482931.jpg/ Norweski Telemark Bataljon. Widywałem u Nich Safarilandy, Serpy i pewnie inne kabury, których nie rozpoznałem, ale miałem lenia, aby szukać. Teraz interesuje mnie ta ze zdjęcia. Jest na niej jakiś trademark wytłoczony, ale za cholerę nie mogę rozszyfrować co to jest. Anyone?

 

Wybaczcie za podwójny post, zapomniałem dodać i zaznaczyć - kabura jest przymocowana na kamizelce tego wikinga.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...